Pitanje u vezi opcije ignorisanje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
u dobru je lako dobar biti, na religiji i politici se poznaju junaci :p

posto vec ne mogu da zivim jedno 250 godina da bi se bavio svim svojim talentima, sa onim sto ja smatram duznim postovanjem prema datoj aktivnosti, onda barem ne gubim vreme na mestima kao sto su religija, politika ili sport.

Sa duznim postovanjem tako optimizujem gubljenje vremena na ono, za sta nisam kompetentan (ili ne dovoljno kompetentan) ili me jednostavno ne zanima oblast jer sam vec naucio ono sto mi je bilo potrebno jos u doba duhovnih lutanja. Moja misija je malo drugojacija tako postujem da u ovim oblastima na forumu ima dovoljno ljudi da ispremetnu opste znanje na odgovarajuci nacin. Da mi to sve treba, ucestvovao bih... ali ne treba mi. A i vidi 1 (vreme... istice...)

Bez uvrede.
 
ok..recimo da je u čoveku demon koji ga huška na tebe...osoba je slaba da se od tog demona i njegovog šaputanja odbrani..da li ćeš reći da je osoba loša ili da je žrtva demonskog šaputanja? da li ćeš hteti da pomogneš osobi da se oslobodi demonskog uticaja tako što ćeš joj se obraćati sa ljubavlju ili ćeš osuditi osobu kao nepopravljivo zlu? Nije li Isus rekao ne sudi?
Ko sudi?
Isus lepo kaze ne bacajte bisere pred svinje
Dakle nebitno da li je osoba zla ili bolesna ili izdemonizirana
Moze nam kao takva nauditi, dakle moramo i sebe stititi.

Ja ne mogu znati ali mogu po reakciji i iskustvu videti da je ta osoba izdemonizirana
Na primer izdemonizirane osobe vriste na Bozje Ime Jehova.
Jer Bozje ime izgoni demone.
Ne mozemo mi pomoci takvim ljudima.
Moze im pomoci Biblijska istina koju odbijaju i molitva Jehovi.
Takodje neke osobe su same krive jer se bave stvarima koje imaju veze sa demonima zato ih oni muce i navode na zlo
Ja se sa ljubavlju obracala odavno pa jos jace me napadaju ti demoni...
ne treba sa demonima ista imati
dakle primenicu Isusov savet da ne bacamo bisere pred...
 
Poslednja izmena:
posto vec ne mogu da zivim jedno 250 godina da bi se bavio svim svojim talentima, sa onim sto ja smatram duznim postovanjem prema datoj aktivnosti, onda barem ne gubim vreme na mestima kao sto su religija, politika ili sport.

Sa duznim postovanjem tako optimizujem gubljenje vremena na ono, za sta nisam kompetentan (ili ne dovoljno kompetentan) ili me jednostavno ne zanima oblast jer sam vec naucio ono sto mi je bilo potrebno jos u doba duhovnih lutanja. Moja misija je malo drugojacija tako postujem da u ovim oblastima na forumu ima dovoljno ljudi da ispremetnu opste znanje na odgovarajuci nacin. Da mi to sve treba, ucestvovao bih... ali ne treba mi. A i vidi 1 (vreme... istice...)

Bez uvrede.
Ako prihvatis Boga mozes ziveti vecno :aha:
Tako da vreme utroseno u duhovne stvari ne moze biti gubitak
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top