Pitanje u vezi opcije ignorisanje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sve se moze tehnicki izvesti jedino sto kncept ignore nije isto kao koncept ban-a u ovom sluaju ti trazis individualni ban drugog usera za sta nemas privilegije


koncept je svakako interesantan kao i objasnjenje ogranicavajucih faktora duki lu gore

Ignore gotovo nikad i skoro bilo gde ne ogranicava slobodu nekog drugog da se izražava samo ogranicava tvoju slobodu da nesto ne gledas sto je samo tvoja odluka i na nju imas puno pravoi
Ne trazim ban nego kao sto je ignor samo u suprotnom da neko ne vidi moj sadrzaj
a ne ja njegov
kao na instagramu sto blokiranjem nekoga taj ne vidi moj sadrzaj
 
Jednostavno je kada skinem opciju vidim da me proganja i vredja
sto moram skidati opciju da bi prijavila vredjanje
Nemoj skidati opciju Ignor i neces moci da vidis sta on pise.I sta te briga posle.jedno vreme ce mozda da proba,pa kad vidi da nema svrhe,prestace.Nema mogucnosti da ga ti blokiras da pise o tebi bilo sta,ali zamoli admine da mu skrenu paznju,ili mozda oni mogu da ga blokiraju da se tebi obraca.
 
Nemoj skidati opciju Ignor i neces moci da vidis sta on pise.I sta te briga posle.jedno vreme ce mozda da proba,pa kad vidi da nema svrhe,prestace.Nema mogucnosti da ga ti blokiras da pise o tebi bilo sta,ali zamoli admine da mu skrenu paznju,ili mozda oni mogu da ga blokiraju da se tebi obraca.
Da videcu sa Tabom.
A valjda ce shvatiti da je ignorisana.
 
Ne trazim ban nego kao sto je ignor samo u suprotnom da neko ne vidi moj sadrzaj
a ne ja njegov
kao na instagramu sto blokiranjem nekoga taj ne vidi moj sadrzaj
Koji deo tudje slobode nisi skapirala?

Instagram je follow up/subscribe sistem podlozan je drugim pravilima t.j. nije forum

Nemam instagram tako da ne mogu da tvrdim da sam skroz u pravu jer ignorisem celu metu
 
šta ti imaš protiv toga da sam upisuješ podatke u dosije CIA o tebi? :p
Imali su dovoljno sve o meni skoro dve decenije
pukla je tikva kad nisam pristao na neku noviju eula.
Moja skorija krilatica je: necete me - ne trebate mi.
Ako nije bilo dovoljno sve ono sto im je poklonjeno onda nema o cemu da razgovaramo. Baj baj ionako se fb srozao na najnizi nivo.
 
Da li moze da se namesti da osobu koju zelimo ignorisati da ona ne vidi nas sadrzaj
da bi se sprecio time stalking

jer osoba koju ignorisem stalno ide za mnom i replicira moje postove
ismejava ih vredja itd

dakle ovako nije dobro

@Admin Sredoje
Ti hoćeš da tebe i tvoje pisanje ne vide određene osobe a ti njih da možeš videti?
Nećeš da te stalkuju, ti stalkuješ?
Jesam li dobro razumela? 🤔
 
Imam ja odgovore na sve.
Uopste nisam sumnjao a i ne sumnjam.

nego postoji i ono : ": Ne bacajte bisere pred svinje"...
razlog je u nastavku...
to podrazumeva da su neki ljudi svinje (sto je verovatno moguce da jesu)
a drugo podrazumeva da biser nece uticati (ako ne na njih nego na dovoljno zainteresovanu okolinu).
sustina je u tome da nema pametnih i glupih, svinja i antipodnih nedonazvanih zivotinja, samo ima oni kojima treba manje i onima kojima treba vise da shvate. I niko nije izuzet.
Ako vec propovedas, onda propovedaj svima, zar nije tako?
 
Uopste nisam sumnjao a i ne sumnjam.


to podrazumeva da su neki ljudi svinje (sto je verovatno moguce da jesu)
a drugo podrazumeva da biser nece uticati (ako ne na njih nego na dovoljno zainteresovanu okolinu).
sustina je u tome da nema pametnih i glupih, svinja i antipodnih nedonazvanih zivotinja, samo ima oni kojima treba manje i onima kojima treba vise da shvate. I niko nije izuzet.
Ako vec propovedas, onda propovedaj svima, zar nije tako?
Nije.
Ni isus nije svima odgovarao.
Problem je sto neki zloupotrebljavaju dobrotu.
a biti dobar ne znaci lud vec mudar :cool:
Isus nas tako savetuje:

6 „Ne dajte psima ono što je sveto i ne bacajte svoje bisere pred svinje, da ih ne izgaze, pa se okrenu i rastrgnu vas.
 
Nije.
Ni isus nije svima odgovarao.
Problem je sto neki zloupotrebljavaju dobrotu.
a biti dobar ne znaci lud vec mudar :cool:
Isus nas tako savetuje:

6 „Ne dajte psima ono što je sveto i ne bacajte svoje bisere pred svinje, da ih ne izgaze, pa se okrenu i rastrgnu vas.

ima tu vise problema osim pukog iskoriscavanja necije dobrote

znaci, jednostrana odluka o vrednosti necega, a da se nije ni uslo u kompleksnost situacije koja se zove: da li leptirovi izazivaju uragane? (moze ovo i drugacije iz jos jedne kulture ali ovo je barem meni zvuci mnogo lepse)

Uostalom ono sto ne ostane ispropovedano, posle ce ionako biti odgovarajuce tretirano na nekim divnim ljudskim mestima u istoriji, uz pomoc armije onih kojima je uspesno ispropovedano.
 
ima tu vise problema osim pukog iskoriscavanja necije dobrote

znaci, jednostrana odluka o vrednosti necega, a da se nije ni uslo u kompleksnost situacije koja se zove: da li leptirovi izazivaju uragane? (moze ovo i drugacije iz jos jedne kulture ali ovo je barem meni zvuci mnogo lepse)

Uostalom ono sto ne ostane ispropovedano, posle ce ionako biti odgovarajuce tretirano na nekim divnim ljudskim mestima u istoriji, uz pomoc armije onih kojima je uspesno ispropovedano.
naravno da ima tu vise problema
ali ne bih ulazila u tu problematiku :D
 
demoni preko ljudi napadaju
koriste ljude
kako bi iko dao demonu biser?
biser je istina koja se propoveda ljudima
ok..recimo da je u čoveku demon koji ga huška na tebe...osoba je slaba da se od tog demona i njegovog šaputanja odbrani..da li ćeš reći da je osoba loša ili da je žrtva demonskog šaputanja? da li ćeš hteti da pomogneš osobi da se oslobodi demonskog uticaja tako što ćeš joj se obraćati sa ljubavlju ili ćeš osuditi osobu kao nepopravljivo zlu? Nije li Isus rekao ne sudi?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top