Pitanje(mozda ne bas za L&S,al ajde)

JOVANA77:
i ti si bas mene citirao da bi rekao ovo ???????????????? :confused:

vidi,ako im se gadilo,mora da postoji problem. ili kod tebe: nehigijena, los odnos prema devojci......
ili jednostavno sreces samo klinke, koje jos i ne znaju sta kako gde i koliko.....

pozz alex :wink:


Pa ako mi devojka kaze "znas ja to ne volim, probala sam jednom i nije mi se svidelo..." drugim recima batali, nema sanse da ti popusim, ali nekako sam je naterao, onda verovatno nije problem do mene. :D

U pravu si nisam imao srec, ali posle sam naiso na jednu koja to voli, tako... A ova prva koja nije volela, nije mogla bez cigara!

@Vraolasata: mozda mi je tata lezbejka, ali me bar nisu cigani ostavili kao tebe, kod tih sirotih ljudi sto su te odgajili! :D
 
Sad kad uDZemo u EU,za jedno 1000 godina,pa kad zabrane pusenje na svimjavnim mestima.A kazna 100 jevreja...opaaa! Da vidis sto ne moze da ostavi pusenje.Kao sto nisu mogli da se vezuju pojasevima u kolima, pa kad mora da se isprsi za kintu.vezuje se i dok mu je auto ugasen.
Sve moze...samo ako se lupi po dzepu.
 
PLESsitnihDEMONA:
Sad kad uDZemo u EU,za jedno 1000 godina,pa kad zabrane pusenje na svimjavnim mestima.A kazna 100 jevreja...opaaa! Da vidis sto ne moze da ostavi pusenje.Kao sto nisu mogli da se vezuju pojasevima u kolima, pa kad mora da se isprsi za kintu.vezuje se i dok mu je auto ugasen.
Sve moze...samo ako se lupi po dzepu.

Da da, nema tvrdoglavijih i skrtijih naroda do nas Srba. Sve nam mozes uzeti, ali nas nemoj po dzepu lupati. Sad nesto razmisljam, pocecu naplacivati razno razne stvari, cisto da sebi olaksam zivot ;)
 
Bivsi sam pusac al nikad nisam razumela neke pusace koji su uvek isticali svoje PRAVO da puse a pri tom zanemarivali tudje pravo da ne budu u duvanskom dimu.Za njih se po definiciji mora imati neizmerno tolerancije,bez svesti da i oni treba da budu tolerantni.Nikad mi nije smetalo da izadjem napolje da pusim pa bilo -20,nemam prava da nekog trujem i ne postujem njegovu izricitu zelju.
Slazem se sto se tice dzepa.E valjda ce to tako nekad i kod nas,pa da mi vise ne bazdi odeca na dim kad izadjem iz kafica.
Nego sto se tice tvog problema,ako nekog volis trik je da si u stanju da prihvatis njegove mane,tj da ih tolerises.Znaci ako to nisi u stanju od veze nema nista.Ako si ti na ovom pao potpisujem ti da ces sutra na necem vecem.Kad krenes da menjas osobu koju navodno volis,i ako ti kojim cudom to uspe tome tu nece biti kraj.Moras potpuno da je prihvatis,a ne ono samo malo da modifikujem.Znaci naravno da pusenje nije dobro za nju,ali ona to mora sama da uvidi,nisi ti taj koji treba da je izvede na pravi put.Izrazio si svoje neslaganje,naveo svoje argumente i jedino sto jos mozes da uradis je da sklopis kompromis.Ili ako ne mozes da se pomiris sa tim,pokupis se i odes.A sto se tice menjanja,veruj mi govorim ti iz licnog iskustva-you don't want to go there.
 
Ljuba82:
...и мој глас подршке...

...ако је мој ћале могао да остави, а пушио је 2-3 пакле дневно...може свако.
Pitanje je samo koliko ti je jaka zelja da ostavis cigarete.Mislim da je to ipak presudno u celoj toj prici.Ja sam odlucila i sigurna sam da cu da istrajem u toj odluci.
P.S.
Zahvaljujem na glasu podrske;)!
 
cvele_kv:
Pozdrav svima,
vec neko vreme se mucim sa jednom cinjenicom,naime ja sam okoreli ne pusac,mrzim da vidim cigaretu i na slici a kamoli u u necijim ustima,e sad se tu javlja problem,imam devojku,mnogo je volim,fina devojcica,odgovara mi u skoro svakom pogledu,i ako nismo nesto dugo zajedno(skoro god, dana) palniram sa njom nesto ozbiljnije ali problem je sto ona PUSI KO TURCIN.Par puta smo komentarisali to,i ona te kao smanji,te pokusa jednom,te pusi blaze cigare,i sad je kao resila da stvarno batali,sto bi ja i voleo.
Pitanje je,da li bi ste batalili cigarete ako bi vasem partneru to smetalo,da li ljubav prema cigareti moze da bude veca nego ljubav prema voljenoj osobi?

Hvala

E,vidis i ja sam imao jednom takav prob i moj savet bi ti bio da sutnes curu,ali ti kazes da se ona slaze sa tobom da prestane da pusi! Zato sacekaj jos malo da vidis da li ce prestati,ako prestane ona je stvorena za tebe,ako ne onda.................razmisli!!!!!
 
bejbica:
Ja sam odlucila i sigurna sam da cu da istrajem u toj odluci.

hulahopka:
eeeee, ja takodjer dva dana kako ne palim pljugu....i nije mi frka....

хехе...девојке...добро утичемо на Вас. :D

Кад дође прва криза, неки проблем...тад треба бити јак. Поздрав и срећно.
 

Back
Top