Pitanja ili nedoumice vezane za astrologiju

ŠEst poruka na forumu, a već tražiš ženske grudi... :hahaha:

Generalno, kod ''muškobanjastijih'' znakova poput Ovna, Jarca i Škorpije.
Generalno onih znakova koji imaju loš Mesec ili se sa Mesecom ne mirišu najbolje.

Faktori mogu biti nasledni, takođe.

Najvećim grudima se mogu pohvaliti Rak, Bik i Vaga koji su opozitni znakovima koje sam naveo u prvoj rečenici.
 
ŠEst poruka na forumu, a već tražiš ženske grudi... :hahaha:

Generalno, kod ''muškobanjastijih'' znakova poput Ovna, Jarca i Škorpije.
Generalno onih znakova koji imaju loš Mesec ili se sa Mesecom ne mirišu najbolje.

Faktori mogu biti nasledni, takođe.

Najvećim grudima se mogu pohvaliti Rak, Bik i Vaga koji su opozitni znakovima koje sam naveo u prvoj rečenici.
ZApravo je velicina grudi vezana za astro simboliku i bila razlog zasto sam posjetio ovaj PDF( kasniji komentari su onako usputno :D).
Naime, zenska osoba koju onako povrsno znam ima Sunce u znaku Bika( znam dan rodjenja)), ali posto nisam siguran u godinu rodjenja, a doticna pored izrazito skladnih i prelijepih crta lica ima jako male grudi, zanimalo me gdje bi joj mogao biti Mjesec( koji se simbolicki veze za grudi), pa posto u obzir otprilike dolaze 3 godine ( 1983, 1984 i 1985), moguce opcije su da joj je Mjesec u Skorpiji, Ovnu ili LAvu.Tipovao bi na Mo u Ovnu, ali je previse smirna i stalozena za takav afektivan Mjesec, za Mo u Skorpiji je previse njezna i zenstvena, pa bi joj mozda dao Mo u LAvu, ali opet nije sklona ni drami :D Ali ima vremena, saznacemo ....
 
Ovo je skroz logicno...ali u praksi ne pije vodu...ne znam zasto.

Ček, ček, ček, odakle tebi praksa sa ženskim grudima u skladu znakova zodijaka, tj. njihovih pozicija Meseca? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


@topic:
Recimo, Mile Dupor je napisao veoma interesantnu tezu rekavši da žene Rakovi imaju najmekše grudi u Zodijaku. Do ovog saznanja nije mogao doći isključivo opažanjem, morao je da interveniše lično. :hahaha:
I to ne jednom.

U suštini, Rakovi zaista imaju najveće grudi što se tiče Zodijaka. Grudi su im zaštitni simbol. Već u 4-5-6 razredu O.Š. će se to ispoljiti i mogu imati problema s tim, kao što je bio slučaj Pamele Anderson, recimo.
 
Ček, ček, ček, odakle tebi praksa sa ženskim grudima u skladu znakova zodijaka, tj. njihovih pozicija Meseca? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Vlasnica sam istih :mrgreen:
a sto se tice prakse, zene ne gledam na taj nacin, pa mi ni grudi ne bude seksualne aluzije :D

Rak generalno ima mekanu kozu, a kao znak koji predstavlja grudi, kad se spoje 2 i 2 to se dobije. :D
Nema pravila kao sto rekoh, kod Raka grudi jesu zastitni znak, ali ne znaci da su velike. Kao i sam Mesec, ima tu mnogo faza..od mladog do punog pa nazad :mrgreen: rastuci, opadajuci.
Moguce da ima veze sa fazama Meseca. Ostavljam ti to na istrazivanje, ja cu se baviti odnosom Marsa i Jupitera :lol:
 
''Жена са Венером у Стрелцу је врхунска прцуља''.

Ову епохалну Дупорову реченицу је искористио Владета Јеротић који је имплантирао у свом монументалном делу: ''Жене у кревету'' у поглављу које се тиче утицаја космичких сила на женско сексуално умеће.
 
- Зато што је простота врхунска естетика
- Зато што не могу чак ни ја да константно будем господин
- Зато што ме је шутнула једна таква Венера па сам одлучио да се жестоко реванширам
- Зато што хоћу да привучем твоју пажњу :per:
 
Vlasnica sam istih :mrgreen:
a sto se tice prakse, zene ne gledam na taj nacin, pa mi ni grudi ne bude seksualne aluzije :D

Rak generalno ima mekanu kozu, a kao znak koji predstavlja grudi, kad se spoje 2 i 2 to se dobije. :D
Nema pravila kao sto rekoh, kod Raka grudi jesu zastitni znak, ali ne znaci da su velike. Kao i sam Mesec, ima tu mnogo faza..od mladog do punog pa nazad :mrgreen: rastuci, opadajuci.
Moguce da ima veze sa fazama Meseca. Ostavljam ti to na istrazivanje, ja cu se baviti odnosom Marsa i Jupitera :lol:
A Mjesec kao vladar Raka nosi tu simboliku majke ( tata bi bio SAturn, RAk i Jarac antipodi) pa majku logicno povezujemo sa dojenjem i logicno da se grudi vezu za taj emotivno razdrazljivi znak.Sa druge strane i anatomski ako bi Ovan vladao gornjim dijelom glave, celom i ocima, Bik usnama, bradom i grlom, Blizanci ramenima i rukama, onda je sljedeci na redu Rak sa grudima.
Nemaju RAkovi nista meksu kozu od ostalih znakova :D nego su u tom znaku Saturn ( kocatost) i MArs ( ostrina) slabo zastupljeni, pa su im lica ( ako je tipicni RAk) obla, okrugla, njezna, njonjasta :D itd.
 
Nemaju RAkovi nista meksu kozu od ostalih znakova :D nego su u tom znaku Saturn ( kocatost) i MArs ( ostrina) slabo zastupljeni, pa su im lica ( ako je tipicni RAk) obla, okrugla, njezna, njonjasta :D itd.

Imaju mekšu kožu, često i masniju, podložniji su otocima, svetlijeg su tena itd. Inače, to se ne gleda tako. Kožom ne vladaju ni Saturn, a ni Mars.

Koža na telu zavisi od toga koji je deo tela u pitanju.
 
Imaju mekšu kožu, često i masniju, podložniji su otocima, svetlijeg su tena itd. Inače, to se ne gleda tako. Kožom ne vladaju ni Saturn, a ni Mars.

Koža na telu zavisi od toga koji je deo tela u pitanju.
Pa upravo Saturn vlada kostima, kosom( dlakavoscu) , zubima i kožom, te koljenima.Mjesec je vlazan i hladan, pa su zato lica tipicnijih Rakova " masnija", a kao sto rekoh zbog loseg dostojanstva Saturna i Marsa, su i crte lica blage, " zaobljene, okrugle, u nekim slucajevim i nesrazmjerno rasporedjenje.Naravno treba pogledati citavu kartu.
 
Setih se jos jedne od Dupora...o zenama sa vatrenom Venerom...

Vatrene Venere previse direktne, otvorene, lako prelaze na " stvar" , i nedostaje im ta crta zenske " nedokucivosti" i " diskretnosti" sto moj Mars u Jarcu odbija npr. Neko spomenu Ve u Sag kao vrhunsku " prculju" , pa moze biti ali samo u jupiterovskom kvantitativnom smislu, u kvalitativnom vrlo tesko :D Ve u Biku je u sexu nenadmasna, posjeduje tu urodjenu " culnost, , senzualnost, pa kada uz dobar sex dodas i ogromnu dozu stabilnosti, lojalnosti, onda od toga ne mozes nista bolje da dobijes.A naravno da svakoga nesto drugo privlaci.
 
Никол Меџаја (ако сам правилно написао) - Шкорпија са Венером у Ваги, Месецом у Рибама, Марсом у Овну

528725.jpg


a8785abeb8516f0059316d548c49facc.jpg


 

Back
Top