Pitanja ili nedoumice vezane za astrologiju

Nista ne znam iako se pravim da znam a sve me zanima.
Ne znam odakle da krenem sa pitanjima

- - - - - - - - - -

prvo, nisam se angažovala, tj trenutno mi je ovo preveliki napor, a koncentracija na 0.
i kartu postavi u astrodienstu, ovo mi je totalno nepregledno.

- - - - - - - - - -



kvadrati i opozicije je ono što te tera napred, dobri aspekti su pasivni.
da je neko postavio kartu obojenu u plavo na prvi pogled bih uvek rekla da je lošija od tvoje crvene. :lol:

Istina.Verovatno si videla moju kartu,imam samo jedan kvadrat.
120 i 60 su me ulenjili dosta.Mada,imam takav zivot za sad (hvala Bogu) da nemam za sta da se borim.

- - - - - - - - - -

misli se valjda na planete u donjoj polovini karte ispod AC i DC tj. iznad...:p

Dobro se izrazio.

- - - - - - - - - -

Šta znači kad su planete ispod, odnosno iznad horizonta?

Kada je dosta planeta ispod horizonta osoba tezi porodicnom zivotu,roditeljstvu,domu,sebi.
Kada su iznad horizonta osoba tezi javnom zivotu,karijeri.
 
Nista ne znam iako se pravim da znam a sve me zanima.
Ne znam odakle da krenem sa pitanjima

- - - - - - - - - -



Istina.Verovatno si videla moju kartu,imam samo jedan kvadrat.
120 i 60 su me ulenjili dosta.Mada,imam takav zivot za sad (hvala Bogu) da nemam za sta da se borim.

- - - - - - - - - -



Dobro se izrazio.

- - - - - - - - - -



Kada je dosta planeta ispod horizonta osoba tezi porodicnom zivotu,roditeljstvu,domu,sebi.
Kada su iznad horizonta osoba tezi javnom zivotu,karijeri.

Hvala. z:)
 
О, како ти завидим.

Nemoj,nikad.

- - - - - - - - - -


Moje planete su sve ispod horizonta-jako sam vezana za dom i porodicu.
Najvise vremena volim da provodim kod kuce,volim
komforan zivot,tezim ka njemu i miru.Ne volim da putujem i da budem daleko od kuce,
i kad odem negde posle nekoliko dana me hvata panika i nervoza.Kad sam bila dete
bila bih po mesec,dva u selu.Sada toliki period van kuce ne bih mogla ni da zamislim.


Imam odredjeni broj ljudi sa kojima se intezivno druzim,ne volim da sedim sa ljudima
koji mi nisu bliski niti da provodim vreme sa njima.Mali krug prijatelja ali odabran.
 
Poslednja izmena:
Nemoj,nikad.

- - - - - - - - - -



Moje planete su sve ispod horizonta-jako sam vezana za dom i porodicu.
Najvise vremena volim da provodim kod kuce,volim
komforan zivot,tezim ka njemu i miru.Ne volim da putujem i da budem daleko od kuce,
i kad odem negde posle nekoliko dana me hvata panika i nervoza.Kad sam bila dete
bila bih po mesec,dva u selu.Sada toliki period van kuce ne bih mogla ni da zamislim.


Imam odredjeni broj ljudi sa kojima se intezivno druzim,ne volim da sedim sa ljudima
koji mi nisu bliski niti da provodim vreme sa njima.Mali krug prijatelja ali odabran.

Ti si i dupla zemlja, pa ti je stabilnost ključna potreba.

Meni su skoro sve planete iznad horizonta, 3 su ispod.

Kontam da ću stvarno razumeti sebe kada se zaposlim. Sunce u 10.

A i volim da odem van kuće na duži vremenski period, kao ti kad si bila mala.

Ali sam i introvertan, jaka 12.
 
Ti si i dupla zemlja, pa ti je stabilnost ključna potreba.

Meni su skoro sve planete iznad horizonta, 3 su ispod.

Kontam da ću stvarno razumeti sebe kada se zaposlim. Sunce u 10.

A i volim da odem van kuće na duži vremenski period, kao ti kad si bila mala.

Ali sam i introvertan, jaka 12.

Meni su skoro sve planete u zemlji,stabilnost mi je i vise nego potrebna
ali ja nisam bas stabilna,dispozitor stelijuma Saturn je otisao u Vodoliju.
U sedistu je pa otom jos gore,pojacan egzaktnim kvadratom sa Plutonom iz 3.

Saturn sija kao novogodisnja jelka,sa crnim svecicama.

Po meni,lakse je kada su planete iznad horizonsta,onda je covek
otvoreniji ka svetu i ljudima.
 
Meni su skoro sve planete u zemlji,stabilnost mi je i vise nego potrebna
ali ja nisam bas stabilna,dispozitor stelijuma Saturn je otisao u Vodoliju.
U sedistu je pa otom jos gore,pojacan egzaktnim kvadratom sa Plutonom iz 3.

Saturn sija kao novogodisnja jelka,sa crnim svecicama.

Po meni,lakse je kada su planete iznad horizonsta,onda je covek
otvoreniji ka svetu i ljudima.

Au, nije tebi baš lako.
 
Evo karte, valjda nisam zabrljao nesto kad sam je seko.

attachment.php


attachment.php

Jesi jedinac?
Nije tebi lako sa ovim Plutonom na asc,vladar I u I i jos Pluton 180 So0Ve,
moguce je da imas problem sa autoritetom,ljubomorom.Vladar ljubavi/veza Neptun u konjukciji sa Saturnom.
Ovaj aspekt moze brojcano da suzi veze jer to Saturn upravo i radi.Sa druge strane moguce je da ti devojkama delujes hladno i nezainteresovano.
Opet,Saturn predstavlja strah a obe planete su retro pa ova konjukcija moze da ti umanji broj veza jer si povucen iskustvom/razocarenjima nekih drugih,tebi bliskih ljudi.Ne0Sa je u konj.sa vrhom III polja pa je moguce da ti komunikacija generalno ide lose sa neznijim polom.Svakako obe planete su dobro postavljene sa So0Ve pa to sve moze da se prevazidje.
Ako gledamo vladara vece vecine polja -Mars,on ide u VIII p u pricljivi znak Blizanaca i pravi opoziciju sa Neptunom.
Ovde moze da se radi o nekom problemu sa sexualnoscu.Kako VIIIp i samo predstavljeno sexualnoscu,a vladar VIII p Merkur u 7 (javnost) u opoziciji sa Plutonom na ASC moguce je da je u pitanju neki kompleks,nesigurnost,strah od ismevanja u javnosti (moguce je i da se desilo tako nesto vec)

Tvoj Mesec mi ne deluje emotivno,u Strelcu,znaku koji je nestalan + u opoziciji sa svojim dispozitorom iz VII.
Nisam sigurna da si neko ko je spreman na partnerstvo i kompromis.
Elem,izgledas neko i ko voli da preuvelicava stvari/izmislja,da ne kazem laze-ali to mislim.
 
Poslednja izmena:
procitala sam negde da si pitao za devojke/veze pa sam ti to iskomentarisala,
ugl.da bi se videlo da li osoba ulazi u neku bitnu vezu neophodna je prediktivna astrologija.
Solarna karta se lako izradjuje kao i natalna,samo sto ne biras natal chart nego solar return chart,
imas bez i sa kucama.Obe se gledaju.To mozes da koristis za predvidjanje buducnosti.

ps.zbog ovog pl na asc mislim da imas ludacki pogled z:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Pa ne znam... Citala sam o PLutonu. Pa predvidjam :) Pitam.
Ipak ima kvadrata, uuuups. z:)
Hvala sto si se angazovala. :snesko7:

Pogledajte prilog 471277

Tvoj asc na 13* a moj i meduzin na 12* Device :)

Vise si Lav nego Devica to je sigurno,ne cuci tamo negde Lav,tu je ;)
I vladar asc-a je Merkur u Lavu.Ovaj Mesec na 29* Lava ti moze doneti neku nedokucivost sto se tice tebe same.
Neku tajnovitost,jos je u XII polju.Moguce i osecanje da zelis da pobegnes od svega i svih,da se sakrijes negde.
Moguce je da imas neke sumnje u vezi same sebe,preispitivas se cesto.Ova karta meni ne izgleda cudno,vec zbunjeno z:mrgreen:

ne znam sta te zanima?

- - - - - - - - - -

a interesantan je ovaj Mars (vladar VIII)na vrhu IX -teznja drugom braku jos podrzan sekstilom sa Venerom prirodnim signifikatorom braka :)
mozda nece biti iz ljubavi koliko zbog statusa (Ve u X) i zbog mozda trudnoce (Ma vlada VIII) ali bi trebalo do njega da dodje.
ne znam dal je doslo i do prvog mlada si ili si zivela sa partnerom pa to moze biti opisano kroz VII.
 
Poslednja izmena:
Tvoj asc na 13* a moj i meduzin na 12* Device :)

Vise si Lav nego Devica to je sigurno,ne cuci tamo negde Lav,tu je ;)
I vladar asc-a je Merkur u Lavu.Ovaj Mesec na 29* Lava ti moze doneti neku nedokucivost sto se tice tebe same.
Neku tajnovitost,jos je u XII polju.Moguce i osecanje da zelis da pobegnes od svega i svih,da se sakrijes negde.
Moguce je da imas neke sumnje u vezi same sebe,preispitivas se cesto.Ova karta meni ne izgleda cudno,vec zbunjeno z:mrgreen:

ne znam sta te zanima?

- - - - - - - - - -

a interesantan je ovaj Mars (vladar VIII)na vrhu IX -teznja drugom braku jos podrzan sekstilom sa Venerom prirodnim signifikatorom braka :)
mozda nece biti iz ljubavi koliko zbog statusa (Ve u X) i zbog mozda trudnoce (Ma vlada VIII) ali bi trebalo do njega da dodje.
ne znam dal je doslo i do prvog mlada si ili si zivela sa partnerom pa to moze biti opisano kroz VII.

Hvala. Pa ta VII je razocaranje i ja sam se razocarala (odbijanje) ali me zanima je l ce tako celog zivota biti iskreno :) Nije bilo braka, ni neke konkretne veze, ni deteta :) prezivjeh XD
A ovaj brak predvidjas, hm? :)
Ma zanima me hocu li se ja micati iz rodnog mesta, cini mi se da ima znakova u natalu za to, i je l to dobro za mene?
Zbunjenost, zbunjenost, sveopsta :)
 
Hvala. Pa ta VII je razocaranje i ja sam se razocarala (odbijanje) ali me zanima je l ce tako celog zivota biti iskreno :) Nije bilo braka, ni neke konkretne veze, ni deteta :) prezivjeh XD
A ovaj brak predvidjas, hm? :)
Ma zanima me hocu li se ja micati iz rodnog mesta, cini mi se da ima znakova u natalu za to, i je l to dobro za mene?
Zbunjenost, zbunjenost, sveopsta :)

moras prvo da prelezis prvi brak da bi dosla do drugog ,ne mozes da preskocis
pomenula sam drugi jer mi je on nekako upecatljiviji u karti od prvog,a tebi ce biti verovatno onda vazniji
astroloski se priznaje i zivot sa partnerom koji nije zapecacen prstenom i papirom i nosi simboliku 7polja
zbog toga sam te pitala da li si imala nekog sa kim si zivela pod istim krovom.

vladar 7 je retro neptun u 4 u jarcu,skolski to moze biti bracni partner/drug koji je iz istog mesta kao ti,
moze biti kucni prijatelj,neko ko je stariji od tebe,kao sto i jeste simbolika jarca i saturna sa kojim je neptun u konjukciji,
zbog konjukcije neptuna i urana moze biti neko ko je iza sebe vec imao brak,mozda cak neko ko je nametnut od strane tvoje porodice.

3 retro planete u 4polju mogu ukazati na karmicka desavanja sto se dice tvog doma i porodice,
saturnu retrogradan hod je prirodan ali opet on predstavlja karmu.

Vrh 4polja je u pokretnom Strelcu pa nije nemoguce da odes negde i van svojih granica,
jupiter je u 11polju pa je moguce u neku susednu,prijateljsku zemlju.
S'obzirom da je Jupiter u opoziciji sa Saturnom moglo bi da dodje do sukoba ili neprihvatanja
od strane tvoje porodice.Kako je 4polje majka a Saturn prirodni vladar 10 polja -otac,
moguce da bi neslaganja bilo sa obe strane,isto tako ovaj tranzit i putovanje bi mogao da donese tebi nekog bitnog na ljubavnom planu.
 
Poslednja izmena:
Mozda udruzivanje neko na poslu ta Ve u X, mozda se spandjam s kolegom. xD mooozda se zaljubim u kolegu :D mozda nije samo zbog statusa. Ja to sama gradim. Niko ne moze umedto mene. Hmmm :)

Ima kao da je ta XII kuca losa karma, kad je mesec tamo, pa i merkur, a meni jeste, kao preko majke mi preneto i sad ja vracam neki dug iz proslog zivota. To me iskreno uplasilo. Majka mi je umrla, pa zato. To me brine.

Ali da, zbunjenost. :)
 
Mozda udruzivanje neko na poslu ta Ve u X, mozda se spandjam s kolegom. xD mooozda se zaljubim u kolegu :D mozda nije samo zbog statusa. Ja to sama gradim. Niko ne moze umedto mene. Hmmm :)

Ima kao da je ta XII kuca losa karma, kad je mesec tamo, pa i merkur, a meni jeste, kao preko majke mi preneto i sad ja vracam neki dug iz proslog zivota. To me iskreno uplasilo. Majka mi je umrla, pa zato. To me brine.

Ali da, zbunjenost. :)

Posao je VI ne X,X polje je karijera. XII polje je nase I polje iz proslog zivota.Prirodno polje Riba.
Mesec u XIIpolju moze dati nekog ko se povlaci u sebe,ko nije drustven,ko je sklon depresiji i dusevnoj patnji.
Taj mesec u XII na 29 stepenu u polju Riba ti moze doneti vidovitost, jos je u trigonu sa Neptunom(slike)
iz IV polja-nasledjeno od majke
 
A neslaganje sigurno, odavno sam htela da odem. Sad ako odem moram sve sama da organizujem i obezbedim, mada ne znam da l sam kadar. :)

Dvaput li? Sto se mora nije tesko. Mada me ne raduje ta promena partnera. :(

pa sta i da se desi ta promena :)
sada kada gledas na to deluje zastrasujuce ali tada ce to biti tvoj izbor i tvoja volja :)
a nista nije ni moranje,pa ni brak..i da imas najbolje aspekte za njega ako ga ne budes zelela neces ga ni imati.
Izbor je kljucna rec :)
 

Back
Top