Pitanja i odgovori? - igra

Да Дамин гамбит је практично једина серија у коју сам ушао са предрасудом оно у фазону чим је толико хвале мора да је смеће.Али хоћу смеће па макар било смеће морам и да гледам, морам, морам, усраћу се ако не погледам.
Међутим гле чуда, чак и поред предрасуда али и то да ће бити чисто феминистичка, серија је врхунски одрађена а сама чињеница да се после ње повећала продаја шаха говори колико је била добро упакована.Anya Josephine Marie Taylor-Joy је 1996 годиште а иза себе има улогу у генијалној хорор драми https://www.imdb.com/title/tt4263482/?ref_=nm_knf_t2 ,гдје сам је посебно запамтио као необично талентованог глумца.Биће ту од ње још добрих улога, обратите пажњу на ову дјевојку.

Ко вас посебно нервира као глумац/глумица?Јел има нека њушка због које не би ни гледали филм без обзира што је можда потенцијално добар?
 
У његову одбрану ова улога му је одлична а није једина поготово док је сарађивао са Брајан де Палмом.
nicolas-cage-face-off-gif-6.gif

Мислим да он није лош глумац већ да је неки други проблем у питању, 4 пута се женио.Довољно да излудиш. :D
Гледам оба без титлова и никада нисам до краја научио енглески како треба а живим са професором енглеског језика. :roll:

А глумица јел има нека која баш нервира?
 
Poslednja izmena:
Prva koja mi pada na pamet je Dženifer Lorens, niti je neka top lepota koliko je svi promovišu niti je neka glumica (bar meni), strašno mi je antipatična, neduhovita i neharizmatična

Elem,
kakav ambijent najviše volite u filmu? (klima, lokacija, scenografija i sl.)
 
Turobno jesenje kišno vreme, olovno nebo, nekakve viktorijanske starinske (ali ipak glamurozne) vile u predgrađu ili brdima, mesta sa burnom prošlošću...

Pamtite li da vas je neki film toliko oduševio da ste ga pogledali više puta zaredom u kratkom vremenskom periodu?
 
uhm, da, kad sam bila mladja, potpuno sam bila odlepila za Lincovim Mulholland Drive-om haha, gledala sam ga mozda i 4 puta u pokusaju da odgonetnem sve, dok mi nije postalo jasno da besmisao nije moguce odgonetnuti lol

Da li si imao/imala utisak ponekad da filmovi tako genijalno predvidjaju buducnost?
 
Да али има и промашаја...

Јел има филм да сте га прекинули и никада више нисте погледали?Оно у фазону не,не и не, нећеш добити другу шансу баксузе један...
 
Да али има и промашаја...

Јел има филм да сте га прекинули и никада више нисте погледали?Оно у фазону не,не и не, нећеш добити другу шансу баксузе један...
Dobro pitanje.
Da, npr The Descendants, toliko me je iznervirao Robert Forsterov lik i empatisanje sa prevarantskom ženom Klunijevog lika da sam pomislio nema ovde ničega za mene...

Hajde isto pitanje.
 
Dobro pitanje.
Da, npr The Descendants, toliko me je iznervirao Robert Forsterov lik i empatisanje sa prevarantskom ženom Klunijevog lika da sam pomislio nema ovde ničega za mene...

Hajde isto pitanje.
Nemam baš nikakvu želju da gledam LOTR. Počeo sam, stigao do nekog 20-30 minuta, smorili me svi ti trolovi, čarobnjaci, gandalfi i ostali i prekinuo sam.

Kojim glumcima/režiserima biste preporučili da prestanu da snimaju filmove.
 
Uh, malo li ih je, hajde recimo Stiv Karel, rekao bih i Nikolas Kejdž da me nije prijatno iznenadio sa svinjčetom...

Koji glumci/glumice su vam trenutno najseksi?
Она ми је била секси дуго али изгледа јој глава није баш у винклу па ми покварило општи утисак, у одбрану ње нико тамо у Холивуду није нормалан.Код ње је животна прича тешка, мајка убила оца насилника пред њеним очима, тако нешто па и не чуди.Али има природну љепоту није да нема.
1058206.jpeg

Од мушкараца има нешто секси у тој лудачкој фаци ваљда исто због филмова које је снимао, дакле може све глумити као и Шарлиз.
1011463562.jpeg


Које филмове сте највише путе репризирали?
 
Она ми је била секси дуго али изгледа јој глава није баш у винклу па ми покварило општи утисак, у одбрану ње нико тамо у Холивуду није нормалан.Код ње је животна прича тешка, мајка убила оца насилника пред њеним очима, тако нешто па и не чуди.Али има природну љепоту није да нема.
1058206.jpeg

Од мушкараца има нешто секси у тој лудачкој фаци ваљда исто због филмова које је снимао, дакле може све глумити као и Шарлиз.
1011463562.jpeg


Које филмове сте највише путе репризирали?
Mozda Maratonac ili Zaljubljeni Sekspir
Ali hoću "Wait untill dark" samo moram da idem na popcorn a to smara




Jel imate neku naftalinsku seriju koju volite?
 

Back
Top