Piraterija kao bojkot

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ajde vi blago meni budite face pa bojkotujte SVE proizvode koji dolaze iz USA, Francuske, Nemacke, UK, skandinavskih zemalja, japana i Italije....

a ne ovkao....juce ste kupili neki film sa festa na buvljaku i palo vam je na pamet "sad cu ja da bojkotujem"....

sta je sledece kao bojkot? levi klik na misu i drzanje misa desnom rukom?
 
ajde vi blago meni budite face pa bojkotujte SVE proizvode koji dolaze iz USA, Francuske, Nemacke, UK, skandinavskih zemalja, japana i Italije....

a ne ovkao....juce ste kupili neki film sa festa na buvljaku i palo vam je na pamet "sad cu ja da bojkotujem"....

sta je sledece kao bojkot? levi klik na misu i drzanje misa desnom rukom?

Ako vec mislis da je tako besmisleno, ne znam sto se toliko cimas oko toga.
 
pa u tome je fora...
ajde da radimo nesto sto se vec uveliko radi i da to proglasimo bojkotom....
mislim, tako je mnogo lakse nego da se iscimas da stvarno bojkotujes nesto...

Vazno je reci im da se to radi. Onda to postaje bojkot. Ovako je to bio latentni bojkot ispod zita (zapravo nuzno zlo koje se je odomacilo).

Mislim da bojkot roizvoda tih zemalja i ne bi bio takvo cimanje, osim ako ne trazis da palim i lomim ovo sto vec imam.
 
ooo, da, narocito politicke prirode...:rolleyes:

Da je ostalo na onom prvom snimku bio bih sumnjicav, ali kada su se devojke javile u B92 da daju intervju povodom kradje... Problem domacih rezisera je nedostatak suptilnosti.

hajde fino priznaj ciju si diskografiju to snimio pa pokusavas da je se docepas, za dobro Kosova :lol:

Ne poricem sklonost ka pirateriji. Kao sto rekoh, u ovako ocejnom stanju, lepo je i praviti se da mi mozemo nechim da bojkotujemo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top