piramide u srbiji

"Originalne piramide u Gizi su octahedrons. Ovo su bili dimenzionalni portali i zvezdane kapije. Originalne piramide su Atlantidjani izgradili, ne Sirius A, kao sto bi se pomislilo."
http://superzona.hatona.org/interdimensions.htm

imam jedno pitanje za tebe..:think:

zasto uvek stavljas linkove sa superzone kao da su jedini validni dokaz za ono sto tvrdis i ako mislis da jesu kako si dosao do tog zakljucka
 
Ma ne ocekujem ja da oni nama sve povere tek tako, ali u zadnje vreme neke svoje znake i tragove zaista bezobzirno ostavljaju svuda. A zahvaljujuci svemu tome, ipak neke stvari mogu da se povezu

Ne samo da ostavljaju tragove nego samo sto ne stanu ispred svakog coveka i kazu "svet nije onakav kakav ti mislis da je" a covek se i dalje pravi lud kao da nista nije cuo! Jer oni to ne ostavljaju slucajno nego proveraju koliko ljudi je stvarno svesno i koliko njih moze da shvati sta se stvarno desava sada!
 
OK, evo ovako... Ja zivim u Boru i iako je 60 km Rtanj udaljen od nas vidim ga sa prozora svoje dnevne sobe... Iskreno nikada nisam video nikakvu cudnu pojavu... Ipak, izgled te planine me je oduvek fascinirao... Vrlo je moguce da je piramida, jer je oblik fascinantan, ali bi trebalo cuti i argumente ozbiljnih naucnika, neka iznesu prvo oni argumente zasto nije... Cuo sam da Rtanj nije jedinstveni slucaj i da taj fenomen ima tacno odredjeno ime... Elem, bosanska pir. sunca mi deluje veoma ubedljivo! Msm da se jasno vidi da je piramida, samo bi se trebala nekako utvrditi starost... Rtanj smestaju 500.000 god pre nove ere?! Msm da je to previse, idemo stopama zvanicne nauke pa cemo da ispravljamo, OK? ;)

Covek kao ovakav postoji 50.000 god
Civilizovan je oko 7.000 god (sto je po logici stvari veoma kratak period, zato ja smatram da je covekova istorija duza, ali zaboravljena iz nekog razloga)
Najlakse je dati objasnjenje da su piramide sagradili vanzemaljci jer je takav argument apstraktan i moze imati 1000 kombinacija... Uostalom, od cega su izgradjene piramide? Od kamena, dakle zasto nisu gradili od nekog malo kompleksnijeg materijala ako su to bili vanzemaljci?
Izgled piramida je fascinantan, ali verujem da je zaostavstina ranijih civilizacija... Zasto ne postoje dokazi o ranijim civilizacijama?! Postoje, ali ih je veoma malo... Razmak izmedju nas i Isusa je 2000 god pa je mnogo, a kamoli 11000 ili 12000 (ko prati zabranjenu arheologiju znace) normalno da su mnogi dokazi unisteni zubom vremena... Dakle ne govorim o super naprednim civilizacijama vec o civilizacijama na nivou Egipta ili malo blizim nama koje je desetkovala katastrofa enormnih razmera i unazadila jako mnogo... Potop je klasican primer, spominje se u preko 500 religijskih knjiga od kojih je samo 90 vezano za pricu oko biblijskog potopa, dakle to ipak govori nesto, zar ne?! Takodje je veoma verovatno da je istorija Egipta duza nego sto se pretpostavlja, ali da se iz nekog razloga krije ili se ne obelodanjuje zbog nedostatka elementarnih dokaza... Jedan od dokaza je Zep Tepi, mitski period u kome su vladali "bogovi" ali posle kojih postoji loza njihovih naslednika (LJUDI), takodje faraona za koje nauka smatra da su bili samo plod maste, ali ipak ima logike da su bili nesto vise...

Kljuc lezi u ljudima, a ne u reposima, sivima i ostalim glupostima... ;)

Nadam se da sam barem malo pomogao, ili podstakao nekog na razmisljanje... ;)
 
Poslednja izmena:
Moguće je da su svuda bile građevine slične kao u egiptu ili južnoj americi, samo što ih je neko srušio. Ako nema starijih građevina u drugačijem stilu onda je to tada bio trend :D
 
Zep Tepi ti je mitski egipatski period u kome su vladavinu imali bogovi, Ra, Oziris, Horus itd. pa su posle nastali Horusovi pratioci koji vise podseca na neki kult. Henkok (mada posle nekih stvari ne znam da li da mu verujem) smatra da su oni nosioci onih astroloskih tajni (sigurno znas dosta o percesiji ekvinocija).
 
Piramida, po clanku koji sam imao prilike da pogledam, cuva tajne o nekoj vrsti svetih ili kvazisvetih bica koja ih povremeno i posecuju. Tako bar kazu par lokalnih istrazivaca koji dalje tvrde da jos nije vreme kada ce tajna biti otkrivena. Zato se vrlo cesto primecuju cudna svetla na nebu, u okolini jos neistrazene piramide. Moje pitanje je zasto se konacno ta piramida ne istrazi ? Mada kad malo bolje razmislim, kome ce to zaista koristiti ???
 
Piramida, po clanku koji sam imao prilike da pogledam, cuva tajne o nekoj vrsti svetih ili kvazisvetih bica koja ih povremeno i posecuju. Tako bar kazu par lokalnih istrazivaca koji dalje tvrde da jos nije vreme kada ce tajna biti otkrivena. Zato se vrlo cesto primecuju cudna svetla na nebu, u okolini jos neistrazene piramide. Moje pitanje je zasto se konacno ta piramida ne istrazi ? Mada kad malo bolje razmislim, kome ce to zaista koristiti ???

Ma reptili 100%:mrgreen:
 
  • Podržavam
Reactions: DJM
Ma fora je sto vi sve potvrdite... Sta god nema resenje tu su reptili... Da se u Poarou na kraju ne otkriva krivac vi biste i tu ubacili reposa...
kakvi reptili, ja sam lepo rekao da u Egiptu nisu reptili nego Ljudi sa Atlantide.

a vi rendzeri da se pojave roboti iz dimenzije x, odmah bi ste rekli:"e ne vazi se, roboti nisu zivi organizam".
 
Poslednja izmena:

Back
Top