Piercing...

DUCA'89:
jA NA PRIMER IMAM PROBUSENU USNU,OD PRE GODINU DANA,ALI MI JE DOSADILO,SADA PRED SKOLU SAM RESILA DA * SLINDZA(NASTAVNIKA MATEMATIKE),PA CU DA PROBUSIM JEZIK! :twisted: SAMO DA TI KAZEM DA ME JE STRASNO BOLELA USNA!
Strasno bih voleo da vidim tvoj piercing jezika to me monogo :oops:
pozdrav
 
Ne svidja mi se kada vidim ,,izbusene'' devojke i momke, koji to rade radi nekog ,,trenda, mode'', vrste muzike koju slusaju, sta vec...

Usi ok... Ostalo, ne znam... ja ne bih... Nos? Imam vec dve rupe na njemu, sta ce mi jos jedna? :lol: O usni, jeziku, obrvi i ostalom necu ni da pricam... Pupak? Lepse mi izgleda prirodan pupak (bez rupe na njemu)... 8)
 
meni se mnogo svidja mindjusa u pupku jer imam super stomak,ali necu da ga busim jer je to vec iznoseno,kao i nos,a busila bi jezik,samo kad bi bila sigurna da necu spavati ispred vrata! :? :? :?
 
miss:
mario80:
miss:
meni se mnogo svidja mindjusa u pupku jer imam super stomak,ali necu da ga busim jer je to vec iznoseno,kao i nos,a busila bi jezik,samo kad bi bila sigurna da necu spavati ispred vrata! :? :? :?

nemas frke, dodji kod mene... :roll:

e,pa supar onda,sad mogu da idem da ga busim! 8)

ma mogu i ja to da ti zavrsim...profesionalac sam svog zanata a imam i potreban alat...potpuno bezbolno...najnovija americka NASA tehnologija... 8)
 
mario80:
miss:
mario80:
miss:
meni se mnogo svidja mindjusa u pupku jer imam super stomak,ali necu da ga busim jer je to vec iznoseno,kao i nos,a busila bi jezik,samo kad bi bila sigurna da necu spavati ispred vrata! :? :? :?

nemas frke, dodji kod mene... :roll:

e,pa supar onda,sad mogu da idem da ga busim! 8)

ma mogu i ja to da ti zavrsim...profesionalac sam svog zanata a imam i potreban alat...potpuno bezbolno...najnovija americka NASA tehnologija... 8)
Take easy....be calm 8)
 
Miss_worms:
mario80:
miss:
mario80:
miss:
meni se mnogo svidja mindjusa u pupku jer imam super stomak,ali necu da ga busim jer je to vec iznoseno,kao i nos,a busila bi jezik,samo kad bi bila sigurna da necu spavati ispred vrata! :? :? :?

nemas frke, dodji kod mene... :roll:

e,pa supar onda,sad mogu da idem da ga busim! 8)

ma mogu i ja to da ti zavrsim...profesionalac sam svog zanata a imam i potreban alat...potpuno bezbolno...najnovija americka NASA tehnologija... 8)
Take easy....be calm 8)
8)
 
JaH_G|rL:
Dakle vidim posto postoji tema o tetoviranju... ajde i ovo..da vidim ;) Sta mislite o piercingu??? Meni se lichno svidja kad devojka ima probushen jezik... to je bas strava...a kod dechka...recimo uvo... mozda obrva...ali nisam tachno sigurna...Vase misljenje?
Zasto da ne? Probusila sam pupak u septembru `99. i do sada nisam imala nikakvih problema.
 

Back
Top