Piercing i Tattoo....

@nj@:
Jel moze neko da mi kaze koliko kosta busenje nosa,i gde to rade po BGu,posto nisam odatle a kod nas nerade.

Busenje nosa ti je 25 eura, a mindjusa se placa posebno i krece se od 10 eura pa navise! Najbolji i najprofesionalniji ti je studio Sindjel u Skadarliji, ja sam tamo busila i nos i pupak i nikakvih infekcija i komplikacija nije bilo!
 
Shinoda:
I like piercing!!!
Za sada nemam ni jednu rupu, mada bih rado busio uvo ili obrvu, nista perverznije o toga!!!
MOzda i bradu, ali nju ne smem zato sto imam mladez na tom mestu!!!
Anyway, piercingu mogu samo da se nadam, jer su mi kewa i buraz rekla da ako se probusim, mogu da stanujem sa njima jedino ako budem jeo sa poda i nosim papirnu kesu preko glave dok sam u njihovom prisustvu!!! :lol: :lol: :lol:
Yebote s kim ja zivim??? :shock:

Isto tako.........
Pirsing mi je cool ali ipak cu se odluciti za tetovazu.Planiram astecko sunce oko pupka.
 
wild_child:
Isto tako.........
Pirsing mi je cool ali ipak cu se odluciti za tetovazu.Planiram astecko sunce oko pupka.

nemoj ni slucajno da radis tet oko pupka...ovo ti ozbiljno kazem,to mi je rekao jedan drug koji se time bavi i kaze da je to ok tek posle porodjaja,jer zamisli to sunce dok budes bila trudna...
 
miss:
wild_child:
Isto tako.........
Pirsing mi je cool ali ipak cu se odluciti za tetovazu.Planiram astecko sunce oko pupka.

nemoj ni slucajno da radis tet oko pupka...ovo ti ozbiljno kazem,to mi je rekao jedan drug koji se time bavi i kaze da je to ok tek posle porodjaja,jer zamisli to sunce dok budes bila trudna...
AAAAAAAAAxaxaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
MOgu samo da zamislim!!!
 
Shinoda:
miss:
wild_child:
Isto tako.........
Pirsing mi je cool ali ipak cu se odluciti za tetovazu.Planiram astecko sunce oko pupka.

nemoj ni slucajno da radis tet oko pupka...ovo ti ozbiljno kazem,to mi je rekao jedan drug koji se time bavi i kaze da je to ok tek posle porodjaja,jer zamisli to sunce dok budes bila trudna...
AAAAAAAAAxaxaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
MOgu samo da zamislim!!!
Izgledace ko Saturn.... :D :D
 
miss:
wild_child:
Isto tako.........
Pirsing mi je cool ali ipak cu se odluciti za tetovazu.Planiram astecko sunce oko pupka.

nemoj ni slucajno da radis tet oko pupka...ovo ti ozbiljno kazem,to mi je rekao jedan drug koji se time bavi i kaze da je to ok tek posle porodjaja,jer zamisli to sunce dok budes bila trudna...

Da iskreno i sama sam razmisljala o tome :( Ili slucajno ako dodje do carskog reza.Ali mozda bi ona bioloska mogla.To trtaje otprilike 2 godine.Ko zna malo vise o ovome.Astecko sunce ce biti e sad ipak cu jos malo razmisliti o mestu :D
 
wild_child:
miss:
wild_child:
Isto tako.........
Pirsing mi je cool ali ipak cu se odluciti za tetovazu.Planiram astecko sunce oko pupka.

nemoj ni slucajno da radis tet oko pupka...ovo ti ozbiljno kazem,to mi je rekao jedan drug koji se time bavi i kaze da je to ok tek posle porodjaja,jer zamisli to sunce dok budes bila trudna...

Da iskreno i sama sam razmisljala o tome :( Ili slucajno ako dodje do carskog reza.Ali mozda bi ona bioloska mogla.To trtaje otprilike 2 godine.Ko zna malo vise o ovome.Astecko sunce ce biti e sad ipak cu jos malo razmisliti o mestu :D
Ma rokni ti njega sad pa sta mu bog da...dete moras roditi jednog dana,neces se valjda tetovirati kad budes "omatorila"??Zato ti to lepo sad uradi,a kad budes trudna onda ce to sunce biti samo malo vece.
(dobijes vise a manje platis) :D :D
 

Back
Top