Pidzama party

  • Začetnik teme Butterflies And Hurricane
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Butterflies And Hurricane:
E vidis..ja potpuno drugacije razmisljam...

Provela sam dane kuckajuci sa gomilom ljudi ovde...na neki nacin upoznala jedan deo njihove licnosti...Zaticala sebe u najneobicnijim stanjima...gde se smejem sama u sobi zajedno sa kompom...nerviram...cudim i slicno...I jednostavno zelela sam da saznam ko su ti ljudi sa druge strane koji u meni bude takve emocije...

e to je upravo to. i ja zelim da znam ko su ti ljudi, skoro da ne verujem da postoje, ali jednostavno mi se cini da bih srusila tu neku sliku koju imam u glavi o njima. nemam hrabrosti, vise volim da sve ostane ovako kako je. eto, ko je po tebi naj frajer, koja je devojka naj, ko je najzabavniji......??????
 
Copy_Cat:
ja nikog, ali sto ne bi pominjali imena? pa meni je bas to zanimljivo, sta mi znaci da znam da je tamo neki sto postuje na politici extra lik a da ne znam nik.

Pa da smo svii tu..ili bar ne
kolicina..bilo bi ok..onda bi mogli da komentarisemo i da se smejemo raznoraznim glupostima...a ovako...ja sama ne bih pominjala nikog pojedinacno...to mi je ipak fer...

Naravno da bi svako izdvojio likove koji su mu ok i koji nisu...ali sve je to individualno...

Nego videh Julijana na nekoj od tema..i on je bio..pitam se sto se nije pojavio.. na ovoj temi...
 
e to je upravo to. i ja zelim da znam ko su ti ljudi, skoro da ne verujem da postoje, ali jednostavno mi se cini da bih srusila tu neku sliku koju imam u glavi o njima. nemam hrabrosti, vise volim da sve ostane ovako kako je. eto, ko je po tebi naj frajer, koja je devojka naj, ko je najzabavniji......??????
pokusaj da budes dubokoumna hah?... pa jeste... znam tako je , slazem se...
 
Julian_Duranona:
Vidim ja da ce uskoro da bude organizovano grudvanje na Kosutnjaku...
Nemaš ti pojma! Kako se to izražavaš? To se kaže: "praviti loptice od snega i njima zasipati drage osobe". :lol:

2i23dkx.jpg
 
Copy_Cat:
e to je upravo to. i ja zelim da znam ko su ti ljudi, skoro da ne verujem da postoje, ali jednostavno mi se cini da bih srusila tu neku sliku koju imam u glavi o njima. nemam hrabrosti, vise volim da sve ostane ovako kako je. eto, ko je po tebi naj frajer, koja je devojka naj, ko je najzabavniji......??????
nije stvar u rushenju slike samo je dozivljaj potpuniji i to moze biti extra ili bzv, zavisi
 
Copy_Cat:
e to je upravo to. i ja zelim da znam ko su ti ljudi, skoro da ne verujem da postoje, ali jednostavno mi se cini da bih srusila tu neku sliku koju imam u glavi o njima. nemam hrabrosti, vise volim da sve ostane ovako kako je. eto, ko je po tebi naj frajer, koja je devojka naj, ko je najzabavniji......??????

Hmmm...nadam se da me nece ubiti ako neko ovo procita..ovo je stvarno objektivno...koliko god moze da bude...

Najveci zajebanti su bili Whitenicky i Grifon..odmah posle ide Ples...

Najbolji frajer mi je Ljuba82

Najlepsa devojka ...hmmm.....ma sve su lepe...

Najbolja guza foruma je ubedljivo Peta W

Najbolje sise na forumu ima Marija

Kao pametnice bih izdvojila Jaques (on ubedljivo vodi na mestu broj 1)...zatim...Pop mareta...KLL-a...Grifona

Najbolja tetovaza foruma Jeasus (onaj ank...cini mi se na ledjima)

Najnevinije stvorenje i super devojka Sibirka

Najopusteniji lik Mc Millan

naravno varijacija ima...svi su pametni...slatki...blesavi...i svako ima nesto svoje...ako sam nekoga zaboravila dodacu...i izvinjavam se unapred...

Ako neko naidje..moze da opise mene...jer najbolje vide ljudi sa strane...eto toliko.... :)
 
Julian_Duranona:
Vidim ja da ce uskoro da bude organizovano grudvanje na Kosutnjaku...


Pa gde si Julijane? :) ...kakvi su tvoji utisci?

Ti si bio samo na adi koliko se ja secam?

Aj bas me zanima...sastavi svoju naj listu...znaci samo najbolje... :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top