Petnica

E ljudi slusajte za Petnicu vam treba detaljna biografija, mada sve zavisi da li idete u letnju skolu ili na odredjene da kazem predmetne seminarske.....
Ja sam bila u letnjoj skoli, ako ima neko neko pitanje u vezi Petnice, prijave ili slicno slobodno nek mi posalje PM (privatnu poruku) rado cu pomoci.....
Pozzzzz svima
 
Ako neko moze da mi objasni kako da se prijavim za Petnicu neka mi posalje na mail annchy99@yahoo.com. Hvala unapred!:)

Zavisi idesh li u Letnju skolu ili na seminar.:think:


Ako idesh na seminar zakasnila si. Imash prijavljivanje ali tek tamo u decembru. Petnica posalje svakoj shkoli prijave ako i ne posalje ti skinesh sa sajta prijavu, popunish, uradish IQ test, uzmesh preporuke profana i posaljesh. I onda se molish da te prime. Petrnica:heart: je super mesto, kao mali naucni centar. :cmok:

Idi na sajt milsim da je josh uvek nije:nono: zatvoren konkurs za letnju naucnu shkolu ali ona je samo za 7make!:klap:
 
Ja sam na geologiji, 2009. Zimski seminar je prošao veoma dobro. Puno se radi, piše, jede,... svega ima, ali zabave nikad dosta. Nadam se da ću biti pozvan i na ljetni seminar! Btw. Golub je stvarno nadčovjek xD Najbolji si profesore!!!
 
ja sam tamo bio 2 god na astronomiji. prvi zimski seminar, a mislim da je tako na svim "odelenjima" je stvarno kršenje ljudskih prava, na prvom mestu pravo na spavanje :hahaha:
 
da, ali i mi smo sami krivi, npr. ove godine psiholozi, koji ustaju u 9, igraju žmirke u 5 UJUTRU!!!:dontunderstand::dash: Ono, ljudi, ima ovdje i drugih, koji bi spavali.... i da,... mi sami nećemo da spavamo, nismo spavali ni 9 sati u cijeloj sedmici... Sve u svemu, ko ode, ne pokaje se!
 
A sta ce vam spavanje, gde imate josh super drushtvo, ljude koji su zagrejani za temu koju volite i sa kojima mozete da pricate 24 casa dnevno, gde josh imate neprestan pristup najnovijim filmovima za Dz, pecinu u koju mozete da se odsunjate dok niko ne gleda. Ma 5njaja rulez, radije bih bio tamo nedelju dana i posle umreo, nego proveo hiljadu godina bez petnice u kompletnom luxuzu. Svako ko govori ruzno o njoj, riskira da se suoci sa mojim besom :)
 
Pozdrav svima! Polaznica sam hemije, ali bih molila sve one koji znaju nešto više o seminarima biohemije i biologije da me kontaktiraju. Da li je moguće biti polaznik dva seminara istovremeno? Možda zvuči glupo, ali se nikada nisam raspitivala o tome. Ako nekoga nešto zanima vezano za seminar hemije može slobodno pitati. Trenutno sam u ISP-u. Pozdrav!:D
 
Poslednja izmena:
Mislim da mozes biti gost na nekom drugom seminaru, ali nisam sigurna da mozes da pohadjas oba tokom citave godine. Kako bi npr. radila projekat na letnjem, ako bi ti se seminari poklopili? Mada, zaista nisam sigurna. Pitaju Bubu i Ninu. ;)

P.S. Trebalo bi da su i LNS-ovci sad u Petnici. Cuvajte obucu! ;)
 
Ne viđamo jedni druge, prosto nemamo vremena. Ako si hemičar/a razumeš!:) lol
Nisam se još uvek usudila da ih pitam. Šta se radi na seminaru biologije, ne poznajem ni jednog biologa a zanima me koliko se obrađuje genetika? Pozdrav! Zahvaljujem na odgovoru!:)

P.S. Vraćam se u labu..:)
 
Mislim da mozes biti gost na nekom drugom seminaru, ali nisam sigurna da mozes da pohadjas oba tokom citave godine. Kako bi npr. radila projekat na letnjem, ako bi ti se seminari poklopili? Mada, zaista nisam sigurna. Pitaju Bubu i Ninu. ;)

P.S. Trebalo bi da su i LNS-ovci sad u Petnici. Cuvajte obucu! ;)

Biohemija i Hemija se nikad ne poklapaju u letnjem. Bilo bi klanje oko labe. :D ja sma jedan od 5nickih polaznika biohemije and I love it :worth:

E da, mogu da se rade 2 seminara, opushteno, znam par ljudi. Teshko ali izvodljivo. :)
 
OMG, zaboravila sam da je rekla da bi drugi seminar bila biohemija. Naravno da ne mogu da se poklope, neizvodljivo je. :D Ja sam bila na hemiji, i na letnjem je bilo vrlo tesno.

@ BernardBlack: Koja si godina? :)
 
Poslednja izmena:
Zanimljivo...:)XD Rekli su mi da nije izvodljivo pohađati dva seminara, ali zahvaljujem na odgovoru. Volim hemiju, ali me zanima i biohemija tako da se nalazim u velikoj nedoumici. Da li ste i vi biohemičari okupirani zadacima i labom? Pozdrav!:)
 
Ne viđamo jedni druge, prosto nemamo vremena. Ako si hemičar/a razumeš!:) lol
Nisam se još uvek usudila da ih pitam. Šta se radi na seminaru biologije, ne poznajem ni jednog biologa a zanima me koliko se obrađuje genetika? Pozdrav! Zahvaljujem na odgovoru!:)

P.S. Vraćam se u labu..:)

Pa, uvek je tako kod hemicara. Ostali idu na bazen, a ti radis u labi. :D Mada, meni to nikada nije bio problem. Ali, tu je vece. ;) Nama su mazali kvake pastom, uzimali nam obucu, pa ja kacili na drvo. Naravno, mi smo se osvetili. :hahaha:

Pitaj ih slobodno. ;)

P.S. Kako to da jos niste zavrsili sa vezbama u vreme kad si ti odgovorila? :S
 
Ne viđamo jedni druge, prosto nemamo vremena. Ako si hemičar/a razumeš!:) lol
Nisam se još uvek usudila da ih pitam. Šta se radi na seminaru biologije, ne poznajem ni jednog biologa a zanima me koliko se obrađuje genetika? Pozdrav! Zahvaljujem na odgovoru!:)

P.S. Vraćam se u labu..:)

biologija je vishe neka opshta biologija - zoologija, botanika, mikrobiologija itd. Imaju genetiku, ali to je vishe neki teorijski smer. Ono u cemu su biolozi experti je mikrobiologija.

Genetika i molekularna se vishe rade kod nas, i u prakticnom smislu i u teorijskom. :D
 

Back
Top