Petak je :D

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Screenshot_20231110-101006_Yettel.jpg

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



:poludeo::poludeo::poludeo::poludeo::poludeo::kletva::kletva::kletva::kletva::kletva::kletva::kletva::kletva::kletva::kletva::kletva::kletva::kletva::kletva::kletva::kletva::kletva:
 
Dobro za tebe kakav je osecaj?
Moze sa ukusom limuna je fino.
Idi sam,bolje ti je bre gledaj sta ja oustam umesto da momke nalazim....


Jos cekam zadnji tren da vidim sta mi je "na poklon" dao mobilni operater.
Verovatno ponovo neku glupost ~ veliko nista.
 
Ovog petka sredjujem stan da bi mi vikend bio slobodan, ako zavrsim ranije idem po namirnice za sledecu nedelju, uvece kratka setnja ili neki film sa decom.
Шта сте гледали? :)

Ја сам јуче направила план за НГ вече, нашла сину књигу за чизму у прозор за Светог Николу, још то радим :lol:, он нашао поклон за девојку - сребрне мунђушице као пахуљице, мислим да је баш лепо, па сам му оставила празан стан.
А ми нисмо нигде ишли- вино и сир уз тражење филма који нисмо ни нашли :lol:
Има дана када ти ништа не легне.
 
Шта сте гледали? :)

Ја сам јуче направила план за НГ вече, нашла сину књигу за чизму у прозор за Светог Николу, још то радим :lol:, он нашао поклон за девојку - сребрне мунђушице као пахуљице, мислим да је баш лепо, па сам му оставила празан стан.
А ми нисмо нигде ишли- вино и сир уз тражење филма који нисмо ни нашли :lol:
Има дана када ти ништа не легне.
Mislim da smo tog petka gledale Zamka za roditelje Trazile, trazile i bese po njihovom izboru :D
Juce zurka u skoli, posle zurke smo sa jos nekim rodireljima nastavili druzenje.
Veceras grejem vino, soliracu malo. Eto @The_Night_Hawk neko voli da popije i kad je sam, za promenu :D
 

Back
Top