Pesme na ruskom jeziku

Mapa.JPG

 
Odlicna pesma...steta sto ove pesme nemaju prevod na srpskom 🇷🇺🇷🇸🍻
Козак је стајао на гори. Молио се Богу За слободу, за народ, Ниско се наклонио. Рефрен:
Ојсја, ти ојја, не бој ме се, Нећу те дирати, не брини. Ој, ој, не бој ме се, Нећу те дирати, не брини. А питао је и козак Истина за народ. Биће истине на земљи - Биће и слободе.
Припев.
За пријатеље, козак је питао - Па да су у туђини заобишли Похлепа и понос.
Припев.
Да чекам жену И очеви и деца Они који траже истину-мајку Да, у широком свету.
Припев.
За људе које је козак тражио Да благослови Да има хлеба и соли у мирним селима.
Припев.
Да крв не тече Зашто праг Да лаж не живи - Молио се Богу.
Припев.
Па се молио тај козак За родну земљу Што не би тугу, ни сузу Она није дирнута.
Припев.
Козак је питао Бога Истина за народ. Биће истине на земљи - Биће и слободе.
Припев.
Оисиа, ти оисиа Не бој ме се. Биће истине на земљи - Биће и слободе. Припев.
 
Poslednja izmena:
Козак је стајао на гори. Молио се Богу За слободу, за народ, Ниско се наклонио. Рефрен: Ојсја, ти ојја, не бој ме се, Нећу те дирати, не брини. Ој, ој, не бој ме се, Нећу те дирати, не брини. А питао је и козак Истина за народ. Биће истине на земљи - Биће и слободе.
Припев.
За пријатеље, козак је питао - Па да су у туђини заобишли Похлепа и понос. Припев. Да чекам жену И очеви и деца Они који траже истину-мајку Да, у широком свету. Припев. За људе које је козак тражио Да благослови Да има хлеба и соли у мирним селима.
Припев.
Да крв не тече Зашто праг Да лаж не живи - Молио се Богу. Припев. Па се молио тај козак За родну земљу Што не би тугу, ни сузу Она није дирнута. Припев. Козак је питао Бога Истина за народ. Биће истине на земљи - Биће и слободе.
Припев.
Оисиа, ти оисиа Не бој ме се. Биће истине на земљи - Биће и слободе. Припев.
Bravo Branko :)
 
Oni su sada jedan moderan duhovit narod . Uvek spremni za šalu , a zadržali su tu slovensku dušu , emotivnost i nostalgiju
Итекако. Чак и кад теже западном уметничком изразу осећа се клица оригиналности коју је запад одавно потрошио.
Литл Биг ми је освежење акустично визуелне уметности, свака песма има видео причу, сјајни су.
Светски а руски.

П.С. Извињавам се јер није на руском језику али вреди видети и чути.
 

Back
Top