PES 2009

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako se to radi?

U glavnom meniju ides u gallery, pa track record, pa onda stavke za classic players i classic teams i onda vidis sta ti sta otkljucava.
Ili jednostavno odes na pes-serbia.com i skines patch gde ti je sve to otkljucano.
Mada zanimljivije je sam da otkljucavas te za.ebancije.
 
molim vas kako da udjem tacnije da se registrujem na pes serbia zeza me ono no spam i referer sta tu da upisem i kako da odigram utaKMICE MOLIM VAS OBJASNITE MI IMAM ZARKU ZELJU DA IGRAM I DA SRECAN BOZIC SVIMA HRISTOS SE RODI!z:dm:P.Sda li neko zna gde mogu da dounloadujem pes08 ako nako zna neka ostavi poruku pliz.z:cry:
 
U glavnom meniju ides u gallery, pa track record, pa onda stavke za classic players i classic teams i onda vidis sta ti sta otkljucava.
Ili jednostavno odes na pes-serbia.com i skines patch gde ti je sve to otkljucano.
Mada zanimljivije je sam da otkljucavas te za.ebancije.

Ja osvojio interkontinantalni kup i još dve stvari koje su potrebne za otključavanje i ništa...

Otključana samo jedna grupa igrača/timova umesto nekoliko (koliko je već trebalo).
I kad otvorim taj option file gde sam igrao prvenstvo ili kup, stalno me vraća da ponovo odigram finale iako sam to završio pobedom. I to više puta. :think:

Šta se tu dešava?
 
е
како се игра онлајн 2 на 2 (плејстејшн у питању)
ал да 2 буду с једне конзоле?
успевам само да будем 1 од 4 конзоле
 
MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS:
- Windows XP SP2, Vista
- Intel Pentium 4 1.4 GHz
- 1 GiByte RAM
- 6 GB hard disk
- GeForce FX or Radeon 9700th Pixel / Vertex Shader 2.0 and 128 MiByte VRAM.
- 800 x 600 resolution monitor

RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS:
- Windows XP SP2, Vista
- Intel Pentium 4 3.0 GHz
- 2 GiByte RAM
- 8 GB hard disk
- GeForce 6800 GT / GS, Radeon X1600 or higher. Pixel / Vertex Shader 3.0 and 256 MiByte VRAM
- 1,280 x 720 resolution monitor

btw. evo i mog poslednjeg videa sa mojim golovima:
dobar je PES, ko lebac. :D
 
Trazim dva potencijalna protivnika koji bi hteli da odigraju po neku partiju sa mojim drugom i sa mnom...Poziv se odnosi na one koji igraju PES 2009 (ili 2008) na konzoli PS3...ukoliko je neko zainteresovan nek ostavi poruku, a ja cu mu dati moj broj mob-a...
Medjutim, pozov je upucen samo Vranjancima...
P.S. Godine su nevazne...
 
Ljudi imam problem i ne znam kako da ga resim.

Imao sam ranije CRT monitor i zamenim ga sa 22" LCD om, a VGa umesto ATI 9200 ubacim ASUS 3650 , i sad dok nisam REINSTALL windows sve je islo super, medjutim od kako sam reinstalirao desava mi se to da kad sacuvam to traje po 10 minuta ali kad uradim ALT + F4 i izadjem na manji prozor onda odmah ucitava. E sad probao sam razne varijante rezolucija, nema promene, imam najnoviji driver za VGA ali znaci nikako ne mogu da resim situaciju??????
Konfiguracija mi je : AMD athlon 2500+ , 1.5Gb RAM , VGA ASUS 3650 dd2 512 Mb (sve radi na HIGH bez problema sem navedenog pitanja)

POMOC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moze ovde ,a moze i na PM ????

Hvala unapred za svaku informaciju !!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top