Perfektno žensko telo

Субмисивност је нешто другачије од мазохизма.
Ово о чему си ти писао је мазохизам и заправо дијагноза, као и садизам.
Доминација је сексуална преференција а садизам дијагноза.
Mazohizam nije dijagnoza, ne volim ga licno ali poznajem zene kojima svrsavaju u momentu kad im skinu stipaljke sa brdavica, za njih ne postoji ljepsi momenat od tog, nista bolesno,sasvim normalne zene.
 
Pa sigruno sam sa više žena pričao o sekusualnim fantazijama, nego što je to radila prosečna forumašica sa Krstarice. I to su sve bile fine i obrazovane žene, ali kad se dođe do seksa, tu na površinu ispliva svašta.
Исто могу да кажем за мушкарце или слично. Сваки за себе верује да је перверзан јер машта о којечему, у пракси се покажу више него обични.

Рекох, машта није исто што и доживљај измаштаног.
 
Исто могу да кажем за мушкарце или слично. Сваки за себе верује да је перверзан јер машта о којечему, у пракси се покажу више него обични.

Рекох, машта није исто што и доживљај измаштаног.
Samo bolestan čovek može za sebe misliti da je perverzan. Sve što me seksualno uzbuđuje je za mene sasvim normalno.
 
I to nisu kinkarije samo. Inace pristup seksu. Kastrativan. Pita te sta volis, ti kazes, sta god to bilo bukvalno a da nije u sterilnom monihromatskkm izrazu i ona krene sa paljbom. Svinjo, sram te bilo, strasno. Neka hvala, dalje od mene s nesigurnostima. Samo ldusevno zdrav, potpun odnos.
 
Ja sam provalio na pr, iz iskustva, naravno ne uvek, da pametnije, ne nuzno inteligentnije, vec ostvarene zene vise vole kinkarije nego ove druge. Valjda su samosvesne i znaju sta vole, sta ih radi a pametne su da to iskazu i kroz razgovor. I opustenije su inace. Ovaj tip sto osudjuje? to je dibidus. Nikad vise u zivotu.

Možda zato što su te hiperinteligentne i ultrauspešne odsečene od svog tela i senzacija, pa im trebaju razni performansi i vratolomije da osete nešto

Ne znam zašto bi osobi koja je u kontaktu sa svojim telom i koju stimuliše prisustvo drugog tela, bile potrebne ekstenzivne kinkarije da se uzbudi i ima dobar seks

To baš zvuči kao problem na nivou osećanja emocija i senzacija
 
Možda zato što su te hiperinteligentne i ultrauspešne odsečene od svog tela i senzacija, pa im trebaju razni performansi i vratolomije da osete nešto

Ne znam zašto bi osobi koja je u kontaktu sa svojim telom i koju stimuliše prisustvo drugog tela, bile potrebne ekstenzivne kinkarije da se uzbudi i ima dobar seks

To baš zvuči kao problem na nivou osećanja emocija i senzacija
Adrenalin i potreba za istim je legitimna i zdrava potreba. Pre bih se zapitao za one koji ga potiskuju u sebi ili jos gore ispoljavaju na necivilizacijski nacin agresijom prema drugome, bilo verbalno, osudama, emocionalno ili direktno.
 
Mazohizam nije dijagnoza, ne volim ga licno ali poznajem zene kojima svrsavaju u momentu kad im skinu stipaljke sa brdavica, za njih ne postoji ljepsi momenat od tog, nista bolesno,sasvim normalne zene.
Мазохизам је поремећај личности која у свим аспектима живота има потребу за самопоништењем, каналисање таквиг поремећаја кроз секс је најбезболније.
Прочитај мало.
 
Adrenalin i potreba za istim je legitimna i zdrava potreba. Pre bih se zapitao za one koji ga potiskuju u sebi ili jos gore ispoljavaju na necivilizacijski nacin agresijom prema drugome, bilo verbalno, osudama, emocionalno ili direktno.

Zašto? Zbog čega nekome treba adrenalin da se oseti živim?
Adrenalin je supstanca za izuzetne situacije i ekstremne izazove, nije namenjena da se proizvodi na kilo

Nikad mi u životu nije bilo trenutno bolje a dugoročno gore nego kad sam bila pod adrenalinom
 
Мазохизам је поремећај личности која у свим аспектима живота има потребу за самопоништењем, каналисање таквиг поремећаја кроз секс је најбезболније.
Прочитај мало.
Sve je to eksperimenrisanje za vecinu osoba
 
Samo bolestan čovek može za sebe misliti da je perverzan. Sve što me seksualno uzbuđuje je za mene sasvim normalno.
Па заправо није болест него одраз маштања подстакнутог сензација савременог доба. :D
То је аналогно маштању жена о генгбенгу, које ће јако јако мали број реализовати.
 
Jedino u životu kada sam imala zelju za preintenzivnim senzacijama u seksu je bilo kad sam pila antidepresive, a poznato je da oni ubiju boga u tebi u smislu osećanja, čine orgazam skoro nemogućim, čak i smanjuju fizičku osetljivost, znam da me ništa nije bolelo, bukvalno se udarim ciglom po stopalu - ništa

Zaključak se sam nameće
 
Sve je to eksperimenrisanje za vecinu osoba
Није. Особа која не жели да буде физички повређена, да трпи бол, да буде доведена у деградирајући положај неће тиме експериментисати.
Направи разлику између лаког спенковања, везивања платненим тракама и окрутног шамарања, везивања лисицама, дављења при сексу итд.
 
Па заправо није болест него одраз маштања подстакнутог сензација савременог доба. :D
То је аналогно маштању жена о генгбенгу, које ће јако јако мали број реализовати.
Kad maštaš o nečem za šta misliš da je nenormalno i čega se stidiš, onda imaš ozbiljan psihički problem.

Ko nije pedofil, nekrofil, zoofil, ne mašta o seksu sa biljkama, ne mašta o silovanju i povređivanju partnera, taj nema nikakvog razloga da za sebe misli da je perverzan i seksualno devijantan.
 
@Jugoslav Čvarak
je l mi veruješ da sam prvi put jbao ( izgubio nevinost kako se to kulturno kaže) uz Vojislava Šešelja 2000 te! Sra nje :( al bolje i to nego nikako
Nema te čega biti sram Pope, Vojvoda je tada bio u naponu snage.
Ja bi skakao do plafona da mi se posrećilo da sam nevinost izgubio dok je na TV-u Plenković ili Vučić.
 
Poslednja izmena:

Back
Top