Pentagon kupuje ruske helikoptere

Koliko vidim, ne kupuju to Amerikanci za sebe.

Inače, i ovo je dokaz kako se svet promenio...pre četrdesetak godina, Amerikanci ne bi ni pomislili da kupe sovjetsko/rusko (iz ponosa),

a Sovjeti/Rusi im, čak i da su ovi hteli da kupe, ne bi prodali...takođe iz ponosa...

A danas su dolari mnogo važniji nego ponos, i jednima i drugima...
 
Koliko vidim, ne kupuju to Amerikanci za sebe.

Inače, i ovo je dokaz kako se svet promenio...pre četrdesetak godina, Amerikanci ne bi ni pomislili da kupe sovjetsko/rusko (iz ponosa),

a Sovjeti/Rusi im, čak i da su ovi hteli da kupe, ne bi prodali...takođe iz ponosa...

A danas su dolari mnogo važniji nego ponos, i jednima i drugima...

Da ste citali top temu ovog pdf , koja je imala preko 320 000 pregleda : ,, Kucnuo je cas da napravimo Rusko Srpsku Imperiju ,, ne biste se ovome cudili i znali biste da ovo nije prva prodaja Ruskih helikoptera amerikancima ....

Ovo je vec treca prodaja - prethodne dve su bile tesko skoro 2 milijade dolara - , a amerikanci su kupili ove tipove helikoptera i za svoju vojsku .
 
Da ste citali top temu ovog pdf , koja je imala preko 320 000 pregleda : ,, Kucnuo je cas da napravimo Rusko Srpsku Imperiju ,, ne biste se ovome cudili i znali biste da ovo nije prva prodaja Ruskih helikoptera amerikancima ....

Ovo je vec treca prodaja - prethodne dve su bile tesko skoro 2 milijade dolara - , a amerikanci su kupili ove tipove helikoptera i za svoju vojsku .

Ove Mi 17 sa ove teme ne kupuju za sebe.

Inače, nisam primetio da sam se nečemu začudio...

Uzgred, ovo nije treća kupovina Mi 17 od strane Pentagona, već četvrta...treća je za Afganistan, pre 4 godine su kupljeni za Pakistan, a Amerikanci nezvanično koriste Mi17 u svojim specijalnim snagama...za specijalne zadatke...

Nego, ako je cilj teme da se pokaže kako Amerikanci nisu u stanju da naprave kvalitetan helikopter, pa moraju da ga kupuju od tehnički superiornih Rusa, moram konstatovati da mi se čini da je tema promašena...kao i obično...
 
нису руси ваљда луди да за зелени папир зионистичке мегаломанске федералне резерве дају наоружање
или ће одма тај папир претворити у нешто од вредности а папир вратити у чемерику

Niti je Mi-17 zadnja rec vojne tehnike, niti ga Ameri uopste kupuju za sebe, tako da ce sve strane biti zadovoljne ovim poslom, osim onih informisanih americkih poreskih obveznika.


ала су их руси одрали -страшно:per:

Cena nije naduvana.
 
Poslednja izmena:
Rusima mozemo stavljati zamerke u domenu komercijalnih tehnologija jer su nisu jaki
Ali za vojne su izuzetni. S vremena na vreme njihovi razvojni centri izbace resenja koja idu toliko ispred vremena i tako su blesavo jednostavna da zapadni strucnjaci samo zinu, ne verujuci da je tako nesto uopste moguce napraviti, ili da uopste moze da radi
A ove helikoptere svakako im nece prodati sa paketom opreme koju imaju isti takvi u ruskoj vojsci
 

Back
Top