PDF dokument - pomoć

Postoji naravno.

Imas programe koji mogu da rade split.

Najjednostavniji i besplatan je pdf24.

Otvoris fajl u kreatoru i samo prevuces stranicu van njega na crno polje i dobijes novi fajl sa tom jednom stranicom.

Imas i online varijantu.

A treca varijanta moze isto sa pdf24 ili sa nekim drugim pdf stampacem.

Kazes mu da stampa samo tu stranicu na pdf24, pdf creator sta god i dobijes samo tu stranicu.
 
Nije mi ovo bilo jasno: druge pdf dokumente koje imam prebačene na laptop, sa njima mogu da to da uradim.
Ovo je direktno sa sajta , piše da je zabranjeno kopiranje i slično , a radi se o plućnim bolestima i klasifikaciji stadijuma i terapiji - najnovije smernice iz 2023.
Stranica koja me je zanimala je baš tabela sa terapijom.
Mislim da ću ipak da pređem na papir i olovku. Klasika: :D
 
Po
Nije mi ovo bilo jasno: druge pdf dokumente koje imam prebačene na laptop, sa njima mogu da to da uradim.
Ovo je direktno sa sajta , piše da je zabranjeno kopiranje i slično , a radi se o plućnim bolestima i klasifikaciji stadijuma i terapiji - najnovije smernice iz 2023.
Stranica koja me je zanimala je baš tabela sa terapijom.
Mislim da ću ipak da pređem na papir i olovku. Klasika: :D

tako ćeš i naučiti.

Ali ako mi pošalješ fajl vrv mogu da ti skinem tu stranicu...

Odstampaj pa skeniraj/slikaj tu jednu...
 
Da li postoji opcija da se izvuče i sačuva stranica iz pdf dokumenta , a da nije snimanje ekrana i čuvanje sačuvanog kao fotografija ?
Možda je i problem što je u pitanju ovakav tip dokumenta ?

https://goldcopd.org/2023-gold-report-2/
otvori pdf u brauzeru (Hrome ili već koji koristiš) i izaberi opciju da štampaš. Umesto celog dokumeta, izaberi koju stranu želiš i štampaj je kao PDF dokument

evo ti jedne strane tako izvučene
 

Prilozi

  • GOLD-2023-ver-1.2-7Jan2023_WMV-pg79.pdf
    480,4 KB · Pregleda: 5

Back
Top