Paznja, neznost, romantika

Lollol

Poznat
Poruka
9.450
Koliki znacaj pridajete ovim pojmovima i kako ih ispoljavate prema partneru?

Dajem primer recimo, ako nekom deluje klinacki to je verovatno sto sam u toj starosnoj grupi novopecenih odraslih.
Znam osobu koja tako recimo svaki dan pozeli dobro jutro, laku noc svojoj boljoj polovini putem sms-a ili fonom (lepe reci, tepanje,sladunjave porukce i sl), ili da mu bolja polovina kaze kako je gladna u sred noci, on ce otrcati da joj na vrata odnese da jede.

E sad, meni iako nejasno, to je neko ispoljavanje paznje, neznosti, romantike koji je eto po misljenjima bitan faktor u vezi.
Pitanje je vas je koliki znacaj pridajte tome, zasto pridajte ili ne, i ako ne tome, cemu pridajte znacaj?
 
Mali znakovi paznje, neki (ne skupi, i megalomanski) pokloni, iznenadjenja ponekad...to mi je sasvim okej. Ja sam inace i birao tip devojaka koje to vole.

Ove sto vole da ih ponizavas, i da se prema njima ponasas kao drvoseca...takve me i ne privlace (osim za neku kratku seks kombinaciju)
 
Koliki znacaj pridajete ovim pojmovima i kako ih ispoljavate prema partneru?

Dajem primer recimo, ako nekom deluje klinacki to je verovatno sto sam u toj starosnoj grupi novopecenih odraslih.
Znam osobu koja tako recimo svaki dan pozeli dobro jutro, laku noc svojoj boljoj polovini putem sms-a ili fonom (lepe reci, tepanje,sladunjave porukce i sl), ili da mu bolja polovina kaze kako je gladna u sred noci, on ce otrcati da joj na vrata odnese da jede.

E sad, meni iako nejasno, to je neko ispoljavanje paznje, neznosti, romantike koji je eto po misljenjima bitan faktor u vezi.
Pitanje je vas je koliki znacaj pridajte tome, zasto pridajte ili ne, i ako ne tome, cemu pridajte znacaj?


Po mom iskustvu formula je da sto vise vremena provodite zajedno manje je tepanja i ispoljavanja njeznosti.
 
to je jedna od niti koja je odraz bliskosti, naravno kad govorimo o stvarima i paznji koje drugoj osobi iskreno pricinjavaju radost.
a to ne mroa biti nista ni materijalno, ni planirano, ni upakovano u neku formu.
to je jedna lepa i dobra karakteristika odnosa koju valja negovati kroz salu i svakodnevnicu :)
 
Prvo da ti čestitam novopečenu odraslost, baš mi drago :) Svi odrasli j.bt, samo ja sve gori i gori.. Ja sam rođen odrastao i sad rastem na dole :lol:

nego, et tema..
To koliko će neko pažljiv biti zavisi od toga koliko mu je stalo do osobe sa kojom je.. Romantika i nežnost više su vezani za ličnost te osobe.. Ne možeš reći da nekom nije stalo ako jednostavno nije romantičan.. Meni taj primer bezvezan odozgo.. I za stalno cvrkutanje preko telefona i naročito za to trčanje u pola noći kod nje.. Da je bolesna npr okej :lol:

A ja još verujem da sam ja pažljiv
 
Prvo da ti čestitam novopečenu odraslost, baš mi drago :) Svi odrasli j.bt, samo ja sve gori i gori.. Ja sam rođen odrastao i sad rastem na dole :lol:

nego, et tema..
To koliko će neko pažljiv biti zavisi od toga koliko mu je stalo do osobe sa kojom je.. Romantika i nežnost više su vezani za ličnost te osobe.. Ne možeš reći da nekom nije stalo ako jednostavno nije romantičan.. Meni taj primer bezvezan odozgo.. I za stalno cvrkutanje preko telefona i naročito za to trčanje u pola noći kod nje.. Da je bolesna npr okej :lol:

A ja još verujem da sam ja pažljiv

:lol: :lol: :lol:
kao da cujem ove iste rechi od poznatog mi glasa :)
pa ne, ne moras ti tako. smo rekli da nije bitna forma, svako prema svom stilu :))))))
 
:) uvek cu voleti da se mazim sa mojim bliznjima....ne vidim zasto bi to prekidala ako i njima prija, sin mi je u pubertetu pa sad ima manje potrebe da se pomazi ali sam tu kad on pozeli....romaticni gestovi su mi malo strani ali paznja i neznost prema njima je sastavni deo svakodnevice....
 
:lol: :lol: :lol:
kao da cujem ove iste rechi od poznatog mi glasa :)
pa ne, ne moras ti tako. smo rekli da nije bitna forma, svako prema svom stilu :))))))

Pa to da, zato ja i verujem da jesam pažljiv iako ne praktikujem te standardne stvari i gestove :lol: Mislim ono klasika, cveće i bombonjera, to je previše opšte.. Više volim da je iznenadim nečim što je posebno za nju, nešto što sam čuo kada ona nije mislila da slušam.. A usudio bih se da kažem da umem da pogodim :lol:
 
Tacno. To ne moze biti stvar proracuna. Svako ko je i malo pametan ce to da prepozna.

Neko prepozna i uklopi se, nije mali broj parova koji obostrano glume pred drugima zaljubljenost.
Čudni su mi i oni hladni parovi, koji su u stanju da sede jedno pored drugog satima,
bez ikakvog pogleda, dodira, osmeha... Zapitam se šta rade zajedno?
Mali je broj zaljubljenih, ali onako iskreno, bez kalulacije i glume.
 
Ja sam veliki romantik, čisto da se zna.
Jako sam pazljiv i nježan prema osobama suprotnog spola.
Igrom slučaja, takve se vrijednosti danas ne cijene.
Danas ako ne ošamariš curu, barem onako iz dragosti, kažu da si mlakonja i dosadan. :roll:
 
Ja sam veliki romantik, čisto da se zna.
Jako sam pazljiv i nježan prema osobama suprotnog spola.
Igrom slučaja, takve se vrijednosti danas ne cijene.
Danas ako ne ošamariš curu, barem onako iz dragosti, kažu da si mlakonja i dosadan. :roll:

Šta vam je sa tim stavom da žene vole idiote?
Odakle to?
To nikako nije istina, nikako!
Ima takvih, ali u malom broju.
Sigurno ih nema toliko da postavite takvo ponašanje za pravilo.
 
Koliki znacaj pridajete ovim pojmovima i kako ih ispoljavate prema partneru?

Dajem primer recimo, ako nekom deluje klinacki to je verovatno sto sam u toj starosnoj grupi novopecenih odraslih.
Znam osobu koja tako recimo svaki dan pozeli dobro jutro, laku noc svojoj boljoj polovini putem sms-a ili fonom (lepe reci, tepanje,sladunjave porukce i sl), ili da mu bolja polovina kaze kako je gladna u sred noci, on ce otrcati da joj na vrata odnese da jede.

E sad, meni iako nejasno, to je neko ispoljavanje paznje, neznosti, romantike koji je eto po misljenjima bitan faktor u vezi.
Pitanje je vas je koliki znacaj pridajte tome, zasto pridajte ili ne, i ako ne tome, cemu pridajte znacaj?

to valjda ide samo od sebe...shta ja znam...nisam nikada bila takva, sad me svi ubishe u pojam sa zezanjem koliko se mazim...

valjda ova kolicina ljubavi koju osjecam prema njemu mora da se ispoljava cesto i na razlicite nacine, inace bih eksplodirala...:)
 
Volim spontanost, volim i tako neki lep gest povremeno, ali sama romanticna nisam, ne umem da se izrazim tako, mozda nekad mi i dodje, ali najiskrenije, sta on ima od te romantike (nije valjda zena) kad ja mogu da isplaniram neki totalno neuobicajen dan koji cemo da provedemo u zezanju i smejanju, u bliskosti, svemu samo ne klasicnoj romantici (koju cak umem i da ismevam :confused:).
Romantika me gusi i sputava, imam utisak da se od mene ocekuje da se odusevim ili sta vec, a lepo odmah na pocetku kazem da ne umem da se ponasam u skladu s tim.
Doduse mene gusi i kad sam nekome centar sveta, kad mi poklanja previse paznje, 'bem li ga kakva sam ja to sorta :lol:
 
Koliki znacaj pridajete ovim pojmovima i kako ih ispoljavate prema partneru?

Dajem primer recimo, ako nekom deluje klinacki to je verovatno sto sam u toj starosnoj grupi novopecenih odraslih.
Znam osobu koja tako recimo svaki dan pozeli dobro jutro, laku noc svojoj boljoj polovini putem sms-a ili fonom (lepe reci, tepanje,sladunjave porukce i sl), ili da mu bolja polovina kaze kako je gladna u sred noci, on ce otrcati da joj na vrata odnese da jede.

E sad, meni iako nejasno, to je neko ispoljavanje paznje, neznosti, romantike koji je eto po misljenjima bitan faktor u vezi.
Pitanje je vas je koliki znacaj pridajte tome, zasto pridajte ili ne, i ako ne tome, cemu pridajte znacaj?

У гомили твојих негативних тема закључак ти је да сви нешто манипулишу, сви нешто лажу, а кад отвориш неку фину темицу, онда збаш једну особу која испољава силну пажњу и то порукицом за добро јутро и слатке снове: )
 

Back
Top