Patriotizam: Koji automobil vozite?

Vozim:

  • Yugo, zato sto je srpski.

  • Yugo, zato sto nemam za bolje

  • Drevni srpsko vozilo Mercedes

  • Koji je to auto bolji od Moskica?


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Највише Нике патике, затим троле свих врста, и БУС све које има БГ. Некад сам возио "Фићаринија" ... Кад му је нешто фалило - у трафици купиш ново и вози Мишко ...
 
Vozim patriotski Opel. Niste čuli da će i u Zastavi da ga prave? Za patriotskiji nemam para, ali evo lepog predloga za one koji imaju:

vepr_commander_005-1.jpg


Vepr Commander


Nije baš skroz ruski, više ukrajinski doduše, ali ima dosta ruskih delova. Veći je i teži od Hamvija. Prima 15 osoba, idealno za smeštaj telohranitelja. Ako vam se čini da su točkovi od Zil kamiona, u pravu ste!

Patriote, stanite u red!
 
Arnold_Layne:
evo je slamka spasa (Japan). :)
aj sad svi vozite Tojote :) znao sam

a teško da se baš Japan i Južna Koreja mogu svrstati u istočni blok, ali ajde:)
što naravno ne znači da umanjujem genijalnost Japanaca. kad bih imao para, Ford, Mazda ili BMW

Kakav crni Ford :shock: Nista bez Italijana i Francuza kome je do stila.



Moj skroman izbor nova Lancia Delta
 
nesha taxista:
Nije ni meni delovalo, ali pogledaj pažljivo koliki je vozač u odnosu na ceo automobil. Uostalom, to je navedeno kao tehnički podatak, nisam lično proveravao. Više od pola metra je duži od Hamvija, pa ti vidi...
E, a da nije to neki prototip ? Ima li negde nešto bližih podataka ? Za pecanje je osmišljen , kavi telohranitelji ! Ozbiljno sam zainteresovan .
 
Onaj Ukrajinski vepar je obično strašilo !
Odnos težine i snage je katastrofalno loš: 4 t (prazan) - 136 hp(ks) !
I fića ima bolje vozne karakteristike,a stavili mu i spojler na krov,kao treba mu kad razvije 60km/h ! Obično strašilo,sa malom cenom od 25.000 USD (ne vredi ni toliko) ! :evil:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top