Patriotizam: Koji automobil vozite?

Vozim:

  • Yugo, zato sto je srpski.

  • Yugo, zato sto nemam za bolje

  • Drevni srpsko vozilo Mercedes

  • Koji je to auto bolji od Moskica?


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
*BILJA*:
Ovaj patriota ne vozi nijedna od navedenih. Cera jos nije posla u skolu ni ove, kamoli na Harvard.
Ja sam za svaku politku koja mojoj zemlji ne otima, ne bomabrduje je, postuje je i u njoj (mojoj zemlji) vidi dostojnog partnera a ne pariju.
Nadam se da je Iron zadovoljan, ako nije, neka se zali "demokratama" :lol:

Moja ćera je žensko pa ne može u rat a sin mi je u srednjoj školi pa ne može ni on. Brrrrrrr logika.... E a što se ostatka tiče - medjunarodna politika ne poznaje ljubav već interese. Nadam se da znaš Ruski ako ideš da letuješ u Budvu. Samo kaži ti njima da si patriota i da vidiš popust što će da ti daju...
 
Iron Lord:
Moja ćera je žensko pa ne može u rat a sin mi je u srednjoj školi pa ne može ni on. Brrrrrrr logika.... E a što se ostatka tiče - medjunarodna politika ne poznaje ljubav već interese. Nadam se da znaš Ruski ako ideš da letuješ u Budvu. Samo kaži ti njima da si patriota i da vidiš popust što će da ti daju...
Nekad isla u Crnu Goru (dok se nije otcepila) inace idem u Grcku. Paralija- standardno- vise zbog deteta, jer je mirno i lepo mesto, i jer ne moram brinuti da ce me neko izgrditi zato sto sam Srpkinja.
Ruski znam (koliko sam ucila u srednjoj skoli i malo vise od toga)engleski dovoljno dobro... , srpski.....e, pa srspki znam odlicno :razz:
 
filatelista:
ne vozim, nemam čak ni položeno, automobili me opšte ne zanimaju. Gradski, bicikl i noge
može li "patriotskije"? Ne zagađujem Srbiju, ne povećavam spoljno trgovinski deficit sa Rusima...

Ni ja nemam kola, ni položeno, ne znam da vozim i totalni sam antitalenat za vožnju a motorna vozila koristim samo u sredinama sa albanskim stanovništvom.
(malja deca se igralja po koljovozu)

lada2004kalina1_480.jpg


Lada Kalina
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top