Patrijarhat kao privilegija

Ja sam apsolutno protiv patrijarhata. I isto tako patrijarhat sa sobom i nosi porodicu kao deo drustva. Time i protiv porodice. U sustini, na samom startu, sta ima muskarac da ostaje sa jednom zenom, rinta (samo zato sto ga je ona prozvala da je lenj) za nju i njene materinske instikte. Izvolte bre srcadi moja i same se brinite i pravite decu . Ja kao muskarac uopste ne zelim porodicu, ali , da se razumemo, zelim da me isto tretiraju u drustvu ! Nema ono hajde ti Napokone da radis subotom i nedeljom, zato sto je Ljilja zaboga na porodiljskom a Milica na bolovanju. A ovih par srcadi koje su pomenule da u svetu gde su podjednaka prava i pravda ipak treba deliti poslove na musko i zensko. izvoli ti srce, posto ti je taj masni prljavi Mrchajevac odvratan, koji je verovatno izasao iz nekog teskog fizickog posla koji je drndao ceo dan dok mu usi nisu utrnule, kako bi doneo svojoj debeloj lezilebovicki i NJENOJ deci, i kada je deihidriran i u bolovima uzeo to pivo samo da dotrni dalje jer ne moze vise.... izvoli pa ti u rudnik, da kopas, da kopas ulice, da nosis teret, da vozis kamion i spavas dva sata dnevno/ Djubre jedno malo !!! Ustvo jedna nacisticka !!! Nemas pojma kako bih te sutnuo da je neki brodolom, samo tako bi ti ostala zadnja dok tone.Prasico jedna nabedjena, lenja, egocentricna i samopravicna. mamu tijdjdjdkdjaghsdfkjgasfd. Ma ljudi bre, razmislite svi. Jel tebe stvarno boli doope toliko da sutra imas zenu i crncis za nju , a ni malo paznje i hvala od nje da dobijes, vec samo pismo za sud, ili da te bre boli uvo. Da gradis za sebe, radis za sebe, a ionako nas ima previse na planeti pa bi to i super doslo za ceo svet. A njih ko hebe.Ozbiljno !!!!Hoces da se sexas? Neces ,uslovljavas porodicom i ostaloim s'anjima, do vidjenja. Ni vagina ti njena ne treba. Evo jos malo prave masine da obave taj deo posla silikonske ionako vec silikonski kiborzi setaju ulicama, koja je razlika? Razlika je sto ce ona tebi da se smeje zato sto imas sex igracku, a onda ce da ode kuci i izvuce plastiku i ubaci u uticnicu....ni to ti ne treba. Odupri se hormonima tupavim.
 
Ja sam apsolutno protiv patrijarhata. I isto tako patrijarhat sa sobom i nosi porodicu kao deo drustva. Time i protiv porodice. U sustini, na samom startu, sta ima muskarac da ostaje sa jednom zenom, rinta (samo zato sto ga je ona prozvala da je lenj) za nju i njene materinske instikte. Izvolte bre srcadi moja i same se brinite i pravite decu . Ja kao muskarac uopste ne zelim porodicu, ali , da se razumemo, zelim da me isto tretiraju u drustvu ! Nema ono hajde ti Napokone da radis subotom i nedeljom, zato sto je Ljilja zaboga na porodiljskom a Milica na bolovanju. A ovih par srcadi koje su pomenule da u svetu gde su podjednaka prava i pravda ipak treba deliti poslove na musko i zensko. izvoli ti srce, posto ti je taj masni prljavi Mrchajevac odvratan, koji je verovatno izasao iz nekog teskog fizickog posla koji je drndao ceo dan dok mu usi nisu utrnule, kako bi doneo svojoj debeloj lezilebovicki i NJENOJ deci, i kada je deihidriran i u bolovima uzeo to pivo samo da dotrni dalje jer ne moze vise.... izvoli pa ti u rudnik, da kopas, da kopas ulice, da nosis teret, da vozis kamion i spavas dva sata dnevno/ Djubre jedno malo !!! Ustvo jedna nacisticka !!! Nemas pojma kako bih te sutnuo da je neki brodolom, samo tako bi ti ostala zadnja dok tone.Prasico jedna nabedjena, lenja, egocentricna i samopravicna. mamu tijdjdjdkdjaghsdfkjgasfd. Ma ljudi bre, razmislite svi. Jel tebe stvarno boli doope toliko da sutra imas zenu i crncis za nju , a ni malo paznje i hvala od nje da dobijes, vec samo pismo za sud, ili da te bre boli uvo. Da gradis za sebe, radis za sebe, a ionako nas ima previse na planeti pa bi to i super doslo za ceo svet. A njih ko hebe.Ozbiljno !!!!Hoces da se sexas? Neces ,uslovljavas porodicom i ostaloim s'anjima, do vidjenja. Ni vagina ti njena ne treba. Evo jos malo prave masine da obave taj deo posla silikonske ionako vec silikonski kiborzi setaju ulicama, koja je razlika? Razlika je sto ce ona tebi da se smeje zato sto imas sex igracku, a onda ce da ode kuci i izvuce plastiku i ubaci u uticnicu....ni to ti ne treba. Odupri se hormonima tupavim.

hahaaahah pa nece one nikada nista raditi, uvek ima ko hoce od muskaraca.
Iskonski nagoni i hormoni se tesko m ogu ukloniti
 
i takvih somina je sve manje....
ahahaha uvek se setim ove vrrlo poucne price od pre par godina (htele i jedna i druga da uvale dete samo prvoj uspelo)
http://www.novosti.rs/vesti/naslovn...23638-Price-iz-sudnice-Skupo-placena-avantura

BRAKORAZVODNE parnice obično znaju da prerastu u iznošenje prljavog veša među supružnicima. Zbog toga se sudije trude da što pre zaborave stranke. Međutim, jedan slučaj još dugo će se prepričavati u sudovima.

Beograđanin I. P. bio je uzoran privrednik, dobar suprug, otac dvoje dece, studenata. Nikada nije imao problema u braku i voleo je svoju ženu. Međutim, jedne večeri, vraćajući se sa neke proslave kući, na otvorenom putu primetio je mladu autostoperku. Reč po reč, i nekoliko kilometara dalje, pored puta, razmenili su nežnosti.

Avantura bila, pa prošla. Preljubnik I. P. vratio se svakodnevnici i svojoj supruzi, zaboravivši autostoperku. Međutim, đavo ne spava. Posle nekog vremena, na vrata njihovog stana pokucala je mlada žena sa bebom u naručju. Zgranutoj supruzi objasnila je šta se desilo i da je došla da traži alimentaciju za dete. Pukla bruka!

Šta je drugo mogao, I. P. je ispričao za neverstvo, ali dete nije hteo da prizna, dok to i lekarski nalazi ne potvrde. Život mu se pretvorio u pakao. Prijatelji, deca i rodbina su ga osuđivali. U sudnici su „legla“ dva zahteva. Jedan za utvrđivanje očinstva, drugi za razvod braka.

A onda šok! Lekarski rezultati bili su „crno-beli“. Autostoperka je rodila ko zna kome dete. Međutim, njegov brak se, ipak, raspao. Prema analizama lekara, preležane dečje zauške ostavile su trajne posledice - on nikada nije mogao da postane otac!
Priterana uza zid, supruga je priznala neverstvo.
A deca, tek kao studenti saznala su ko im je biološki otac.
 
Poslednja izmena:
ne bi bas rekao: mnogo teze ce pasti zenama posto im muski "viskovi para i resursa" postaju sve nedostupniji... a muskarci umesto besomucnog rintanja i trke/stresa ,i frustracija u kuci , dobijaju puuuno slobodnog vremena za uzivanciju ,provod, i istrazivanje .
muskarac moze sasvim lepo da prodje kroz zivot koristeci svega 60-75% svoijih psihofizickih kapaciteta ,umesto da se preforsirava na 100-120% :)
 
ne bi bas rekao: mnogo teze ce pasti zenama posto im muski "viskovi para i resursa" postaju sve nedostupniji... a muskarci umesto besomucnog rintanja i trke/stresa ,i frustracija u kuci , dobijaju puuuno slobodnog vremena za uzivanciju ,provod, i istrazivanje .
muskarac moze sasvim lepo da prodje kroz zivot koristeci svega 60-75% svoijih psihofizickih kapaciteta ,umesto da se preforsirava na 100-120% :)

zavaravas se...
Drzava brine o zenama zaboravljas na to. Za muskarce je uopste nije briga
Ne postoje zenski beskucnici iskljucivo samo muski
 
ne bi bas rekao: mnogo teze ce pasti zenama posto im muski "viskovi para i resursa" postaju sve nedostupniji... a muskarci umesto besomucnog rintanja i trke/stresa ,i frustracija u kuci , dobijaju puuuno slobodnog vremena za uzivanciju ,provod, i istrazivanje .
muskarac moze sasvim lepo da prodje kroz zivot koristeci svega 60-75% svoijih psihofizickih kapaciteta ,umesto da se preforsirava na 100-120% :)

Ne znam o cem ti pricas ali je obratno,zeni treba 100-200 evra za udaju a muskarcu 50 000 evra.
 
zavaravas se...
Drzava brine o zenama zaboravljas na to. Za muskarce je uopste nije briga
Ne postoje zenski beskucnici iskljucivo samo muski

koja drzava,ova propala? ahahahaaa a i stanje ce ionako biti sve gore a one sve matorije i sve bolesnije...nadrljale su.
uostalom drzava nam duguje izvinjenje zato sto muskarce tretira kao gradjane drugog reda.

- - - - - - - - - -

Ne znam o cem ti pricas ali je obratno,zeni treba 100-200 evra za udaju a muskarcu 50 000 evra.

ne treba tebi nista a i takva ti ne treba.ja ne znam ko bi zenio takvu ,dal takav tupson postoji?...svaki pametan muskarac zna: zenska lepota je ionako prolazna, ali problemi koje ona nosi sa sobom su permanentni !!
 
koja drzava,ova propala? ahahahaaa a i stanje ce ionako biti sve gore a one sve matorije i sve bolesnije...nadrljale su.
uostalom drzava nam duguje izvinjenje zato sto muskarce tretira kao gradjane drugog reda.

ova država nikad i nije bila reper za bilo šta pozitivno, a kamoli za socijalnu i zdravstvenu zaštitu.
ali činjenica je da i ono malo projekata koji se sprovode uglavnom jesu usmereni više u pravcu ženske populacije nego muške.
primer: kad je sprovedena neka opsežnija medijska kampanja u vezi prevencije raka prostate? nikad.

inače, u srbiji je najveća nebriga pokazana na populaciji dece i starih i nemoćnih osoba, a to je onda najbolji pokazatelj u kakvom društvu živimo.
 
ova država nikad i nije bila reper za bilo šta pozitivno, a kamoli za socijalnu i zdravstvenu zaštitu.
ali činjenica je da i ono malo projekata koji se sprovode uglavnom jesu usmereni više u pravcu ženske populacije nego muške.
primer: kad je sprovedena neka opsežnija medijska kampanja u vezi prevencije raka prostate? nikad.

inače, u srbiji je najveća nebriga pokazana na populaciji dece i starih i nemoćnih osoba, a to je onda najbolji pokazatelj u kakvom društvu živimo.

nije istina najveca nebriga je pokazana prema muskarcima jer su oni dobili apsolutno 0 bilo cega. Kao i sto sama kazes medijske kampanje su iskljucivo usmerene ka zenama. Al to nije sve zene danas imaju mnogo mnogo drugih pogodnosti od lakseg zaposljavanja pa sve do vece vrednosti u drustvu samo zbog cinjenice da su zene...
Ja razumem da posto muskaraca ima marginalno vise zene moraju biti po zakonu ponude i traznje u boljoj poziciji ali ovo pre svega na zapadu je otislo na neverovatne nivoe.
 
ova država nikad i nije bila reper za bilo šta pozitivno, a kamoli za socijalnu i zdravstvenu zaštitu.
ali činjenica je da i ono malo projekata koji se sprovode uglavnom jesu usmereni više u pravcu ženske populacije nego muške.
primer: kad je sprovedena neka opsežnija medijska kampanja u vezi prevencije raka prostate? nikad.

inače, u srbiji je najveća nebriga pokazana na populaciji dece i starih i nemoćnih osoba, a to je onda najbolji pokazatelj u kakvom društvu živimo.

Tesko se onom o kome se brine drzava bilo koja a pogotovo ova nasa.Drzava svoju brigu sprovodi preko tudjih ledja sto u ovom slucaju treba da budu muskarci koji ako su iole pametni mogu svaku drzavnu ujdurmu da obesmisle i izokrenu je na stetu onog ko bi hteo da preko njihovih ledja izigrava zastitnika i pomagaca.
Dakle bice uvek po nasem tacnije muskom principu jer smo mi ti koji stvaraju i privredjuju pa prema tome parazitima i neradnicama se crno pise ako misle da ce se nesto ovajditi i ogrebati na tudj racun.Dakle dala kuma banku da u kolo udje a platice deset da je iz njega puste.Licno ne bih nikad ni prebijenu banku dao nekom ko je nije zasluzio radom.Koja zena nije sposobna da radi i da se izdrzava nema prava ni da se pita ili odlucuje o bilo cemu.
 
nije istina najveca nebriga je pokazana prema muskarcima jer su oni dobili apsolutno 0 bilo cega. Kao i sto sama kazes medijske kampanje su iskljucivo usmerene ka zenama. Al to nije sve zene danas imaju mnogo mnogo drugih pogodnosti od lakseg zaposljavanja pa sve do vece vrednosti u drustvu samo zbog cinjenice da su zene...
Ja razumem da posto muskaraca ima marginalno vise zene moraju biti po zakonu ponude i traznje u boljoj poziciji ali ovo pre svega na zapadu je otislo na neverovatne nivoe.


upravo tako, neuporedivo i do granica apsurda u nekim oblastima, ali slažem se da se i kod nas (u skladu sa integracijama, bla bla) ide ka tom trendu negiranja prava jednih na uštrb drugih, a sve ukupno, nikome ništa ili na kašičicu.
 
nego...evo nešto zanimljivo za ove naše prostore. prvo sam pomislila da je neka pažnje vredna inicijaticva, neki "nevladin" projekat vredan pomena...a kad ono, tragikomedija prikrivenog feminizma.
mi kad nešto sprovodimo u delo, nešto pristiglo sa zapada..mi ga preoblikujemo u formu koja se po spinu i agitpropu ne može meriti sa zapadnom propagandom. užas.

naime, u maju mesecu ove godine, u beogradu je održana konferencija Man 2013, na temu Mladići kao saveznici u borbi protiv govora mržnje i nasilja u svakodnevnom životu:
MAN 2013 je treća po redu konferencija koja okuplja stručnjake/inje u oblasti maskuliniteta, rodne ravnopravnosti i rodno zasnovanog nasilja iz zemlje i inostranstva. Ovogodišnja konferencija se pre svega bavi uzrocima i posledicama mržnje koja je sve više prisutna među mladićima u Srbiji, a koja je prouzrokovana netolerancijom prema različitostima i rezultira nasilnim ponašanjem

 
forum pravih muskaraca ,kakve pizdice aahahahahaaaaa :hahaha::rotf:
forum -patofna do koske . com
al fora svi pustili bradu ,kao da se zamaskiraju ,da izgledaju shatro muzevno , i procelavi gej englez pederchina ,obavezno strani feget da obuci i nauci domace shmizle...
 
Poslednja izmena:

Back
Top