Patrijarh Amfilohiju: Čujem da nisi poželjan u Beogradu

Amfilohije je covek,koga treba zaboraviti,covek koji seje mrznju a ne bozanski mir,oko sebe !
u opisu radnog mesta Aamfilohije lepo pise da mu je jedna od duznosti da se bori protiv djavla.Kao sto mozemo primetiti u Crnoj Gori je upravo izvrsen cin egzercionizma
 
Vlada u CG nije ni formirana a ako se i formira ništa neće menjati ali zato Amfilohije već deluje u svom stilu.

On ne samo da nije prihvatio Irinejev savet da malo smanji antene u Srbiji nego još više pojačava. Sad traži da bude i sabor sa otvaranjem hrama, da u hramu ne bude domaćin Stefan.

Mislim da će ga sada Vucic pocepati kao novine.
 
Vlada u CG nije ni formirana a ako se i formira ništa neće menjati ali zato Amfilohije već deluje u svom stilu.

On ne samo da nije prihvatio Irinejev savet da malo smanji antene u Srbiji nego još više pojačava. Sad traži da bude i sabor sa otvaranjem hrama, da u hramu ne bude domaćin Stefan.

Mislim da će ga sada Vucic pocepati kao novine.
ako bude domacin stefan amfi ce se grdno naljuti i jos ce da napadne irineja da je i on razbojnik jer stiti razbojnika i eto raskola..
 
Hehe, Vučkova pa još žuta. Ja već duže vreme tvrdim da su SNS-ovce i žutaći jedno te isto.
Zar nije činjenica da su upravo žuti, na čelu sa Tadićem i Đilasom, stvorili SNS monstruma, kako bi uništili SRS? Među njima je jedina razlika što su ovi "napredni" još gori od žutih ... Žute smo nekako preživeli, a njih - teško da će nam uspeti ...
 
ako bude domacin stefan amfi ce se grdno naljuti i jos ce da napadne irineja da je i on razbojnik jer stiti razbojnika i eto raskola..
тамо где су Савине мошти, тамо му је и светилиште. а тамо где је Сава, тамо му је и наследник :whistling:
биће неугодно за Иринеја кад се мошти открију у ЦГ :per:
 
Da nasilno.Vršite nasilje,pravno,fizičko,medijsko i svake druge vrste stoga i takvi rezultati.Samo diktature se ponose sa jednopartijskim parlamentom.
Nasilje, a u sred kneza prikupljate potpise? Spusti se cenzus na 3 posto i slepci ne mogu ni tada da predju cenzus. Aj idi ubij se zajedno sa opoicijom. Prokletih 3 posti ne mozete da prebacite. Tuga, cemer i jad.
 
Nasilje, a u sred kneza prikupljate potpise? Spusti se cenzus na 3 posto i slepci ne mogu ni tada da predju cenzus. Aj idi ubij se zajedno sa opoicijom. Prokletih 3 posti ne mozete da prebacite. Tuga, cemer i jad.
Zbog vašeg medijskog nasilja i jednoumlja.Da imaš jednu ćeliju u mozgu koja nije programirana propagandom uvideo bi zašto takvo stanje nije dobro ni za koju državu već samo za mafiju koja je na vlasti.
 
Zbog vašeg medijskog nasilja i jednoumlja.Da imaš jednu ćeliju u mozgu koja nije programirana propagandom uvideo bi zašto takvo stanje nije dobro ni za koju državu već samo za mafiju koja je na vlasti.
Da li je dobro ili ne, nije ni bitno. Vi ste slepci pa ste slepci, ni 3 posto... A Vucic 60.. Ja bih se prijavio na politicke casove kod Vucica da sam opozicija.
 
Što se mene tiče dobro bi bilo da Amfilohije što pre osamostali zdravo krilo SPC i zauvek napusti te peedere koji su u SA Sinodu ... Gorih nema ...
тамо где су Савине мошти, тамо му је и светилиште. а тамо где је Сава, тамо му је и наследник :whistling:
биће неугодно за Иринеја кад се мошти открију у ЦГ :per:

Srbogorac alert !
 
Što se mene tiče dobro bi bilo da Amfilohije što pre osamostali zdravo krilo SPC i zauvek napusti te peedere koji su u SA Sinodu ... Gorih nema ...

Jedini kojeg priznajem i volim svim srcem je blagopočivši patrijarh Pavle u narodu poznat kao naš Paja :heart:

Svi ostali su samo popovi kojima mogu, a i ne moram ni imena da znam, niti se trudim.
 

Back
Top