Quantcast

Patrijarh Amfilohiju: Čujem da nisi poželjan u Beogradu

peti ligament

Buduća legenda
Poruka
25.914
Slabo sam pratio događaje u cg, ne sećam se da se mitropolit toliko bunio kada je milo priznavao kosovo ili je izveo narod na litije?
Ali kad je imovina u pitanju e tu nema priče.
Ako su bili protesti u vezi priznanja voleo bi da vidim, zaista
Google, YouTube:
Crna Gora, protesti, Kosovo

Bonus Google:
Amfilohije na Kosovu

Сале

Buduća legenda
Poruka
49.205
Grubane nesreco stara.Gospodin Djukanovic nije kako ti u svom zargonu kazes,"patosiran". On je i dalje Predsednik Crnr Gore,a njegova partija je
odnela pobedu na izborima.Od svih partija i koalicija.DPS je dobio navise glasova.Ne objavljuj podatke o kojima nista ne znas.
To sada pada ko kula od karata

Watchman

Elita
Poruka
15.975
Vlada u CG nije ni formirana a ako se i formira ništa neće menjati ali zato Amfilohije već deluje u svom stilu.

On ne samo da nije prihvatio Irinejev savet da malo smanji antene u Srbiji nego još više pojačava. Sad traži da bude i sabor sa otvaranjem hrama, da u hramu ne bude domaćin Stefan.

Mislim da će ga sada Vucic pocepati kao novine.
Tako si pričao i da će Mitropolita Milo pocepati kao svinja masan džak.
Ali....

Gruban

Buduća legenda
Poruka
32.436
Grubane nesreco stara.Gospodin Djukanovic nije kako ti u svom zargonu kazes,"patosiran". On je i dalje Predsednik Crnr Gore,a njegova partija je
odnela pobedu na izborima.Od svih partija i koalicija.DPS je dobio navise glasova.Ne objavljuj podatke o kojima nista ne znas.
ratosiljati se:
  • osloboditi se nekoga ili nečega: otarasiti se; rešiti se bede
Nema više Mila krvnika,sobaljen,sakrio se u mišju rupu ali neće moći da pobegne od ruke pravne drzave.Ja ti jemac !

Poslednja izmena:

Watchman

Elita
Poruka
15.975
Hahaha j to rek’o ?! Daj citat.
31.08.2020 u 02.44 - Crna Gora - izbori 2020.

Plac i skrgut zuba u koaliciji popa Inke ne ide im po planu.

Još 4 godine litija umesto da ode za BG kao patrijarh.

A bio si i pesnički raspoložen

Krivokapic kapu nakrivio
novu vladu vec sastavio

Amfilohije je mu zbori milo
aj pocini malo svjetska silo

a dok svice rujna zora
Milo vec pokro sto se mora

sto ne moze on kupuje
para njemu ne nedostaje

Amfilohije se sa Cetinja budi
od uzasa u gusle gudi

Baca kletve Boga zove
od Mila prima cekove nove
https://forum.krstarica.com/threads/crna-gora-izbori-2020.908343/page-143#post-40774368

Ne da mi se više da tražim, ali sličnih baljezgarija ima hrpa. Bio si hiperaktivan

Jbt, takvom brzinom ni Vučić ne zaboravlja šta je rekao pre par dana :rotf:

Poslednja izmena:

anajade

Iskusan
Poruka
6.057
тамо где су Савине мошти, тамо му је и светилиште. а тамо где је Сава, тамо му је и наследник :whistling:
биће неугодно за Иринеја кад се мошти открију у ЦГ :per:
a kako ce se otkriju..moraces necije mosti da vadis iz groba i da tetoviras na celu ja sam sava..dotle luzeri i idu nista im nije sveto..

Statler and Waldorf

Buduća legenda
Poruka
36.795
a kako ce se otkriju..moraces necije mosti da vadis iz groba i da tetoviras na celu ja sam sava..dotle luzeri i idu nista im nije sveto..
само ти гледај шта ће бити ;) Иринејев храм, који он себи гради за маузолеј, као фараон пирамиду, остаће само празне зидине.

Branko Lori

Buduća legenda
Poruka
40.574
Само су два Човека овде чија се дела 100% поклапају са речима у последњих 30 година, то Митрополит Амфилохије Радовић и Владика Атанасије Јевтић, они су једини који нису скретали са стаза својих борби и тачка. А то није мало, напротив, пуна капа, еј два Човека и то каква :klap::heart:

• Haha
Reactions: Hix

Andrej Bolkonski

Domaćin
Poruka
4.747
Само су два Човека овде чија се дела 100% поклапају са речима у последњих 30 година, то Митрополит Амфилохије Радовић и Владика Атанасије Јевтић, они су једини који нису скретали са стаза својих борби и тачка. А то није мало, напротив, пуна капа, еј два Човека и то каква :klap::heart:
Ajatolah Amfilohije i Ajatolalh Atanasije,dva su coveka u SPC koji imaju krajnje mracna shvatanja,shvatanja crkve ,koja su bila u srednjem veku.
Njih obojicu,treba odstraniti od vernika,jer sire lose zracenje,koje izaziva mrznju prema drugim religijama.

Сребрена

Iskusan
Moderator
Poruka
6.954
Pored razgovora o novoj crnogorskoj vlasti, dva crkvena velikodostojnika diskutovali su i o dogovoru Srbije i Kosova u Vašingtonu, nakon čega je patrijarh rekao mitropolitu da je čuo da nije dobrodošao u Beograd.

https://nova.rs/vesti/politika/patrijarh-amfilohiju-cujem-da-nisi-pozeljan-u-beogradu/

Amfilohije je u prestonicu Srbije došao 09. septembra kako bi informisao Irineja o događajima u Crnoj Gori, ali i da čuje od patrijarha kakav je to sporazum u Vašingtonu nedavno sklopio predsednik Srbije Aleksandar Vučić.

“Upitao ga je šta je to nosilac ordena Svetog Save potpisao u Beloj kući i da li je istina da je on izdao državne interese”

Kako saznajemo, patrijarh je nakon toga Amfilohiju rekao kako veruje predsedniku Vučiću, uz opasku da mitropolit crnogorsko-primorski preteruje kad kritikuje predsednika Srbije i da bi bilo dobro da ublaži svoje javne nastupe. Izvori našeg portala navode da je Irinej zamerio Amfilohiju što Vučića naziva izdajnikom, te da je prethodno sekretar predsednika Srbije Nikola Selaković vršio pritisak na patrijarha i molio ga da skrene pažnju Amfilohiju da ne kritikuje Vučića zbog sporazuma koji sklopio u Beloj kući.

Amfilohija za Patrijarha, diktatori ga se boje.
A sad..nisam čula da se patrijarh uopšte oglasio povodom iznenadne smrti mitropolita Amfilohija ?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.