Патике

ForestGreen

Poznat
Poruka
9.540
Можда овде овој теми није место али ајде да пробам.
Имам проблем са величином патике. Ја носим 42 број али сам узео 43 јер је тај број само остао.
Но, простор који је празан је од око 0.8 цм. Како да тај простор попуним а да не смета стопалу? Или неко друго решење? Пробао сам са додавањем још једног улошка али то није помогло. :dash:
 
Mislim da ne moze biti tolika razlika izmedju dva broja. Sad ima dosta varijacija sa kalupom (manjim i vecim).

Elem, mozda da probas da zamenis pertle, koje bolje stezu? Mada sve zavisi i od materijala...
 
Možeš i da naguraš vatu i da stegneš pertle. A možeš i da obuješ debele čarape... ili nekoliko čarapa (i da ih, naravno, nosiš samo kada je hladno).
A možeš i da probaš da nabaviš štrikane pape i da ih gurneš u patike. Kontam da bi to još i bilo najbolje. :)
 

Jok. Patike koje sam uzeo su air max presto i na njih ne bi bilo lepo da nosis 4 para carapa. Uz to, potrebno su letnje tanje carape. E sad, problem sam resio zavojem. :D Umotao sam dve rolne i stavio ih napred kod prstiju i sad kad obujem patiku uopste me ne zulja od zavoja niti mi neprijatno na nozi, kao da je broj 42 i to je bas onoliko koliko treba i sad sve stima kako valja. :)
 
Можда овде овој теми није место али ајде да пробам.
Имам проблем са величином патике. Ја носим 42 број али сам узео 43 јер је тај број само остао.
Но, простор који је празан је од око 0.8 цм. Како да тај простор попуним а да не смета стопалу? Или неко друго решење? Пробао сам са додавањем још једног улошка али то није помогло. :dash:
Pusti nokte na nogama.
 
Па свједно, приметили да ретко могу да се купе кожне патике, без обзира на фирму?
Све пластика, платно, сачувајбоже...Је2 сам нашао кожне, а да нису од превр. коже.
 
То јесте, како некима не смета еко кожа и сл, нем појма... не завијам стопала у завоје да бих носио пластични Ер Макс 2 броја већи.

Кад седиш на еко кожи, па се дупе озноји по овој врућини лол
 
Можда овде овој теми није место али ајде да пробам.
Имам проблем са величином патике. Ја носим 42 број али сам узео 43 јер је тај број само остао.
Но, простор који је празан је од око 0.8 цм. Како да тај простор попуним а да не смета стопалу? Или неко друго решење? Пробао сам са додавањем још једног улошка али то није помогло. :dash:

Pazi ovo imam sjajno resenje za taj problem,udjes u pekaru narucis pogacicu,ne davati vise od 20din!Izadjes iz pekare,nadjes neki stek da te niko ne vidi,prepolovis pogacicu,izujes jednu patiku gurnes pola pogacice vidis da li ti odgovara ako je previse tesno izujes se opet izvadis pola pogacice otkines od oka,i probas opet isto to i sa drugom polovinom pogacice,e sad moze da se desi da je pogacica premala,ali to je fakticki nemoguce,ali ako se to kojim slucajem desi,vidis da spojis tu pogacicu,vratis se nazad u pekaru,trazis malo vecu pogacicu od ove sto ti je dala,i ponovis postupak...Kad to sve uradis i velicina bude bila uredu,vratis se kuci,zavijes prepolovljene pogacice u foliji neku,i jednostavno vratis u patike...Uzivaj!
 

Back
Top