Patike

Više volim da nosim

  • Patike

  • Cipele


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
img-thing
 
Baš ove gore što je HYPE okačio, pre par godina ih je bilo svuda i u svim varijantama boja, sad ima jedne u adidasu sa svim crnim linijama i koštaju 8k i baš su bezveze, nekad sam nosio takve sa zelenim linijama i mnogo su mi bile dobre pa sad hoću ovu "francusku" kombinaciju :mrgreen:



Bile su Superstar tad oko 9000, ja se zalepio za ove cvrene ali u tom trenutku nisam imao pare i kako to obicno bude kada sam dosao do para njih vise nije bilo... :confused: Sad se tesim uz ove Artillery... :)

 
Poslednja izmena:
Moje preudobne bebice za prolece:
NIKE-DUAL-FUSION-TR-H.jpg


Za leto lovim Adidas Climacool:
44212.jpg


Napokon sam nasla i ovih dana uzimam:
nike_air_180_310155-004_s.jpg


Jos da iskopam AF1 za , bele, duboke, posto je skoro nemoguce naci 41, sve sami camci ostanu.
Nike-2012-Air-Force-1-High-All-White_1667.jpg
 
U nekoj prodavnici patika, u mom gradu. Ne pripada nijednom od ovih vecih dilera sportske opreme. Jedino sto ti ne mogu reci cenu jer sam ih videla kroz izlog na polici unutar radnje, a bila je noc. Medjutim, cesto vidjam da ih ljudi furaju, posebno one bele sa fluoroscentnio/plavim detaljima. Mora ih garant biti i u Beogradu, gde je pun radnji i daleko veci izbor.
Inace, moj prvi izbor bi bile air max structure, redovno srecem nekog decka u njima, al' sramota me da pitam gde ih je kupio. A tako bi ih posedovala...
nike-air-structure-triax-91-white-varsitypurple-berry-1.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top