Пас заражен корона вирусом: Кућни љубимац у изолацији, испитује се да ли је заражен или само преноси вирус

Zivotinja zarazena virusom koje je sa zivotinje presao na coveka i od toga prave vest,pa ko je ovde lud.....
Али није било која животиња, овде је заражен најбољи човеков пријатељ, света животиња..
 
Sta se lozite kako god da zivi na kraju ce biti zaklano i pojedeno,tako da to mnogo ne znaci u zivotu jedne svinje.
Parola ``humani uzgoj``a na kraju te zakolju...

Zivotinje nemaju strah od smrti, ali imaju nervni sistem tako da nije smrt to sto meni i svakom drugom normalnomn
coveku smeta nego to besmisleno maltrteiranje i nanosenje bola iz dana u dan, a razlog je da ti ili ja mozemo da jedemo to meso dzabe.
 
Zivotinje nemaju strah od smrti, ali imaju nervni sistem tako da nije smrt to sto meni i svakom drugom normalnomn
coveku smeta nego to besmisleno maltrteiranje i nanosenje bola iz dana u dan, a razlog je da ti ili ja mozemo da jedemo to meso dzabe.
И твој пас.
 
Pa valjda je tako,covek pojeo zarazenu zmiju,sismisa,ili mozda pacova,ko ce sve znati sta jedu Kinezi...
Па не једу Кинези шишмише од новембра прошле године, него вековима.

Мени пре личи д аје појео пиле из Лидла..
 
Psi oboljevaju od korona virusa,nije ovo nikakva senzacija.
Pas od prijatelja je imao koronu pre par godina malo ga prskali i ozdravio...
Супер, благо газдама...

Ја да сам на товм месту ја бих избегавао тог пријатеља.
 
Poslednja izmena:
Zivotinje nemaju strah od smrti, ali imaju nervni sistem tako da nije smrt to sto meni i svakom drugom normalnomn
coveku smeta nego to besmisleno maltrteiranje i nanosenje bola iz dana u dan, a razlog je da ti ili ja mozemo da jedemo to meso dzabe.
Ako zelis srecnu svinju moras da je pustis u sumu da luta i jede zir,korenje,koliko je to izvodljivo i koliko bi kostao kilogram tog mesa.....
 

Back
Top