Pas na dečijem igralištu

Misliš, kako da zaštitiš i svoje i to dete.
Jer se odnekud podrazumeva da, bez obzira na situaciju, vlasnik psa je dužan da štiti i jednog i drugog i jedini se poziva na odgovornost.
Pa, naravno. :) I ponašam se kao da je u potpunosti na meni da sprečim ekscesne situacije. Samo što trenutno stavljam akcenat na svoje pravo da zaštitim sebe i svoju "imovinu" od uzmemiravanja.
 
Moji psi ne jedu na ulici, to je jedina stvar za koju smo bas bili rigorozni.
Cak ne smeju da uzmu ni od poznatih ljudi van kuce.
Desilo se da smo sreli komsinicu koja je izasla iz pekare i nudila im kiflice sa sunkom na ulici, nije bilo sanse da uzmu, a za to bi dupe prodali.
Inace im je sve dozvoljeno ukljucujuci i penjanje meni na glavu.
Sad imamo zesci problem, stomak mi je ogroman, pa nema mesta za Ruzu u mom krilu gde je navikla, ali kompenzujemo nekako mazenjem. :)
'Ajde malo da vas nasmejem.
Najveci blam u mom zivotu vezan za pse.
Leto, krenuli na kej i sretnem drugaricu na Magistarkom trgu pored one bastice.
Puna basta, puna ulica, ljudi setaju, idu na pijacu...
Ja stojim i drzim Lotusov povodac, u jednom trenutku ga pogledam, a on podigao obe zadnje sape na zardinjeru kao da cuci, prednje su mu na podu, i sere u transu u zardinjeru kao da je WC solja! :eek:
Dzabe vicem "ne", vucem, ma nema sanse, kao da me nema.
U tom trenutku je on imao 65 kg, a ja oko 50, nema Boga da ga pomerim.
Sta cu, samo sam pokupila kad je zavrsio i bacila. :rumenko:
 
Moji psi ne jedu na ulici, to je jedina stvar za koju smo bas bili rigorozni.
Cak ne smeju da uzmu ni od poznatih ljudi van kuce.
Desilo se da smo sreli komsinicu koja je izasla iz pekare i nudila im kiflice sa sunkom na ulici, nije bilo sanse da uzmu, a za to bi dupe prodali.
E to se sećam da je pomenuto u knjizi "Lesi se vraća kući" kao jedan od razloga što se nikad nije otrovala usput.
Doduše mislim da je bila istrenirana da jede iz tanjirića ako joj se sipa, pa je na taj način preživela od tamo do ovamo.
 
Moji psi ne jedu na ulici, to je jedina stvar za koju smo bas bili rigorozni.
Cak ne smeju da uzmu ni od poznatih ljudi van kuce.
Desilo se da smo sreli komsinicu koja je izasla iz pekare i nudila im kiflice sa sunkom na ulici, nije bilo sanse da uzmu, a za to bi dupe prodali.
Inace im je sve dozvoljeno ukljucujuci i penjanje meni na glavu.

i moja snaucerka je bila tako vaspitana....
ko nije clan porodice a daje joj nesto,ne sme da uzme dok neko od nas ne odobri

pokusala ja ovo blesavo polu lovacko da naucim na to al dzaba...ta bi me prodala za jedan jedini zu-zu ispred pekare :roll:
 
Poslednja izmena:
Najveci blam u mom zivotu vezan za pse.
Leto, krenuli na kej i sretnem drugaricu na Magistarkom trgu pored one bastice.
Puna basta, puna ulica, ljudi setaju, idu na pijacu...
Ja stojim i drzim Lotusov povodac, u jednom trenutku ga pogledam, a on podigao obe zadnje sape na zardinjeru kao da cuci, prednje su mu na podu, i sere u transu u zardinjeru kao da je WC solja! :eek:
Dzabe vicem "ne", vucem, ma nema sanse, kao da me nema.
U tom trenutku je on imao 65 kg, a ja oko 50, nema Boga da ga pomerim.
Sta cu, samo sam pokupila kad je zavrsio i bacila. :rumenko:

ovo mora poisebno da se citira

suze su mi krenule :cepanje:
 

Back
Top