Pas heroj: Nekoliko puta je ovoj ženi spasio život

R.Žiskar

Elita
Poruka
15.608
Bivša službenica u jednom sudu Stefani Herfel (52) uverena je da joj je njen kućni ljubimac, sibirski haski spasio život. Ona tvrdi da je njen pas uspeo da joj nanjuši rak.

ЛИНК

Ето, политички аспект ове приче је јасан.

Жена је спашена захваљујући свом псу, жена остаје користан члан заједнице, пуноправни гласач који ће своју изборну вољу моћи да потврди на свим потоњим изборима.

Кад већ све иде овде, онда је и ово политика...
 
Ne verujem da su psi iscelitelji ali verujem da mogu i umeju da lociraju problem i bol..i da mogu pozitivno da deluju na ljude
Pisala sam vec da sam citala da su u jednoj americkoj decijoj klinici dovodili dva put nedeljno Bisone kod dece koj su operisana od tumora i ostavljali ih da se deca igraju s anjima jedno odredjeno vreme i da su deca kod kojih su dolazili Bisoni imala brzi oporavak od on dece kod koje nisu dovodili Bisone..a Bisone inace zovu terapeutskim psima..jer tako deluju na ljude, smirujuce

Bichon-Frise-825x510.jpg
 
Poslednja izmena:
Bivša službenica u jednom sudu Stefani Herfel (52) uverena je da joj je njen kućni ljubimac, sibirski haski spasio život. Ona tvrdi da je njen pas uspeo da joj nanjuši rak.

ЛИНК

Ето, политички аспект ове приче је јасан.

Жена је спашена захваљујући свом псу, жена остаје користан члан заједнице, пуноправни гласач који ће своју изборну вољу моћи да потврди на свим потоњим изборима.

Кад већ све иде овде, онда је и ово политика...

Pre nego što ona glasa neka povede psa da onjuši političare.
 
Ja znam da macke po starackim domovicma namirisu smrt, za pse ne znam.

DA SE ČOVEK NAJEŽI: Mačke mogu da predosete bolest i smrt kod ljudi?!Priča o žućkasto belo sivom mačku Oskaru, stanovniku jednog staračkog doma u Providensu, u Americi, definitivno nikog ne ostavlja ravnodušnim zbog njegove neobične sposobnosti. Za poslednje dve godine Oskar je 25 puta predosetio smrt pacijenata, a samo u jednom slučaju je "pogrešio", ako tako može da se kaže, pošto se dogodilo da su dva pacijenta preminula otprilike u isto vreme

http://ljubimci.telegraf.rs/macke/1...macke-mogu-da-predosete-bolest-smrt-kod-ljudi

I tako ova pogrebna preduzeca salju macke u staracke domove u nadi da ce prvi biti na licu mesta.
 
Ne verujem da su psi iscelitelji ali verujem da mogu i umeju da lociraju problem i bol..i da mogu pozitivno da deluju na ljude
Pisala sam vec da sam citala da su u jednoj americkoj decijoj klinici dovodili dva put nedeljno Bisone kod dece koj su operisana od tumora i ostavljali ih da se deca igraju s anjima jedno odredjeno vreme i da su deca kod kojih su dolazili Bisoni imala brzi oporavak od on dece kod koje nisu dovodili Bisone..a Bisone inace zovu terapeutskim psima..jer tako deluju na ljude, smirujuce

]
Psi svakako ne naslucuju bolest, ali savrseno dobro razumeju kada nesto nije u redu, a to moze da bude i neka svadja,
neka disharmn nija, pa i neraspolozenje, depresija, tuga kod coveka sa kojim zive zajedno. Pate i ocajav aju na jedan jako
dirljiv nacin.
 
Psi svakako ne naslucuju bolest, ali savrseno dobro razumeju kada nesto nije u redu, a to moze da bude i neka svadja,
neka disharmn nija, pa i neraspolozenje, depresija, tuga kod coveka sa kojim zive zajedno. Pate i ocajav aju na jedan jako
dirljiv nacin.

Ja sam to dozivela od svog malog psa,, nisam bila dobro, ona je dosla kod mene, njuskala me u predelu stomaka i legla tik uz moj stomak pored mene.
Zaspala sam i kada sam se probudila stomak me vise nije boleo
 
Ja sam to dozivela od svog malog psa,, nisam bila dobro, ona je dosla kod mene, njuskala me u predelu stomaka i legla tik uz moj stomak pored mene.
Zaspala sam i kada sam se probudila stomak me vise nije boleo

meni se to x puta desavalo ali sa mackama...
sa psom mi se desilo da "nanjusi" moju trudnocu pre nego sto sam i sama saznala da sam trudna...:D
 

Back
Top