party

Ko je rekao a ja volims a curom hodati po partijima...ccc :)
Ako pazljivo procitate drugio dio posta, vidjecete da sam mislio da bih volio ici tamo da ljubim Svedjanke

A pitanje sam postavio samo zbog Zabice, da bude u duhu LjiS-a :roll: :hahaha:
 
jel volite sa svojom drugom polovinom hodati po partijima i piti pivo, pusiti travu ili neku drugu gotivicu?
[video=youtube;CorkRP34o7M]https://www.youtube.com/watch?v=CorkRP34o7M[/video

koliko finih treba za razmijeniti pljuvacku sa njima :zaljubljena: ah te plavokose gore na vr' evrope vesele, glupe...:zaljubljena:
Napustam zamisli o selu, ipak...:hahaha:



šta znam, zavisi od ribe, kolko me inspiriše na budalaštinu a kolko ne, ono, dal je smor neki il je malo brža. msm koji ću ****** u nekoj akciji ako provaljujem da je riba strašljive prirode i mirna ko mače, a opet kako se skrasiti na gajbi sa nekom hektičnom
 
šta znam, zavisi od ribe, kolko me inspiriše na budalaštinu a kolko ne, ono, dal je smor neki il je malo brža. msm koji ću ****** u nekoj akciji ako provaljujem da je riba strašljive prirode i mirna ko mače, a opet kako se skrasiti na gajbi sa nekom hektičnom

E mrzim ribe koje nisu opustene na takvim mjestima, msm kurrvo koji ces ****** tu, aj se negdje drugo promovisi, ajde u neki bKlu gdje se slusa Indira Radic, tamo ionako baje plesu tako sto micaju ruke u ramenima kao da beru jabuke (profesionalna deformacija) i cupkaju koljenima, pa je i samoj tebi lakse, a neki imaju i kesa...
S koliko sam gotivnih riba, ruznijih malo, se izgotivio uz elektronsku muziku, msim tu im ne gledam ljepotu, samo nek ima move dobar...

da, da uglavnom zavisi od ribe...
 

Back
Top