Partizan -Molde

BgUeZMi.png


:hahaha: :maramica:

Ja se sad sprdam, ali za nekoliko godina ovo ce biti vecinska "istina".

U svakom slucaju, Celavom svaka cast, bio je medju najlosijim igracima u kvalifikacijama, ali je izvukao plasman.

Generalno, daleko od toga da smo neki super tim, ali mi se svidjaju neke naznake karaktera, i pojedinacno i timski.
 
Urošević za razliku od prošle sezone mnogo bolji,ovaj Sadik je drvo i nemamo krštenog napadača i to ti je...Bitno da smo prošli a nesreća u sreći da tako kažem je da će oni debeli gmazovi Vuletić,Vazura i komunjarska drtina Vučelić uzeti zasluge za sve...Ne pamtim odvratniju upravu Partizana i lopovski poslušnički šljam od ovog.
 
žreb za grupe je u 13h

pot 1

sevilja
arsenal
porto
roma
mančester junajted
dinamo kijev
bešiktaš
bazel
sporting
cska
volfsburg
lacio

pot 2

psv
krasnodar
seltik
kopenhagen
braga
gent
menhengladbah
jang bojs
astana
ludogorec
apoel
frankfurt

pot 3

sent etjen
karabag
fejenord
hetafe
espanjol
malme
partizan
standard
vulverhempton
ren
rozenborg
basaksehir

pot 4

alkmar
gimaraeš
trabzon
oleksandrija
didelanž
lask
volfsberger
slovan
lugano
rendžers
kluž
ferencvaroš
 
Bravo za Partizan , mene je Partizan ovim ulaskom u LE zaista prijatno iznenadio.

Sa ovim timom (koji doduse sad sa ovih nekoliko poslednjih pojacanja izgleda znatno ozbiljnije) ovaj ulazak u LE je po meni uspeh ravan plasmanu u LS i takodje ne mislim sad da su Molde i Malataja po kvalitetu sad nesto mnogo iza Kopehnagena i Janga Bojsa koje je Crvena Zvezda eliminisala na putu ka LS.
Sto se tice Partizana mislim da je odradio dobar posao sa pojacanjima i sa strancima ove sezone, Suma deluje mnogo bolje nego u svom proslom mandatu u Partizanu, Asano je pokazao da je ogromno pojacanje i mozda i buduci lider ekipe ove sezone, Natko igrac sa velikim iskustvom, odigrao preko 100 utakmica za Rubin iz Kazanja, odigrao i preko 100 utakmica za CSKA iz Moskve, odigrao i blizu 100 utakmica za Hapoel iz Tel Aviva, a igrao je jos i za PAOK i Olimpijakos i odigrao i 60 utakmica za reprezentaciju Izraela, nema sumnje ozbiljno pojacanje, Sadik zasad deluje malo pogubljeno ali nadajmo se da se jos navikava na novu sredinu i da ce i on malo proraditi u nekom momentu, takodje jos po nekoliko iskusnih i mladih domacih igraca tipa Bambi Tosic, Vladimir Stojkovic, Urosevic, Zdjelar, Djordje Ivanovic , to vec onako sasvim pristojno izgleda , mislim da ove godine Partizan ima tim da se odupre Zvezdi i da vrati pehar u Humsku, ali pre svega bice kljucno da ne prosipa bodove na “malim” utakmicama.

Sto se tice sutrasnjeg zreba ja se iskreno nadam sto jacoj i atraktivnijoj grupi , nadam se jednoj grupi koja ce da lici na neku iz LS.

Nadam se samo da ce nas zaobici oni timovi tipa LASK, Volsberger, Lugano, Oleksandrija,Dudelanz, AZ Alkmar, Astana, Ludogorec Braga, Gimaraes i slicni.

Doduse kako stvari stoje mislim da bi po zakonu verovatnoce trebali da dobijemo makar 1 vrhunski tim.

Iz sesira 1 nadam se da nam nece zapasti Volsburg, Bazel, Besiktas ili Dinamo Kijev, iskreno se nadam Sevilji, Arsenalu, Mancester Junajtedu, CSKA iz Moskve, Romi, Laciju ili Portu, iz sesira 2 moja najveca zelja je svakako Seltik , ali nece biti lose ni ako dobijemo recimo Krasnodar, Ajntraht, Menhengladbah ili PSV ali svakako bilo bi vrh da dobijemo Seltik , a sto se tice poslednjeg sesira e po zakonu verovatnoce tu nam verovatno sledi neki "meh" smor tim , mada iz tog sesira ako bi mogao da biram voleo bi Glazgov Rendzers da nam zapadne, takodje ni Trabzon ne bi bio los protivnik ali zamisli budemo u istoh grupi sa Seltikom i Rendzersom i nadjemo se usred bitke za Glazgov i pritom jos u grupi bude Mancester Junajter/Arsenal ili recimo Roma/Lacio , u jeeee , pa to bi bilo cak i bolje nego da smo usli u LIgu Sampiona.
 
Meni ovaj Partizan deluje jako dobro još od one utakmice sa Malatijom, kada sam video nešto u igri Partizana što nisam dugo.
Konačno imamo fudbalske pismene igrače u ekipi, koji su u stanju da igraju na malom prostoru, brzim kratkim pasovima i da dosta dobro rotiraju pozicije.
Tehnički, ova ekipa ima strahovit potencijal, samo škripi u realizaciji, a bogami i u defanzivi.
Uz jednog dobrog špica i desnog beka ili štopera, mislim da bismo sve rupe zapušili.
Bonus bi bio recimo dolazak jednog zadnjeg veznog boljih motoričkih sposobnosti od Šćepana, koji iako ovako spor može i te kako da bude koristan u rotaciji.
 
Lepo je @Bari'91 rekao: Nemate pojma.

Zvezda ce vam vec u decembru bezati 20 bodova. Ali u LE prolazite grupu ;)
U to nema sumnje u SNS ping pong ligi, mozda i 30 bodova,Vucic ce reci 'deco napravite 30 bodova razlike' i slucajno ce da pogodi...ali ako kojim cudom igramo nereseno s Mancesterom a oni dovedu kadete jel mozemo i mi da se hvalimo da je to ipak Mancester, nema veze s kojim timom su dosli, ili za nas to ne vazi?
 

Back
Top