Partizan -Molde

Rutinska pobeda, mladi Stevanovic odlican. Nahtko stigao u Bg, jos pre tri nedelje je taj transfer bio dogovoren kao sto sam ovde i pisao, malo je prolongirano sve ali bitno je da je stigao.
 
Poslednja izmena:
Што се тиче меча са Молдеом био бих задовољан сваким резултатом без примљеног гола, чак и 0-0 али да се тамо игра офанзивно.
Биће тешко без публике али Арис је овима дао три у другој утакмици требало би и ми бар два само да га не примимо као по обичају.
 
Ma ja sve sem pozitivnog rezultata ovde smatram losim izanjem. Kad ce da igraju vec jednom na nivou 'idemo do pobede' ako ne sada, kada je biti il' ne biti. Ova pojacanja koja su doveli, bez te LE nama nista ne znace. U ovoj blato ligi moze da igra i kapiten Farskih ostrva, ne treba kapiten Izraela. Mora se popraviti utisak iz Turske u napadu. Nisu valjda sada umorni? <Izem ti sve, kad na svaku pobedu imamo poraz pa kalkulisemo. I mi i braca cigani :D
 
To je boljka kompletnog srpskog i reprezentativnog i klupskog fudbala, to "kalkulisanje". Kad si bolji deri do kraja, kad si slabiji taktiziraj. Jaka mudrost...ali ne neko je u "gene" srpskih trenera usadio da kada daju gol treba da se zatvore i puste posed pa igrali protiv Brazila ili Azerbejdžana sledi isto. I skoro svaki put se obije o glavu ali ne vredi.
 
Koliko se Norvezani bolje krecu i daju tacnije lopte, nasi ko drogirani sve dok nisu primili gol. Jos gol bi bio pristojan, dva bi bila odlicno, ali strepnja je od toga sto su brzi i Celavi ne moze lasom da u'vati svoje. Mora mnogo bolje u drugom poluvremenu. :roll:
 
Onaj Šćekić ne ume loptu da doda na 5 metera, Miletić ispada kao mulac, Tošić smetnja, Sadik....nemam reči da opišem ono što sam video.
Opet kažem ne razumem čemu se Savo nadao sa ovim timom. Kao da ih je neko kaznio što moraju da igraju danas.
Ono što sam gledao protiv Turaka i ovo večeras kao totalno drugi timovi i trener. Nije još ništa gotovo naravno ali realno ako ne puste malo cojones ovi će ih rutinirati.

Suma zaista dobar igrač,trebaju mu saigrači samo.
 
Не разумем зашто негативни коментари!? То смо што смо. Колико пара толико музике. Мени се реално свидела игра Партизана. Умели смо да будемо много мртвији и траљавији. Утакмица је била прилично активна, са много трчања и ритма. И имамо још једну победу у Европи, зар не!?
 
Kako je krenulo, dobro se i zavrsilo. Natko je toliko znacio da sa nekoliko lopti proba da prebaci teziste na nasu stranu i porodismo posle toga gol sa tri tacne lopte u noge.

Naravno da ne mozemo biti srecni sa ovoliko muljanja i nepreciznosti u igri, ali ako se odbrana sastavi za revans, i Natko, Suma i Tosic uspostave neku igru, imacemo finu sansu da odrzimo ovu prednost. Naravno da ovi Norvezani nisu nikakav bauk, samo trce, podele pas i igraju osnovni fudbal za razliku od pola naseg tima.
 
i dobiše...nisam video taj drugi gol ali ovo do 75 min zaista traljavo.
Norvežani su mislim zadovoljniji. Ko zna kakvi su kad napadaju. Partizanova odbrana pa malo je reći da ne uliva poverenje. Ista priča kao sa Zvezdom pa možda još i više. Ako budu išli na 0:0 najebali su.

Inače onaj mali Stevanović zaista ali zaista dobar ako se lepo bude razvio biće igračina, Zdjelar sasvim ok, Suma odličan, Tošić...vidim da je dao gol ali komplikator kakvog nema,onog izraelca nisam zapazio. Napad je kritičan, Sadik je karikatura a ovaj raspali Ožegović beše prodat nekome....i sa njim i bez ako nema još jednog onda je zaista teško bilo šta očekivati ozbiljnije od ovog tima.

Savo omanuo mislim sa izmenama. Osim što izmena Sadika i sa fikusom u saksiji bi bio napredak,manje bi smetao ostalima :lol:
 
Mislim da je Sadik dobio nesto vaspitno, eno ga presvukao se i telefonirao na ogradi van klupe, umesto da je sa ekipom. Ili bi tek trebao da dobije nesto vaspitno. :roll:

I Urosevic je bio dobar.
 
Za Sadika se od starta videlo da je promasaj i evidentno mora da se trazi klasican spic igrac. Los prvi deo Partizana, isuvise oprezna igra ipak u drugom delu bilo je perioda koji su na nesto licili, neverovatan promasaj Asana i cinjenica da je nedostajao spic koji bi mogao zadrzati loptu i nesto odigrati su uzrok zasto nije bilo i bolje.
Natho je pokazao kvalitet ali on mora igrati umesto Scekica jer izlaskom Sume osetio se manjak igraca u ofanzivnom delu.
Bice velika steta ako se ispadne od Moldea jer imam utisak da ce kockice sloziti vrlo brzo kada se Asano i Natho uklope i dodje kvalitetan spic.
 

Back
Top