Quantcast

PAROVI..... KO KOGA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Gost118

Elita
Poruka
22.413
Hehehe, a zanimljivo je to... Manje vise nijednom muskarcu ne smeta takvo dvosmisleno zezanje, koketiranje i sl. na netu, sve dok se ne radi o njegovoj dragoj... E, kad je ona u pitanju, situacija se iz korijena mijenja... :roll: :lol:

Gost
Gazdarica:
Hehehe, a zanimljivo je to... Manje vise nijednom muskarcu ne smeta takvo dvosmisleno zezanje, koketiranje i sl. na netu, sve dok se ne radi o njegovoj dragoj... E, kad je ona u pitanju, situacija se iz korijena mijenja... :roll: :lol:
Mudro zborish Gazdarice! Koliko aliasa imash i koji su, da se i od tebe sklonim?

Jandrla

Poznat
Poruka
7.212
Gazdarica:
Nemam ja nista... :lol:
Ali, zbilja, zasto to toliko smeta...? Pa, radi se samo o zezanju, koje je potpuno benigno...
Da li je u pitanju nesigurnost, posesivnost ili sta...??? :roll:
Shali se Jandrlica, ne brini srculence moje ...Jandrla je zavrshio svoj radni dan i ide kuci. Pozdrav svima i cuvajte mi Jugoslaviju ! :wink:

d1

Domaćin
Banovan
Poruka
4.367
Jandrla:
Gazdarica:
Nemam ja nista... :lol:
Ali, zbilja, zasto to toliko smeta...? Pa, radi se samo o zezanju, koje je potpuno benigno...
Da li je u pitanju nesigurnost, posesivnost ili sta...??? :roll:
Shali se Jandrlica, ne brini srculence moje ...Jandrla je zavrshio svoj radni dan i ide kuci. Pozdrav svima i cuvajte mi Jugoslaviju ! :wink:
poz :wink: a ja ne idem u vojsku....jok... :roll:

d1

Domaćin
Banovan
Poruka
4.367
Gazdarica:
Sapni mi onda, da Joca ne cuje... :lol: :lol: :lol:
Opet ja ozbiljno, ne bi mozda bilo lose otvoriti temu -> gdje je granica zezanja i flerta... :idea:
jok.... nema sanse...i ne mogu vise da pricam o tome... ako me sutra nema, znas sta je (jovana)... ionako je vec jednom pokusala da me ubije :wink:
a sto se tice teme...samo ti.... u principu, dobra je tema :wink:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.