Парламентарни избори у Републици Србији 2020 године, очекивања, резултати и све везано за изборе.

Парламентарни избори 2020 године ће донети?

  • Двотрећинску или квалификовану већину у Народној Скупштини Републике Србије коалицији око СНС-а.

    glasova: 10 66,7%
  • Победу садашње опозиције, надполовичном или квалификованом већином.

    glasova: 0 0,0%
  • Изборни резултати ће остати на нивоу садашњег односа "снага" у Народној Скупштини Републике Србије.

    glasova: 5 33,3%

  • Ukupno glasova
    15
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Srboskizborim

Veoma poznat
Poruka
10.581
Да парламентарних избора у Републици Србији, остала су нека четири месеца, ако узмемо да би се исти могли одржати у последњу недељу у месецу марту 2020 године. Неке политичке опције најављују бојкот избора, неки сваке суботе протествују на улици, неки преговарају о условима под којима се избори требају провести, неки, ово, неки оно, али неки очекују и двотрећинску квалификавану већину да могу у Народној Скупштини променити "застарели Устав" који истини за вољу и није толико "стар" колико се не поштује на разноразне начине.
Март 2020 године је "јако близу" која су очекивања?
 
Jedno je sigurno...

sns-miting.jpg
 
Да парламентарних избора у Републици Србији, остала су нека четири месеца, ако узмемо да би се исти могли одржати у последњу недељу у месецу марту 2020 године. Неке политичке опције најављују бојкот избора, неки сваке суботе протествују на улици, неки преговарају о условима под којима се избори требају провести, неки, ово, неки оно, али неки очекују и двотрећинску квалификавану већину да могу у Народној Скупштини променити "застарели Устав" који истини за вољу и није толико "стар" колико се не поштује на разноразне начине.
Март 2020 године је "јако близу" која су очекивања?

Ја мислим двотрећинску квалификавану већину у Народној Скупштини Републике Србије коалицији око СНС-а. Посебно јер ће пола опозиција бојкотовати изборе.
 
та тзв. Народна скупштина која се буде сазвала после лажних избора, остаће запамћена у повести Србије као ''Друга разбојничка скупштина'', након ''Прве разбојничке скупштине'' на којој је проглашена Република.
 
Лично мислим да ће. коалиција око СНС-а добити 67, чак и 70 одсто гласова, с тим да ће сам СНС добити 50 одсто гласова. Овако посвађана и поцепана опозиција, плус бојкот избора, нема никакве шансе. Значи апсолутна власт СНС-а до марта 2024 године, као последица избора 2020 године.
 
Лично мислим да ће. коалиција око СНС-а добити 67, чак и 70 одсто гласова, с тим да ће сам СНС добити 50 одсто гласова. Овако посвађана и поцепана опозиција, плус бојкот избора, нема никакве шансе. Значи апсолутна власт СНС-а до марта 2024 године, као последица избора 2020 године.
Sto je babi milo, to joj se i snilo.
 
SNS - 65%
SPS - 15%
PSG - 5%
SPAS - 5%
SRS - 5%
SD - 5%

Ostali će biti verovatno mnogo ispod cenzusa i njihove procente će preuzeti oni koji predju cenzus.

Izlaznost verovatno izmedju 2,5 - 2,7 miliona.

Уколико пола опозиције бојкотује изборе, тако ће бити, као што сте написали.
 
Уколико пола опозиције бојкотује изборе, тако ће бити, као што сте написали.
Pa SZS je već proglasio bojkot a oni su ta polovina. Tu imaš četiri ključne stranke.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top