PARAPSIHOLOGIJA

mandrak-21:
sto se tice astrologije ,ona je jedna od najstarijih nauka
Astrologija jeste stara disciplina, isto kao i prizivanje kiše ritualnim plesom - ali nije nauka. U vreme kada je nastala astrologija, ljudi su verovali da je Zemlja centar Univerzuma, i ceo sistem astrologije jeste goecentrički iako danas znamo da nije tako.

Isti metod pogađanja koriste i ostale "proročke discipline" iako je mnogo puta dokazano u neutralnim eksperimentima da je prava mogućnost za predviđanje takvim metodama apsolutno ravna nuli.

Uostalom, ima tako mnogo stvari koji ljudima koji žele da saznaju pravu istinu mogu biti od koristi, pomenimo samo jedan "dan koji je uzdrmao ceo svet", septembar 11. 2001 - o tome ni jedan astrolog ni prorok ovog sveta nije ništa rekao unapred. Razlog je prost - budućnost se ne može predviteti van okvira logike i zdravog razuma. A ovo je bio taj slučaj.
 
Verujem!!!Niko me ne moze uveriti u suprotno,mozete reci da sam freek,ali jednostavno sam prosla kroz mnoga iskustva i znam ljude koji jesu,a za one koji ne veruju:,,Da zivite u manje modernom svetu,pevala bi se druga pesma...!" :?
 
holly cow:
Verujem!!!Niko me ne moze uveriti u suprotno,

Kog je briga i da pochne...?

holly cow:
mozete reci da sam freek,ali jednostavno sam prosla kroz mnoga iskustva i znam ljude koji jesu

Get over yourself...

holly cow:
a za one koji ne veruju:,,Da zivite u manje modernom svetu,pevala bi se druga pesma...!"

Jest a da je vrana mushka krava zvala bi se "bik" jer zbog pile ima obe noge, izrazito levu...

Aha oce da kaes: da kada bi ljudi bili pecinski ljudi koji glodju koske od mamuta i sabljastog tigra i zvatju korenje, zderu zivo meso i istovremeno se cheshaju po dupetu, koji bi umesto sto govore balavili, groktali i hroptali uz mahanje rukama i nogama, kod kojih je samo najbistrijim pojedincima [jedan kamen] + [jedan kamen] = [kamenje] (u najboljem sluchaju) i koji se mazu mravojedovom pishatjom da isteraju parazite iz svoje nage dlakavosti, onda bi gomila takvih ljudi mislila isto kao ti?
 

Back
Top