Paranormalno-dokazi

Jednostavno ljudsko biće nije sposobno za tako nešto. Tim pitanjem sam se bavio mnogo odavno i sa time sam završio. Bio sam i ja neinformisan i naivan i verovao svemu što pročitam u knjigama koje zvuče vrlo, vrlo ubedljivo. Ali nema ni jednog primera telekineze pa možemo smatrati da ona ne postoji. Kada neko to bude izveo, a da nije trik ili iluzija onda možemo da pričamo o njoj. Dakle, to nije moje mišljenje nego činjenica.
A ti misliš da neko to može samo neće da nam pokaže? :D
I to nije stvar vere već znanja. Kada nešto ne znaš onda moraš da veruješ.
Ali ako želiš da potvrdiš sebi to u šta veruješ, reci da ti nabavim knjigu koja nudi obilje dokaza i svedoka za tvoju tvrdnju (navedeno mesto, vreme, datum i poimence oni koji su bili prisutni). Pitanje je samo da li želiš istinu ili lažne dokaze i svedoke.
A da imam mišljenje i da mislim, u pravu si.

Ne trebaju mi nikakvi dokazi,a ni svjedoci...ima stvari koje sama znam i mogu....a mogu ono sto je tebi neshvatljivo da ljudsko bice moze i za sta mislis da nije sposobno
 
Ne trebaju mi nikakvi dokazi,a ni svjedoci...ima stvari koje sama znam i mogu....a mogu ono sto je tebi neshvatljivo da ljudsko bice moze i za sta mislis da nije sposobno
Možeš da pomeraš predmete samo svojom voljom?
Ti ćeš onda biti prva osoba na svetu kojoj je to uspelo. Bila bi svetska atrakcija ako to i dokažeš.
Nemam reči za moje divljenje i poštovanje prema tvojim moćima. A nemam razloga da ti ne verujem. Zašto bi lagala?
 
Možeš da pomeraš predmete samo svojom voljom?
Ti ćeš onda biti prva osoba na svetu kojoj je to uspelo. Bila bi svetska atrakcija ako to i dokažeš.
Nemam reči za moje divljenje i poštovanje prema tvojim moćima. A nemam razloga da ti ne verujem. Zašto bi lagala?

I kao sto si sam za sebe rekao na Astralnoj......da me ne bi banovali....slazem se
 
Možeš da pomeraš predmete samo svojom voljom?
Ti ćeš onda biti prva osoba na svetu kojoj je to uspelo. Bila bi svetska atrakcija ako to i dokažeš.
Nemam reči za moje divljenje i poštovanje prema tvojim moćima. A nemam razloga da ti ne verujem. Zašto bi lagala?

Možda neki od nas to ne smatraju atrakcijom, i nemaju želju da se eksponiraju. Pitati nekoga da li laže može biti shvaćeno kao uvreda. Molim bez takvog izražavanja.
 
Možeš da pomeraš predmete samo svojom voljom?
Ti ćeš onda biti prva osoba na svetu kojoj je to uspelo. Bila bi svetska atrakcija ako to i dokažeš.
Nemam reči za moje divljenje i poštovanje prema tvojim moćima. A nemam razloga da ti ne verujem. Zašto bi lagala?

Jesi li cuo nekad za Ninu Kulaginu?

Evo ti pa citaj.

http://en.wikipedia.org/wiki/Nina_Kulagina

Takodje se raspitaj kakve su to tkz. "psi jedinice" koje poseduje kako CIA tako i vecina tajnih sluzbi.

Vidjenje na daljinu, telepatija . Sve se to razvija i koristi godinama, naravno tajno, a to sto ti o tako necem nisi cuo od svoje uciteljice u skoli tajne sluzbe sveta nimalo ne interesuje...zamisli?
 
Jesi li cuo nekad za Ninu Kulaginu?

Evo ti pa citaj.

http://en.wikipedia.org/wiki/Nina_Kulagina

Takodje se raspitaj kakve su to tkz. "psi jedinice" koje poseduje kako CIA tako i vecina tajnih sluzbi.

Vidjenje na daljinu, telepatija . Sve se to razvija i koristi godinama, naravno tajno, a to sto ti o tako necem nisi cuo od svoje uciteljice u skoli tajne sluzbe sveta nimalo ne interesuje...zamisli?
To čitaj ti.
A to što CIA i većina tajnih službi radi tajno (i to u strogoj tajnosti) dokaz je i to što ti o tome znaš.
Pretpostavljam da znaš više i od CIA.
Volim ljude za kojih nema tajni.
Pa red je i mene neko da prosveti na ovome forumu.
 
To čitaj ti.
A to što CIA i većina tajnih službi radi tajno (i to u strogoj tajnosti) dokaz je i to što ti o tome znaš.
Pretpostavljam da znaš više i od CIA.
Volim ljude za kojih nema tajni.
Pa red je i mene neko da prosveti na ovome forumu.

Procurele su informacije posle hladnog rata. Postojanje parapsoholoskih jedinica kako u CIA tako i u KGB vise nije tajna. Dakle, google u ruke. Da ne mislis da cu sada ja da ti trazim tekstove o tome. Evo sve letim.!

I tvoja nauka ne moze obajnsnjavati takve fenomene Pitanja telepatije, vidjenja na daljinu, telekineze nisu u obalsti domasaja naucnog metoda.Njenog aksioma i njenog induktivnog metoda To su filozofska pitanja. Sokantno zar ne. Na ovom svetu postoji nesto sto se zove FILOZOFIJA .... zamisli??.
 
Procurele su informacije posle hladnog rata. Postojanje parapsoholoskih jedinica kako u CIA tako i u KGB vise nije tajna. Dakle, google u ruke. Da ne mislis da cu sada ja da ti trazim tekstove o tome. Evo sve letim.!

I tvoja nauka ne moze obajnsnjavati takve fenomene Pitanja telepatije, vidjenja na daljinu, telekineze nisu u obalsti domasaja naucnog metoda.Njenog aksioma i njenog induktivnog metoda To su filozofska pitanja. Sokantno zar ne. Na ovom svetu postoji nesto sto se zove FILOZOFIJA .... zamisli??.
Zašto moja nauka?
Ja samo znam da ovaj svet funkcioniše na naučnim saznanjima i otkrićima što čovek pre samo jednog veka nije mogao ni u mašti da zamisli.
Ne negiraš ti nauku već ljudski um. A rezultate ljudskog uma vidimo na svakom koraku.
A ti se bavi sa CIA i KGB i informacijama koje su procurele pravo tebi u ruke.
Pošto si savladao znanja koja su svima dostupna sada si prešao na otkrivanje tajni.
Samo mi još reci kada budem guglao, pošto nemam šta pametnije, da li da upišem "svetske gluposti" pa da probam da pronađem to što bi trebalo da pročitam kako bih proširio svoja saznanja van granica racionalnog.
 
Hahahaha....da, bas vidimo rezultate nekih ljudskih umova :lol:
E drago mi je što sm te nasmejao i razveselio. Eto neke koristi od ovg pisanja.
Lično mislim da je bolje da čovek bude srećan nego samo pametan.
A i slažem se sa tobom u ovome. Rezultati NEKIH ljudskih umava su verovatno za smejanje, a neki su i za kukanje. Ali nađe se nešto i da vredi. Najviše vredi ono čega je najmanje (dobro, ne shvataj me baš doslovno kada su ljudi u pitanju).
 

Back
Top