Papa nas poglavar definitivno

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gledao sam emisiju i pored svih naznaka koje su ukazivale na ovo, bio sam prilično šokiran. Izjava da je hrišćanstvo uveo Car Konstantin rođen u Nišu (rimskom gradu Naisu) i da u tom gradu treba povo ujedinit hrišćane mi je katastrofalna. Ovih dana smo (neki od nas) pisali o uvodu u sve ovo, o blaćenju i uklanjanju onih koji se bore protiv katoličke dominacije (konkretno o uklanjanju vladike Raško-prizrenskog Artemija), o poseti Pape pravoslavnom delu Kipra. Imamo temu o odlasku istinskih pravoslavaca, koji su život posvetili veri, iz manastira Crna Reka. Sve ovo je tužno, strašno. I užasno me podseća na komentare pristalica DS nakon jasnih lopovluka i prevara koje su došle iz te stranke. I ovde neki, koji se kunu u pravoslavlje, nakon svih ovih jasnih pokazatelja i dalje pričaju o trenutnom vrhu u SPC kao o dobrom, pravoslavnom i iskrenom.
Moram da priznam da sam tužan zbog svega šta nam se nameće. Šta su nam uradili sa zemljom, vojskom, moralom, porodicom... a sad i sa našom crkvom.
Dok sam ja živ, prihvatiti lažno ujedinjenje sa Katolicima, koji su izvor najvećih svetskih zala, neću. A daće Bog, neće ni moja deca, niti njihova deca i tako sa kolena na koleno.

Исто......:ok:..............:super:
 
Ti ćeš da budeš sa tvojom bijelom svijećom u prvom redu u Crkvi...:D

Нема шансе - престаћу да идем у цркву, молићу се код куће... Бог све види и све зна... :cool: а бИЈела свећа за моју крсну славу Св.Архангела Михаила БИЋЕ УВЕК БЕЛА...јер он је бестелесно, бесмртно биће, архистратиг, архангел, вођа НЕБЕСКЕ ВОЈСКЕ АНЂЕЛА...:cool: није он људско биће него анђеоско, створено пре свих људи... и не може бити у истој равни са светитељима које Црква канонизује на основу њиховог овоземаљског живота...
 
ti si pripadnik sekte u koju si otišao jer nikako nisi mogao da položiš ispid kod episkopa Atanasija...:hahaha::hahaha::hahaha:

А ти знаш шта је разлог мог напуштања факултета.Пре свега он није тамо професор.Ако мислиш на Јевтића.А друго ја сам положио код другог тасе патрологију.
А какав си ти православац види се по твом причешћивању код паписта.Православан си као унијата.
 
А ти знаш шта је разлог мог напуштања факултета.Пре свега он није тамо професор.Ако мислиш на Јевтића.А друго ја сам положио код другог тасе патрологију.
А какав си ти православац види се по твом причешћивању код паписта.Православан си као унијата.

Crni Sami, upropasti te ta sekta...:sad2:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top