PANIKA U KINI: 100 miliona ljudi ponovo u karantinu, virus mutirao

Dobro, ne mislite valjda i ovde da prodajete tu budalaštinu sa pričom o čipovima u vakcinama?! Imate Teorije zavere za to.

Jel ti zaista nisi čuo za nanorobote?
Što jeste napredak, 1946 su koristili DDT kao "vakcinu" za Malariju u Keniji.



1590011540777.png
 
Mislim da je ovo predstava, da se pokaže kako su eto odmah zaustavili drugi strašni talas, koji i ne postoji.

Da se malo kao operu što su pustili virus u ceo svet, svesno, kada su ljudi veću uveliko umirali, kineski turisti iz baš vuhana, su se šetkali po celom svetu.
I grlili sa Italijanima.

Kina bi morala da dozvoli da se to sve lepo preispita jer im vise niko nista ne veruje,
Meni nije jasno zasto ne dozvole neku ekpipu naucnika ( ne mora obavezno da Kon i Kisicka budu clanovi ekipe ;) )
ali ekipa iz USA, Nemacke, Francuske, Rusije, UK mora da ispita sta se tu stvarno dogadjalo i dogadja i dan danas,
i da li se uopste danas nesto dogadja.
 
Kina bi morala da dozvoli da se to sve lepo preispita jer im vise niko nista ne veruje,
Meni nije jasno zasto ne dozvole neku ekpipu naucnika ( ne mora obavezno da Kon i Kisicka budu clanovi ekipe ;) )
ali ekipa iz USA, Nemacke, Francuske, Rusije, UK mora da ispita sta se tu stvarno dogadjalo i dogadja i dan danas,
i da li se uopste danas nesto dogadja.
Pa čuj, Kina baš nije neko otvoreno društvo spremno za razna ispitivanja.
 

Back
Top