Pahor:''Hrvatska će morati da ispuni zahteve Slovenije koji se tiču granica!''

da smo se drzali likova kao sto si ti,u minulim vremenima,danas bi se ekavica u zg pricala

tako da smo sine davno presli preko takvih i tebi slicnima,ne brini :lol:

čuj da sam na mestu purgera između "đes ba" te onog ercegovačkog zavijanja i ekavice u Zagrebu ...izabrao bih ovo drugo (bliže nam je) :mrgreen:

uostalom kajkavski je ekavica ako nisi znao:rtfm::rtfm::rtfm:

ni jedan PRAVI međimurec, zagorec il purger ti neće reč npr. "hvala lijepa" nego će reč
"fala lepa":rtfm::rtfm::rtfm:

al to tvoj priprost mozak sigurno nikad neće ukapirat:dash:

a razlog zašto ovde pišem srpsku ekavicu:

prvo na srpskom sam sajtu i pišem iz poštovanja zato jer sam ovde gost

i

drugo postujem ovde već 3 godine i delimično sam se jezično asimilirao


aj sad nazad...vidi jel su sve oFce u toru:hahaha: pa u kinderbetić:rotf:
:bye:
 
..:eek::eek:..ne mogu vjerovati da imamo isto misljenje..:ok::ok:..

i ja bih volio da imam isto mišljenje ko i vi

al na žalost neće to tako lako ići...bude li uopće i prošlo ovo naše... u mene logika i objektivnost ipak prevlađuje:(

taman ih "nadxe8ali" kako kažete..oni su nam već sad zabiberili pošteno..al sačekajmo petak....tad ćemo ipak mnogo više znati..tad je poslednja "runda":idea:
 
na duge staze sigurno....kad mi udemo u EU oni ce nam biti parkiraliste...:hahaha:
toga su svjesni i sad pokusavaju da usicare nesto dok jos mogu...

:rotf::rotf:
ajme meni ...evo je "persona" je stigla:hahaha:

meni nije ta situacija sa Slovencima nimalo smešna:evil:

daj Zeuse da sam u krivu:idea:

al ako se povedemo da sam u ovih 3 godine u prognoziranju bio neki 80ak posto u pravu:think:

hm...loše nam se piše ova "seansa" sa zlovencom Pahorom:think:
 
:rotf::rotf:
ajme meni ...evo je "persona" je stigla:hahaha:

meni nije ta situacija sa Slovencima nimalo smešna:evil:

daj Zeuse da sam u krivu:idea:

al ako se povedemo da sam u ovih 3 godine u prognoziranju bio neki 80ak posto u pravu:think:

hm...loše nam se piše ova "seansa" sa zlovencom Pahorom:think:

nama uopce nije bitno usli u EU pola godine ranije ili kasnije.(ionako se dosta toga jos mora uciniti)..znaci paljenjem crvenog svijetla nam bas mnogo nemogu naskoditi..i Sarkozy im je prilicno jasno odvalio (diplomatski) samarcinu uvodeci anex na dogovor o novom irskom referendumu, da RH u pregovorima o clanstvu prihvaca...
i da ti prevedem...
bez pregovora sa RH nema irskog referenduma, bez pozitivnog ishoda irskog referenduma nema Lisabonskog sporazuma....pa neka se EU bakce s janezima, nije vise nas problem...a nama pola godine neznaci bas nista....i na kraju ce popusiti tek tako...
p.s. ipak mislim da bi, u ime dobrosusjedstva RH morala malo popustiti, jer je onaj debil Racan ipak potpisao
 
:ok::ok:
nama uopce nije bitno usli u EU pola godine ranije ili kasnije.(ionako se dosta toga jos mora uciniti)..znaci paljenjem crvenog svijetla nam bas mnogo nemogu naskoditi..i Sarkozy im je prilicno jasno odvalio (diplomatski) samarcinu uvodeci anex na dogovor o novom irskom referendumu, da RH u pregovorima o clanstvu prihvaca...
i da ti prevedem...
bez pregovora sa RH nema irskog referenduma, bez pozitivnog ishoda irskog referenduma nema Lisabonskog sporazuma....pa neka se EU bakce s janezima, nije vise nas problem...a nama pola godine neznaci bas nista....i na kraju ce popusiti tek tako...
p.s. ipak mislim da bi, u ime dobrosusjedstva RH morala malo popustiti, jer je onaj debil Racan ipak potpisao

:ok:
 

Back
Top