P E T A K 1 3

Баци га на пп.
e074.gif
 
HEMI 426:
eto, o tome ti govorim!
obzirom da zene nisu pametne jer ne mogu da budu ( naucno dokazano da im je mozak malo veci od vevericijeg ), razvile su lukavost i podmuklost kao osnovne osobine. te crte su samo izrazenije kod vestica i skontale su da je lakse indoktrinirati masu i lagati je nego skuvati galone carobnog napitka ili pobacati cini.....




pocecu da polako skupljam drva a i onako se ne odvajam od zippa....

АЛО, ДЕРАНЕ!
ПА КАКО ТАКО ПАМЕТНИ МУШКАРЦИ НАСЕДОШЕ НА ПРИЧУ О ЈАБУЦИ И трућ! ОДОШЕ ДА ИЗИГРАВАЈУ ФИЗИКУ ЛЕПОТАМА...?
А ОНЕ... БИРАЈУ... И ЈОШ ЗНАЈУ КО ЈЕ ТАТА ЊИХОВОЈ ДЕЧИЦИ...
ДЕПРИМИРАЈУЋЕ ЗА ПАМЕТНЕ?
 
Часни оци свете инквизиције,

Имам вас најпонизније замолити да поштедите Неву, а ако већ мора да се казни, предлажем да то буде служба на пресветој Хемијевој оргији. ФСБ је шаље у мисију да испоручи картон водке Кристал са примесама содијум-пентатола и рафинисаног талијума. ;)

[font=&quot] Змајодбрај[/font]
 
Neva:
Jezerce, da li bi mogao da pises i malim slovima, kao sto si i sam mali?

ИСПРАВКА: НЕ МОГУ ВАМ БИТИ БАКА...АЛИ ГОДИНЕ СУ ТУ.

:( НЕ ВИДИМ ДОБРО И ЗАТО ПИШЕМ ВЕЛИКИМ СЛОВИМА. ИНАЧЕ НЕ ВИЧЕМ.

ИЗВИЊАВАМ СЕ.
 
Ha zmaju...

Razmotrićemo tvoju molbu-žalbu ...
Samo je potrkepi nekim detaljima ... ima osnova za vanredno ublažavanje izrečene kazne ... ali mormao biti sigurni da će grešnica verno služiti na Hemijevim orgijama. U tom smislu, pruži kakvu garanciju u vidu njenih obaveza koje ima ispuniti
 
Meni je petak 13. bas prosao.... Pao sam sa bicikla, okliznuo se na lisce... :eek: Nisam ni znao da to moze. A onda se nastavlio i na subotu, tuca u kafani u Fjutogu, posekao ruku na razbijenu flasi u tako... :aha:
 

Back
Top