ozbiljno

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sanja:
fakat je da muskarci zele devojke koje znaju sta zele, kud idu, gde je cilj... i fakat je da, kad ih upoznaju, ne znaju sta sa njima. kao trogodisnjak sa kompjuterom. igra se, ali isto kao i sa drvenom igrackom.
lakse je sa onim manje zahtevnim, prolazi sve i svasta, ne mora da se pazi na recnik, ponasaje, komentare... i opet smo na pocetku.
poenta je; zasto (me) se muskarci plase?
Pa mogla bi na prvom sastanku sa nekim deckom, da kroz pricu provuces ono sto ti odgovara kod muskarca, kao i ono sto ti ne odgovara.Ako je dovoljno inteligentan shvatice poetnu, a ako ne onda ti takav i ne treba.
 
GOTSCHA:
BETTY!? A STO SE ''UVLACIS'' MODERATORU?
CCCCCCC...JADNO JE TO!
INACE,OVO JE DEMOKRATIJA I MOGU DA KAZEM STA MISLIM
:evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted:


Ovakva reakcija na moju opasku da si zlurada?
(Boze, pa ko bi to mogao biti? :D )
Ti, duso, stvarno imas problem....i to veeeliki!
Jos nesto: veliki pozdrav od Betty + c,c, c.
 
HVALA NA ONOM: ''DUSO''
A COVECJI KARAKTER NE TREBA SUDITI PO NECIJOJ RECENICI: :?
VIDI SE,KOLIKO MALO ZNAS O ''LJUDSKO-PSHIHOLOSKOM PROFILU''
U VEZI MENE SI POGODILA ''KO PRSTOM U MED''
CAK,STAVISE,DA POSTOJI NACIN DA SE UPOZNAMO,ZGOTIVILA BI TI MENE U STARTU...
AL' NEMA VEZE,POBITI TVOJE RAZMISLJANJE NEMOGU,ZATO
SVE NAJLEPSE I SAMO: ''KES KOLICA I LAGANICA"" :wink:
 
Lilith:
U jednoj epizodi "Seks i grada" (nemojte da donosite sud o mom intelektu zbog gledanja ove serije) lepo kaze: postoje devojke za zenidbu i one previse "komplikovane"!
I ja sam se pomirila sa tim da ce mene uvek svrstavati u ovu drugu grupu!
Ne zato sto sam stvarno komplikovana, vec zato sto ih na neki nacin ugrozavam.
To je krhkost muskog ega!
Nista drugo!

U jednoj drugoj epizodi Sex i grad kada Keri saznaje da se Zverka ozenio kaze kako ona u stvari ne zeli da bude zena koja ide za muskarcem, brak ili vezu gde ce biti u drugom planu niti zeli takvog muskarca. Ona zeli nekoga ko ce hodati rame uz rame sa njom. "Mozda i jesam neukrotiva kao divlji konji, ali ja hocu muskarca koji ce galopirati sa mnom." Znaci bitno je ne za mnom nego samnom. To je cela prica.
 
upoznao sam nazalost dosta pogubljenih riba,koje ne znaju sta hoce i sa kojima ne moze ni da se razgovara a pune su otrova i kojima bi najbolje bilo da se udaju pa nek im muz fino objasni sta treba da rade
 
Anonymous:
Lilith:
U jednoj epizodi "Seks i grada" (nemojte da donosite sud o mom intelektu zbog gledanja ove serije) lepo kaze: postoje devojke za zenidbu i one previse "komplikovane"!
I ja sam se pomirila sa tim da ce mene uvek svrstavati u ovu drugu grupu!
Ne zato sto sam stvarno komplikovana, vec zato sto ih na neki nacin ugrozavam.
To je krhkost muskog ega!
Nista drugo!

U jednoj drugoj epizodi Sex i grad kada Keri saznaje da se Zverka ozenio kaze kako ona u stvari ne zeli da bude zena koja ide za muskarcem, brak ili vezu gde ce biti u drugom planu niti zeli takvog muskarca. Ona zeli nekoga ko ce hodati rame uz rame sa njom. "Mozda i jesam neukrotiva kao divlji konji, ali ja hocu muskarca koji ce galopirati sa mnom." Znaci bitno je ne za mnom nego samnom. To je cela prica.
NARAVNO NI ONA NIJE ZNALA STA HOCE ALI TU JE BIO ZVERKA PUN LOVE 8) PA POSLE KISELO GROZDJE BILO-KAD SE OZENIO.....
a te sto gledaju sex i grad,citaju cosmo i ostale feministicko-muskomrzacke bljuvotine-nam ni ne trebaju-samo prave stetu-neka zive svoj usamljeni zivot,neka mrze ceo svet,neka budu vecito nezadovoljne,ogorcene i pune otrova :twisted:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top