OVAN

Ne brini se, tvoj Uranus je u mom prisustvu bezbedan. :lol:
Ja sam više za neke Lavice, a Vodolija - duga i komplikovana priča.
Drži dasku u pripravnosti, kad nagrne talas, biće riba. :lol:
 
Ne brini se, tvoj Uranus je u mom prisustvu bezbedan. :lol:
Ja sam više za neke Lavice, a Vodolija - duga i komplikovana priča.
Drži dasku u pripravnosti, kad nagrne talas, biće riba. :lol:

Ne biti znati reći za Lavice :D S Vodolijama je uvijek nešto komplikovano, brate :D Meni moja Vaga savršeno odgovara i ne bih je mijenjao (sad izazivam gnjev) ni za fatalnu Škorpiju :)
 
Da, perverzije čine život mnogo zanimljivijim.
Kad pogledaš, ovaj pdf opstaje na strasti, erotici, perverzijama - kad god malo ljudi prestanu da pišu, pojavite se ti, Truman i Blajbi sa erotskim slikama u kafani. :lol:
Ili kad krenu x1x1 i Tanatos sa svojim dopisivanjima, ili on sa svojim slikama, ili N3W o Mars-Pluton aspektu - ima neke neobjašnjive atmosfere ovde. :mrgreen:

Samo nešto malo u poslednje vreme se sve smirilo. Čekam da uhvatim novi talas. :)
Та дописивања ће достићи кулминацију, та дописивања ће довести до ситуације коју је она од самог почетка желела, до ситуације савршено представљене у овом одломку

 
Тада је наступала и Лепа Брена. :mrgreen: Баш су сврстали складно два опозитна знака: Овна и Вагу да наступају.
Слушао сам Стивенов перформанс на Тргу. Добар је музичар, давно је скапирао да умеће које има са прстима може да пренесе и на музику.
 
Тада је наступала и Лепа Брена. :mrgreen: Баш су сврстали складно два опозитна знака: Овна и Вагу да наступају.
Слушао сам Стивенов перформанс на Тргу. Добар је музичар, давно је скапирао да умеће које има са прстима може да пренесе и на музику.

Verujem ja da je on i gotivna osoba
Ipak je i Majstor borilačkih veština i budista i voli Srbiju
Al mLogo bre ružan brate slatki
A milioni žena seku vene za njim
Ja volem Ovnove ko što su Endi Garsija i Kristofer Voken
E njima ne bih oprostila;)

- - - - - - - - - -

I Džejms Franku
 
Poslednja izmena:
Сећам се када је било бомбардовање и када су наши чувени медији извештавали о томе ко у Америци води харангу против Срба, да је на списку ''антисрпски настројених медијских звезда'' био и Сигал, да је и Стивен ''јео г.вна'' против Срба. Тада је интернет био у фази развијања, мало ко га је и имао, а нигде се није могло ни проверити да ли је све то аутентично, истинито, само се ''поуздано знало'' да мрзи Србе. Кад оно - после силних година, човек дошао у Србију, добио наш пасош, ако се не варам, треба да обучава наше полицајце аикидом, а ни трага ни гласа о његовим ''субверзивним делатностима'' према нама. Шта је пропаганда. :roll:

Жене се ложе на њега, због његове појаве... мужевности. Он је тип који не говори много, али зато делује, обилно. Атипичан Ован. Овнови су бучни, спектакуларни, брзо плану и брзо се угасе, он има изражену ту фиксност (подзнак у Лаву, диспозитор Сунца који је владар асцендента, Марс је у Шкорпиону), смиреност коју ако нарушиш, будиш бујицу (Шкорпион) коју не можеш лако да обуздаш или пламен (Лав) који не можеш лако да угасиш. Приметио сам у његовим филмовима да чак и у најопаснијим ситуацијама је тих, миран. Једног баца у шанк, другом избија пиштољ из руке, трећем набија главу у лампу, четвртом уврће руке, и све док то ради, не дере се, не паничи, нема неке емоционалне експресије.

Вокен је фаца. И када игра негативце, игра их са стилом, не можеш да према њима имаш одбојност. Такав је и Паћино.
 
Verujem i da mu ta smirenost dolazi i od meditacije i miliona škola za borilačke veštine koje je pohađao- što naravno nije u sukobu sa odličnom analizom koju si izneo
Al ja ipak najVOLIJEM Strelca Brus Lija
Jedan je Zmaj

- - - - - - - - - -

Eeeeeeeee
Setih se!!!
Pa i Džeki Čen je Ovan
E on mi je neizmerno simpatičan i šarmantan
 
Da, Mars u Škorpiji je apsolutno mirna osoba spolja. Sva borba je unutrašnja. Sve je mirno dok ne eksplodira. Pu, pu, daleko bilo. :mrgreen:

Brus Li takođe ima Mars u Škorpiji. Saturn mu nije imao niti jedan pozitivan aspek(a)t.

Ali kod Sigala se vidi kolebanje veliko, kako na filmskom platnu, tako i uživo. Kod njega ipak više preovlađuje podznak, ima tipičnu lavovsku facu, kockastu.

Borilačke veštine kod njega su definitivno Mars u Škorpiji, kao i silni filmovi u kojim je on top agent inflitrira se u sve i svja i demoliše sve i svja. :lol:

Oči, s druge strane, su mu tipično Škorpionske i vrlo usmerene upravo zbog Marsa u Škorpiji.

Edit : Doduše, tu je i Pluton bitan faktor.

Ja to ne mogu da dobro protumačim da li je preovladao Pluton ili Mars kao Škorpionska energija (kod mene su spojeni u jedno), ali je definitivno ASC bitniji kod Sigala.
 
Poslednja izmena:
Da, Mars u Škorpiji je apsolutno mirna osoba spolja. Sva borba je unutrašnja. Sve je mirno dok ne eksplodira. Pu, pu, daleko bilo. :mrgreen:

Brus Li takođe ima Mars u Škorpiji. Saturn mu nije imao niti jedan pozitivan aspek(a)t.

Ali kod Sigala se vidi kolebanje veliko, kako na filmskom platnu, tako i uživo. Kod njega ipak više preovlađuje podznak, ima tipičnu lavovsku facu, kockastu.

Borilačke veštine kod njega su definitivno Mars u Škorpiji, kao i silni filmovi u kojim je on top agent inflitrira se u sve i svja i demoliše sve i svja. :lol:

Oči, s druge strane, su mu tipično Škorpionske i vrlo usmerene upravo zbog Marsa u Škorpiji.

Edit : Doduše, tu je i Pluton bitan faktor.

Ja to ne mogu da dobro protumačim da li je preovladao Pluton ili Mars kao Škorpionska energija (kod mene su spojeni u jedno), ali je definitivno ASC bitniji kod Sigala.

Šta je Brus Li u podznaku?
 

Back
Top