OVAN

Moj otac je '66. godište i njemu su u prvom polju (Devica asc).
Pored silnih nevolja u kojima se našao, povreda i kriza - življi je od mene.
Al' baš je baksuz za medalju.
 
Moj otac je '66. godište i njemu su u prvom polju (Devica asc).
Pored silnih nevolja u kojima se našao, povreda i kriza - življi je od mene.
Al' baš je baksuz za medalju.
Žika i ja smo Zmije
Tvoj otac je Vatreni Konj
Bez uvrede - to je najgora moguća kobinacija jer donosi nesreću porodici - pri tome ni kriv ni dužan
U Kini retko ko rađa u godini Vatrenog Konja
ali zato je u godini Zmaja drmografski bum
 
Meni je u Jarcu...propao Zevs načisto.
I ne družim se ni sa kim ko je moje godište...ne prijaju mi ti ljudi.
Moja srednja škola je bila takva da nas je u istom razredu bilo od '98. do '94. (boga mi i '93.), tako da nisam bila osuđena na moje Pacove, srećom.
 
Poslednja izmena:
Meni je u Jarcu...propao Zevs načisto.
I ne družim se ni sa kim ko je moje godište...ne prijaju mi ti ljudi.
Moja srednja škola je bila takva da nas je u istom razredu bilo od '98. do '94., tako da nisam bila osuđena na moje Pacove, srećom.
Ja volim PaRcove
imam ih baš oko sebe
Majka i brat
i muški PaRcovi su fatalni za mene
naročito 1972.
inače sa Venerom u Jarcu ne volim i nikad nisam imala mlađe partnere
sem tih par komata 1972.
Opasni ste i pametni
 
Meni je vladar 5. u Jarcu. Kad doživim 50-u, možda će mi trebati mlađe - sad definitivno ne.
Prijatelji su mi stariji. Uvek su me privlačili ljudi pametniji od mene, da ne blebećemo o budalaštinama.
Tako sam se u srednjoj lepila za profesore i osećala se povlašćeno u njihovom društvu. :zcepanje:
 
Meni je vladar 5. u Jarcu. Kad doživim 50-u, možda će mi trebati mlađe - sad definitivno ne.
Prijatelji su mi stariji. Uvek su me privlačili ljudi pametniji od mene, da ne blebećemo o budalaštinama.
Tako sam se u srednjoj lepila za profesore i osećala se povlašćeno u njihovom društvu. :zcepanje:

pa vidi ti se frapantna zrelost
ja sam u tvojim godinama bila prilično blentava
i još uvek sam
 
pa vidi ti se frapantna zrelost
ja sam u tvojim godinama bila prilično blentava
i još uvek sam
Mnogi mi to kažu i svaki put se setim neke svoje detinjarije skorašnje. :mrgreen:
Jak mi je vatreni element, mnogo sam nemirna.

- - - - - - - - - -

Još jedan Ovan sa Marsem u Devici - Miki Manojlović.

 
Znaju biti iznimno harizmatični ljudi. Često na suptilan način potcenjeni kroz astrološka tumačenja.....iako ima tu svakakvih persona, postoji jedna reč koju bi ponajviše vezao za ovaj znak, a astrologija bi to udelila pre nekom drugom, a to je bezuslovnost. Naravno, ima tu i ega, i svojeglavosti, ponekad i naivnosti, ali i žrtve i htenja za istinom, iako ga se zna banalizovati.
 
bregovic01.jpg
 
Ne možeš, a da ne voliš ovog čoveka. Često ga imitiram.
Исти став имам. И кад је негативац, није одвратан, одбојан, не ствара у теби мисао да желиш да га разнесу базуком или да га одвале харпуном, једноставно
га готивиш због способности да помеша харизму са злобом а да та злоба испадне готивна, примамљива.
 
Znar ti asc nije u Strelcu jbt.?

bluzanci u prvoj na 2,36.... pa sta mislis zasto ovoliko kenjam

- - - - - - - - - -

Хахаха, да, Scorpio Rising, одлична фора. :ok:
Ма Сатурн је куртон од планете, он се не рачуна.

ne zaebavam se ich... jedino se budim pored skorpije...a donekle i one ako mi sednu kako treba ... figurativno naravno
 

Back
Top