Ovako izgleda odrastanje u Severnoj Koreji

odrastanje u srbiji - monika je radila ono klintonu na kolenima, i da bi izbegao opoziv tj impicment, i razvod, klinton je naredio bombardovanje srbije, i ampitaciju kosmeta

nesto se ne secam da nas je severna kore bombardovala, a iz a kosovo nisu krivi

beba decak, koji je sa nama 1999 bio u sklonistu zbog nato bombardovanja beograda, danas je sjajan tinejdzer.
 
odrastanje u srbiji - monika je radila ono klintonu na kolenima, i da bi izbegao opoziv tj impicment, i razvod, klinton je naredio bombardovanje srbije, i ampitaciju kosmeta

nesto se ne secam da nas je severna kore bombardovala, a iz a kosovo nisu krivi

beba decak, koji je sa nama 1999 bio u sklonistu zbog nato bombardovanja beograda, danas je sjajan tinejdzer.

:eek:
 
Ova zena sa naslovne strane je imala mnogo, mnogo srece. Ogromna vecina severnih Korejanaca nisu, niti ce biti te srece. Zive svoj zivot dostojan prosecne kisne gliste. :roll:

_niemand_

Da. Ali TO je njihova stvar. Razumeš???

- - - - - - - - - -

Varaš se, u DNRK čak i kad nestane struje (što je stalno), oni kažu: "Prokleti Amerikanci!"

S druge strane, Amerikanci pominju DNRK samo u komičnim emisijama tipa Ivan Ivanović.

Ko ti jo to rekao ????
Američki mediji !!?! ;)
 
Mi, Srbi, treba da budemo jako jako srecni, presrecni, sto zivimo u Europi... :aha2:

_niemand_

"Пајачка је туга преголема..." :confused:

Нико Пајаце није подучио, да Србома и осталим балканцима, се није догодила
ниједна несрећа без помоћи крвавих јевропских ручерди...
 
КАКО ЛИ ТЕК ИЗГЛЕДА ...:sad2: ДАН ЖАЛОСТИ :sad2:

Дан жалости у Северној Кореји

За.. Дан жалости, грађанин С. Кореје зове руководство партије ...
и јавља му се службеник за односе са јавношћу.

Грађанин - Да ли може да се води љубав за време ..Дана жалости ? :prstic:

Службеник - Може, али само са својом женом.

Грађанин - Ааа...зашто само са својом женом...:huh:

Службеник - Да ...туга буде...ВЕЋА ..............................:hahaha::zcepanje::zcepanje::hahaha:
 
Па да ли је заиста могуће да још увек постоје прозападна говеда која се пале као кремен на сваку западну лаж !?

Додуше, морам да напоменем да свако дете од 7 година мора да поједе 50 грама робијаша .... онако на живо тек убијеног и расласапљеног.

Просто не могу да поверујем да је овај веома битан део изостављен !
 
Па да ли је заиста могуће да још увек постоје прозападна говеда која се пале као кремен на сваку западну лаж !?

Додуше, морам да напоменем да свако дете од 7 година мора да поједе 50 грама робијаша .... онако на живо тек убијеног и расласапљеног.

Просто не могу да поверујем да је овај веома битан део изостављен !

Xyci, odmah iz fundamenta da si trazio politicki azil u Severnoj Koreji. Sta tebi tamo neki Dodik da prodaje mooda za bubrege, prodavace ti pecene bubasvabe Kim Dzon Un. :mrgreen:

_niemand_
 
Svim zagovornicima Kimove politike od srca želim da im se pruži prilika da provedu koju godinu u S. Koreji i da kad (ako) se vrate dođu ovde da nam prenesu utiske o tom bajkovitom životu u kome smeš da jedeš dva puta dnevno. Verujem da bi iskreno uživali posmatrajući javna pogubljenja.
 
Svim zagovornicima Kimove politike od srca želim da im se pruži prilika da provedu koju godinu u S. Koreji i da kad (ako) se vrate dođu ovde da nam prenesu utiske o tom bajkovitom životu u kome smeš da jedeš dva puta dnevno. Verujem da bi iskreno uživali posmatrajući javna pogubljenja.

Ne trabunjaj.

Ovde nema zgovornika Kimove politike niti iko ovde može da kaže sa sigurnošću šta se tamo dešava.

Ovde se diskutuje o dezinformacijama koje zapadni mediji poturaju o Severnoj Koreji.

Isti zapadni mediji koji već decenijama prikrivaju jeziv genocid koji su Amerikanci tamo počinili.
 
,
Наравно да треба узимати са резервном све, није важно одакле долази, са истока или запада јер 90%, ако не и више, информација које се могу наћи на интернету су или полуситине или чисте лажи. Ја лично не вјерујем више апсолутно ничему што прочитам на нету. Размишљам чак да се уопште искључим са интернета. Ово је већ постало бесмислено.

Propaganda je propaganda procitao je na netu ili skolskom udzbeniku ili je cuo na TV. I propaganda je postojala i postojace u svim drzavama i drustvima bez obzira koji je drustveni sistem u pitanju.
 
Svim zagovornicima Kimove politike od srca želim da im se pruži prilika da provedu koju godinu u S. Koreji i da kad (ako) se vrate dođu ovde da nam prenesu utiske o tom bajkovitom životu u kome smeš da jedeš dva puta dnevno. Verujem da bi iskreno uživali posmatrajući javna pogubljenja.

lepo, znaci tebi bi trebalo ppozeleti neku od slasti sa zapada,

image_1373822906.jpeg

Funny_and_Strange_People_Shopping_in_WalMart_Part_9_35_xlarge.jpeg
 
Propaganda je propaganda procitao je na netu ili skolskom udzbeniku ili je cuo na TV. I propaganda je postojala i postojace u svim drzavama i drustvima bez obzira koji je drustveni sistem u pitanju.

Пропаганде је увијек било и увијек ће је бити. То још и могу разумјети и прогутати. Али откако је интернет узао маха апсолутно свако може било шта написати и то продати као озбиљну вијест. Претрпани смо милионима информација од којих је велика већина лажних тако да је све ово доведено до бесмисла. Ја више ничему и никому не вјерујем.
 
Пропаганде је увијек било и увијек ће је бити. То још и могу разумјети и прогутати. Али откако је интернет узао маха апсолутно свако може било шта написати и то продати као озбиљну вијест. Претрпани смо милионима информација од којих је велика већина лажних тако да је све ово доведено до бесмисла. Ја више ничему и никому не вјерујем.

Uporedis informacije iz vise izvora.

Recimo ovde pre dolaska Putina niko nije pisao da ce glavna tema razgovora biti pritisak Rusije da se izgradi gasovod. I niko nije pisao da su srpske vlasti zaustavile izgradnju gasovoda. Te sam informacije procitao u nemackom Bild-u.

Za bin Zajeda sam procitao da je Americki/Izraelski covek koga koriste da povecaju uticaj na Balkanu. Izvor je sajt engleskog novinara kome je prioritet pisanje o bliskom istoku. Znaci covek nema veze sa Srbijom i Balkanom ali je dosao do tih informacija istrazujuci situaciju u UAE.
 
Poslednja izmena:
Bila sam u Juznoj Koreji nekoliko puta. Tamo je uzasno. Kada sam se pojavila sa mojim imidjom oni su mislili da sam dosla sa druge planete, a jos sam i lepa i zgodna. Onaj debeli cupavac je hteo da mu budem ljubavnica, ali sam mu opalila samar. Odvratna zemlja, nadam se da ce ih neko bombardovati, ali da nece pobiti ljude, nego samo tu vladajucu kamarilu.
 

Back
Top