ovaj...

001.gif
013.gif
016.gif
023.gif
006.gif
026.gif
016.gif
022.gif
028.gif


36.png
 
joj ja kasnim sa saznanjem o mom omiljenom albumu iz detinjstva...ima odma danas da ga kupim cim izadjem iz ofisa...i ja se sva raznezila...zene a sto toliko emotivno slicice uticu na nas?
 
majcheki:
Mirka oćeš da ti ostavim na faksu, dole na portirnici u ponedeljak? :lol:


E ovako cemo..ako ne uzme PMaca do ponedeljkaili u ponedeljak , onda cu ja da skoknem po njega...U ponedeljak imam cas engleskog tako da ne bi ni mogal al cu svakako doci po to...

Jao sto se radujem!!!!
a084.gif


Ej
c017.gif
!!!!!
 
'Ocu zene, 'ocu...Samo ako bude uvece, Nana ima engleski do 7 a muz mi radiiiiiiiiiiiiiii !!!

Pa nemam kome grdna da ostavim "Siziku juniorku" !
c018.gif
 
E pa zene moje ...Ne mozem u 4 , ni u 5 ni u 6 , tek posle Engleskog sto je negde oko 8...
c020.gif


Bice da cu ja ovaj put preskociti ....jbg ...Al zovite me da kafenisemo kad bude okupljanje sledeci put...Joj sto ja volim to kad se skupe zene pa piju kafu i ogovaraju..lepe slicice..
 
Mirka šizika:
E pa zene moje ...Ne mozem u 4 , ni u 5 ni u 6 , tek posle Engleskog sto je negde oko 8...
c020.gif


Bice da cu ja ovaj put preskociti ....jbg ...Al zovite me da kafenisemo kad bude okupljanje sledeci put...Joj sto ja volim to kad se skupe zene pa piju kafu i ogovaraju..lepe slicice..

Pazi kad ja šanse nemam da stignem kasnije, radim do 4 dok stignem kući i sl... poslala sam ti pp :wink:
 

Back
Top