ovaj...

Ne stajte mi na muku sa sarom. To mi je bio omiljeni album, jedini koji sam cuvala i popunila od prve do poslednje slicice. Iiii, posle par godina, nestao, nema ga nigde. Svako malo se setim tog albuma i ne mogu da ga prezalim. Buhuhu, smrc
 
nema ni mog nigde ko u zemlju da je propao
ali ovaj skupljam i pola sam popunila.
a ti majčeki ako ćeš da skupljaš ko princeze:roll:
ae, imam duplikate, okačiću šta mi fali;)
inače, album je identičan onom strom, samo je štampa očajna...
ali ok ....predivan je
budi nežn asećanja;)
 
Jel znate da ima jedna divna ukoricena knjiga Sara Kej , sa svim tim slikama i stihovima.Ima je moja klinka . Ima da se kupi skoro svuda i nije skupa.

A mnooogo je slatka i pozitivna.
 
Јаооо...
Дневник који сам писала у 6 и 7. разреду је сав излепљен сличицама LOVE IS, а онај из осмог сличицама Саре Кеј.....на свакој страници по једна....
 
Jao što ste me obradovale :D
Znači, na sledećem okupljanju - obavezno sa sličicama :lol:

Ja nisam imala taj album ranije ali imam tu knjigu što šizika reče, nego nije to TO... Lepa je knjiga ali... nekako... šta znam, sličice su drugačije. Bilo mi je žao da ih zalepim u album koliko su mi bile simpatične :lol:
 
i jeste li kupile albume?
ajde se dzoramo:lol:
meni se mirka ne dopada ta knjiga.
50 strana slika?
ma album-to je TO
ajde maki.....idem da lepim sličice pa se javljam sa duplikatima.
@ gošćica...za dečake sestro slatka ništa!!!
nikako da bude nešto lepo za njih!
sve neke gluposti, mada smo skupili nodija.
on je sweet:p
 
Хехе, па све моје слике су одавно залепљене....ал не у албум.....у дневнике! :D Никада нисам ни имала те албуме, сем албума ВАЛИ жвака....ал тога се мало ко сећа....:roll:

Отприлике ти си вршњакиња тих мојих сличица....:wink:
 
E, a ja nikako da nadjem album da kupim.
Svaka trafika je moja, ali nema, pa nema...
Pa sam pomislila da sam pogresno procitala datum, dodjem kuci, vidim da je od juce.
Sutra cu ponovo da trazim..
Ja nisam imala album, ali sam imala kartonski kofercic sa slikom SK, i one platnene aplikacije sto se siju na odecu...
I to je mnogo slatko...
 
Moj je bio visenamenski, ali u trenutku kada sam dobila belu pismo tasnicu sa kopcom u obliku srca, postala je kutija za salvete.
Nego gde ste vi kupile album? Smesno je, ali izgaram od zelje da ga kupim. Da dam oduska detetu u sebi...
Decaci su skoro imali svoju zabavu sa fudbalerima ...Micim, hocu i ja da se zabavljam malo...:lol:
 
majcheki:
Pojavio se album Sarah Kay - košta 50 din.
Kesica sličica je 10 din.

Pa ako je još neko u fazonu sličica - čisto da zna da ima s kim da razmenjuje duplikate :oops: :oops: :oops:


Jao ja sam obožavala te sličice .. i imam taj album negde zaboravljen u podrumu ... možda bih mogla da kupim i obnovim sećanja iz detinjstva .... sada sam se sva raznežila :)
 

Back
Top