Otvoreno pismo Vuka Draskovica Draganu Dzajicu

Драги наш Џајо,

У Србији тапацираној изборним паролама да ћемо освојити Европу одвели су у затвор Тебе који си нашу Звезду, а тиме и Србију, попео на постоље шампиона Европе и света. Теби, застави милиона, пред камерама су натакли лисице и тај срамни и морбидни снимак поклонили нацији, хушкајући зла гладне и жедне да медијске екране и странице напуне покличима: „Распни га”!

За данашње српске опричнике, којима је Иван Грозни извор права, Ти си мафијаш и члан злочиначког удружења, јер је полицији и њеном тужиоцу и истражном судији наређено да то будеш. Сами признају да против Тебе немају ниједног доказа. Неко је, тврде они, доста давно, са нечијег приватног рачуна у банци узимао паре, а тај „неко”, признају они, ниси био Ти. Утврдили су, кажу, ко није, али нису открили ко јесте, и због тога си Ти који ниси – у затвору! По командној одговорности!

Развукоше твоји тужиоци и распродаше у бесцење предузећа, фабрике, земљу, банке, фондове, клубове, енергију, сву Србију. Држава смо без нафте и са највише шеика. По команди тих шеика, по команди те мафије, Ти си мафија! Хоће криминалци да буду и борци против криминала!Преко Тебе, морално осрамоћеног, хоће нови Марко, син новог Тате, да за ситниш купи нашу Звезду, а Твој злочин је у томе што си рекао да си против. Бар Звезда и Партизан, рекао си, морају бити државни клубови. Ни Шпанци нису дозволили да тамо неки Марко купи Реал. Ето, Џајо, зашто си у затвору!

Издржи! Ни њихова неће до зоре. Оним лисицама они су улисичили себе, а Теби су оне још једна медаља. Себе су насликали и себи урезали затворски број од нула. Ти си, поново, национални Џаја који буди полумртву Србију и пуни срца милиона српских „делија”. Због Тебе сам, као млад, да бих Те гледао, одлагао испите на факултету. Под старе дане, могу опет, и желим то, да на „Маракани” и београдским улицама узвикујем „Џаја, Џаја”! Зачињеш дивно семе буне, која ће да груне!

Бобију Чарлтону, а био си бољи од њега, британска краљица доделила је титулу – сер. Ту титулу, Џајо, данас додељују Теби Твоји тамничари.

Поздрављам Те оним покличем који су „делије” наметнуле побуњеној Србији у последњој деценији минулог века: „Хајмо, хајде, сви у напад”!


Вук Драшковић
Bivsi lider gorepomenute mafije , bivsi sekretar mike spiljka , bivsi ministar gorepomenute mafije , bivsi covek .
 
Jel njegova fudbalska karijera alibi za lopovluk?
Mislim, Srbija je ovo, verovatno jeste
Pa što Cecu da neko krivično goni, eeeej, naš cvetak zanovetak
Poštovani Vuče,
Ti se brineš za Djaju, a mi se brinemo za Tebe? Gde nestade naš "vodja"? Dok nisi postao "vlast", dok nisi ostvario svoje snove Ti si prizivao narod na demonstracije, obećavao narodu 5.000 maraka platu. Sada te narod više ne interesuje, a sve si radio za naroda:). Narod još gore živi od vremena kada si "dobio vlast". Tebe pita ovaj gladni narod, od čega Ti i Tvoja Dana živite? Od čega putujete po belom svetu, koliko koštaju jedne Danine cipele? Koliko je težak Tvoj devizni račun u nekoj od banaka? Sve to treba da kažeš narodu preko onih istih medijskih kuća, kada si nam obećavao kule i gradove samo kad Ti dodješ na vlast. Položi narodu račune, a nemoj da se sekiraš za Djaju. Svi znamo da je bio idol naše nacije kao i Ti:(. Djaja se zna braniti, ima dobre advokate. Na kraju Ti si deo ove vlasti bio i Ti si je kreirao. Zato Vuče, očekujem da se oglasiš narodu jer si bio "debelo" plaćen za posao koji si obavljao!
 
Poštovani Vuče,
Ti se brineš za Djaju, a mi se brinemo za Tebe? Gde nestade naš "vodja"? Dok nisi postao "vlast", dok nisi ostvario svoje snove Ti si prizivao narod na demonstracije, obećavao narodu 5.000 maraka platu. Sada te narod više ne interesuje, a sve si radio za naroda:). Narod još gore živi od vremena kada si "dobio vlast". Tebe pita ovaj gladni narod, od čega Ti i Tvoja Dana živite? Od čega putujete po belom svetu, koliko koštaju jedne Danine cipele? Koliko je težak Tvoj devizni račun u nekoj od banaka? Sve to treba da kažeš narodu preko onih istih medijskih kuća, kada si nam obećavao kule i gradove samo kad Ti dodješ na vlast. Položi narodu račune, a nemoj da se sekiraš za Djaju. Svi znamo da je bio idol naše nacije kao i Ti:(. Djaja se zna braniti, ima dobre advokate. Na kraju Ti si deo ove vlasti bio i Ti si je kreirao. Zato Vuče, očekujem da se oglasiš narodu jer si bio "debelo" plaćen za posao koji si obavljao!
Gospodine Draškoviću,
Ovaj put nisi bio sa svojim narodom? Šta nam to donese u Srbiju kao ministar? Nema Te, a narod Te traži...bio si dobar glasnogovornik...kao i ovi sada:(?
 
Zna li neko gde je taj lik?:cool:
Taj lik, bivši ministar inostranih poslova, sada leži na slamarici punoj para, piše romane, a Srbija i Kosovo gore. Pa, to nije više njegov problem. On je zadatak "obavio" za te belosvetske ološe. Sada se povukao u mirovinu. Nema ga na demonstracijama, a bio je u stanju, zarad koječijih interesa da "izvede" nekoliko miliona ljudi na trg. Mnogo bi nam značilo da sada imamo "vodju". Ali vodja, obavi zadatak, novac stavio na sigurno mesto i sada negde iz jednog od njegovih stanova prati ovu agoniju u koju je on lično uvukao celu naciju. Opet će napisati neki "nož", a narod će da kupuje njegov roman i da se hrani njigovim lažima. Zato je gospodje Dzajić izjavila da ju je ta strasna vest zatekla u društvu gospodje Drašković, i još nekih " gospoja" koje mogu da putuju po belom svetu, a da ni dana radnog staza nemaju. Uz svo uvažavanje rezultata našeg poznatog sportiste, tu ostajem uzdržan, jer smatram da će uspeti da dokaže da nije lopov i kriminalac, ako nije bio, kao što treba da se dokaže da su veći kriminalci od bilo kog Djaje oni koji su ga uhapsili.
 
Taj lik, bivši ministar inostranih poslova, sada leži na slamarici punoj para, piše romane, a Srbija i Kosovo gore. Pa, to nije više njegov problem. On je zadatak "obavio" za te belosvetske ološe. Sada se povukao u mirovinu
.

Nakon onih problema koje je imao, ne bi me čudilo da mu je postavljen ultimatum:
Ili se prestani pojavljivati u javnosti, ili !!!?????

Slične ultimatume su dobivali i manje 'opasni' ljudi!
Npr: Ili ćeš da prestaneš pisati uvredljive e-maile, ili....Ne znam šta bi bilo to 'ili', čekao sam da dođe do promene vlasti i nastavio po starom:D
 
Nakon onih problema koje je imao, ne bi me čudilo da mu je postavljen ultimatum:
Ili se prestani pojavljivati u javnosti, ili !!!?????

Slične ultimatume su dobivali i manje 'opasni' ljudi!
Npr: Ili ćeš da prestaneš pisati uvredljive e-maile, ili....Ne znam šta bi bilo to 'ili', čekao sam da dođe do promene vlasti i nastavio po starom:D

Žalosno, ali istinito? NAŠ MINISTAR JE VIŠE VOLEO DA ŠMRKA BELI PRAH NEGO ŠTO GA JE INTWRESOVALA NAŠA ZENLJA.U ovoj zemlji sve se zna. On je odradio posao za strane sile i zemlje, dobio za to lovu i zbog toga ga nema na trgu sa megafonom:(. Takvi vode našu zemlju. Narode moj, stoko moja, opameti se već jednom.
 
Žalosno, ali istinito? NAŠ MINISTAR JE VIŠE VOLEO DA ŠMRKA BELI PRAH NEGO ŠTO GA JE INTWRESOVALA NAŠA ZENLJA.U ovoj zemlji sve se zna. On je odradio posao za strane sile i zemlje, dobio za to lovu i zbog toga ga nema na trgu sa megafonom:(. Takvi vode našu zemlju. Narode moj, stoko moja, opameti se već jednom.

I šta misliš, jel' taj navodni posao dobro odradio?
 
Драги наш Џајо,

У Србији тапацираној изборним паролама да ћемо освојити Европу одвели су у затвор Тебе који си нашу Звезду, а тиме и Србију, попео на постоље шампиона Европе и света. Теби, застави милиона, пред камерама су натакли лисице и тај срамни и морбидни снимак поклонили нацији, хушкајући зла гладне и жедне да медијске екране и странице напуне покличима: „Распни га”!

За данашње српске опричнике, којима је Иван Грозни извор права, Ти си мафијаш и члан злочиначког удружења, јер је полицији и њеном тужиоцу и истражном судији наређено да то будеш. Сами признају да против Тебе немају ниједног доказа. Неко је, тврде они, доста давно, са нечијег приватног рачуна у банци узимао паре, а тај „неко”, признају они, ниси био Ти. Утврдили су, кажу, ко није, али нису открили ко јесте, и због тога си Ти који ниси – у затвору! По командној одговорности!

Развукоше твоји тужиоци и распродаше у бесцење предузећа, фабрике, земљу, банке, фондове, клубове, енергију, сву Србију. Држава смо без нафте и са највише шеика. По команди тих шеика, по команди те мафије, Ти си мафија! Хоће криминалци да буду и борци против криминала!Преко Тебе, морално осрамоћеног, хоће нови Марко, син новог Тате, да за ситниш купи нашу Звезду, а Твој злочин је у томе што си рекао да си против. Бар Звезда и Партизан, рекао си, морају бити државни клубови. Ни Шпанци нису дозволили да тамо неки Марко купи Реал. Ето, Џајо, зашто си у затвору!

Издржи! Ни њихова неће до зоре. Оним лисицама они су улисичили себе, а Теби су оне још једна медаља. Себе су насликали и себи урезали затворски број од нула. Ти си, поново, национални Џаја који буди полумртву Србију и пуни срца милиона српских „делија”. Због Тебе сам, као млад, да бих Те гледао, одлагао испите на факултету. Под старе дане, могу опет, и желим то, да на „Маракани” и београдским улицама узвикујем „Џаја, Џаја”! Зачињеш дивно семе буне, која ће да груне!

Бобију Чарлтону, а био си бољи од њега, британска краљица доделила је титулу – сер. Ту титулу, Џајо, данас додељују Теби Твоји тамничари.

Поздрављам Те оним покличем који су „делије” наметнуле побуњеној Србији у последњој деценији минулог века: „Хајмо, хајде, сви у напад”!


Вук Драшковић

Glupi pokusaj Vuka Draskovica da se na MALA VRATA vrati na politicku scenu...nije shvatio da je svima u ovom narodu odavno jasno kakav je kriminalac Dragan Dzajic....
 
Ne znam da li je Dragan Dzajic kriv ili ne, ali bez obzira, nije u redu što su ga na onaj način uhapsili, ipak je to čovek koji je dao veliki doprinos našem fudbalu.Sam Džajić je pri hapšenju rekao: "Što me niste pozvali telefonom, ja bih sam došao". Da li je to možda namerni "medijski linč" videćemo...
Vuka sam sa uživanjem čitala, kao i uvek. Njegova najnovija knjiga "META" dosta govori o nepravdi koja ga je pratila svih ovih godina.

Ko bi rekao, da posle svega, nam je i sada očajnički potrebna ona ista rečenica "Hajmo, hajde svi u napad!".

Dok je Vuka biće u Srbiji i "glasa razuma".
 
Poštovani Vuče,
Ti se brineš za Djaju, a mi se brinemo za Tebe? Gde nestade naš "vodja"? Dok nisi postao "vlast", dok nisi ostvario svoje snove Ti si prizivao narod na demonstracije, obećavao narodu 5.000 maraka platu. Sada te narod više ne interesuje, a sve si radio za naroda:). Narod još gore živi od vremena kada si "dobio vlast". Tebe pita ovaj gladni narod, od čega Ti i Tvoja Dana živite? Od čega putujete po belom svetu, koliko koštaju jedne Danine cipele? Koliko je težak Tvoj devizni račun u nekoj od banaka? Sve to treba da kažeš narodu preko onih istih medijskih kuća, kada si nam obećavao kule i gradove samo kad Ti dodješ na vlast. Položi narodu račune, a nemoj da se sekiraš za Djaju. Svi znamo da je bio idol naše nacije kao i Ti:(. Djaja se zna braniti, ima dobre advokate. Na kraju Ti si deo ove vlasti bio i Ti si je kreirao. Zato Vuče, očekujem da se oglasiš narodu jer si bio "debelo" plaćen za posao koji si obavljao!
Vuk dlaku menja a ćud nikako:)?
 
Vrhovni sud Srbije uvažio je žalbu branioca Dragana Džajića i ukinuo rješenje Okružnog suda u Beogradu, kojim se nekadašnjem predsjedniku Crvene zvezde, ali i njegovim saradnicima Vladimiru Cvetkoviću i Milošu Marinkoviću, produžuje pritvor.

Predmet je vraćen prvostepenom sudu na ponovono odlučivanje. Vrhovni sud je odluku obrazložio ocjenom da je Džajiću pritvor produžen uz bitnu povredu odredbi krivičnog postupka.
dzaja.jpg

Prema njihovoj ocjeni, činjenice ukazuju na to da okrivljeni, ako bi se našli na slobodi, ne bi ometali postupak i ne bi uticali na nesaslušane svjedoke. Džajić i ostala dvojica pritvoreni su 5. februara zbog sumnje da su zloupotrijebili položaj u Zvezdi i na transferu Gorana Drulića u Saragosu, protivpravno prisvojili više od šest miliona eura. Istraga je kasnije proširena i zbog transfera Nemanje Vidića u Spartak iz Moskve.

http://www.cafemontenegro.com/index.php?group=17&news=29000
 
Драги наш Џајо,

У Србији тапацираној изборним паролама да ћемо освојити Европу одвели су у затвор Тебе који си нашу Звезду, а тиме и Србију, попео на постоље шампиона Европе и света. Теби, застави милиона, пред камерама су натакли лисице и тај срамни и морбидни снимак поклонили нацији, хушкајући зла гладне и жедне да медијске екране и странице напуне покличима: „Распни га”!

За данашње српске опричнике, којима је Иван Грозни извор права, Ти си мафијаш и члан злочиначког удружења, јер је полицији и њеном тужиоцу и истражном судији наређено да то будеш. Сами признају да против Тебе немају ниједног доказа. Неко је, тврде они, доста давно, са нечијег приватног рачуна у банци узимао паре, а тај „неко”, признају они, ниси био Ти. Утврдили су, кажу, ко није, али нису открили ко јесте, и због тога си Ти који ниси – у затвору! По командној одговорности!

Развукоше твоји тужиоци и распродаше у бесцење предузећа, фабрике, земљу, банке, фондове, клубове, енергију, сву Србију. Држава смо без нафте и са највише шеика. По команди тих шеика, по команди те мафије, Ти си мафија! Хоће криминалци да буду и борци против криминала!Преко Тебе, морално осрамоћеног, хоће нови Марко, син новог Тате, да за ситниш купи нашу Звезду, а Твој злочин је у томе што си рекао да си против. Бар Звезда и Партизан, рекао си, морају бити државни клубови. Ни Шпанци нису дозволили да тамо неки Марко купи Реал. Ето, Џајо, зашто си у затвору!

Издржи! Ни њихова неће до зоре. Оним лисицама они су улисичили себе, а Теби су оне још једна медаља. Себе су насликали и себи урезали затворски број од нула. Ти си, поново, национални Џаја који буди полумртву Србију и пуни срца милиона српских „делија”. Због Тебе сам, као млад, да бих Те гледао, одлагао испите на факултету. Под старе дане, могу опет, и желим то, да на „Маракани” и београдским улицама узвикујем „Џаја, Џаја”! Зачињеш дивно семе буне, која ће да груне!

Бобију Чарлтону, а био си бољи од њега, британска краљица доделила је титулу – сер. Ту титулу, Џајо, данас додељују Теби Твоји тамничари.

Поздрављам Те оним покличем који су „делије” наметнуле побуњеној Србији у последњој деценији минулог века: „Хајмо, хајде, сви у напад”!


Вук Драшковић
pitao bih Vuka BRANKOVICA,pardon draskovica,o cemu on to u ovome pismu govori,..
1.je li to kada pljuje na `ONE`,vuk u stvari pljuje na one koje je 5 oktobra podrzavao?I SA KOJIMA JE SADAU PREDIZBORNOJ KOALICIJI?
2..je li to kada pljuje na `ONE TUZIOCE,ISTRAZNE SUDIJE I POLICAJCE`,vuk u stvari pljuje na one koje je nakon 5 oktobra on postavio?
3.je li to kada pljuje na `KOMANDNU ODGGOVORNOST`,vuk u stvari pljuje na PRINCIP PO KOME JE HAGU IZRUCIO YOLIKE SRBE HEROJE,dok je bio ministar?
4.je li to kada pljuje da `распродаше у бесцење предузећа, фабрике, земљу, банке, фондове, клубове, енергију, сву Србију` vuk u stvari pljuje na one koje je 5 oktobra podrzavao?I SA KOJIMA JE SADAU PREDIZBORNOJ KOALICIJI?
5.MORE,vuce,ne jedi govana,..to sto pises je najdirektniji uticaj na pravosudje i da je prava i pravde ti bi sjedio u zatvoru,.
p.s.veliki samm navijac Crvene Z.,ali sam i legalista i ne znam je li Dzaja krao,.ali zelim da vjerujem da je sud zbog toga tu,pa neka ispitaju sve.
 

Back
Top