otvorena "skola"

Prema izveštaju Svetske zdravstvene organizacije (sačinjenom povodom njene 50. godišnjice, 1998) današnja beba će do 2025. godine trepnuti 415 milona puta i isplakati 65 litara suza; zasladiće se sa 160 kilograma čokolade; imaće seksualni odnos 2580 puta sa ukupno pet ljubavnika (ali, voleće samo dva puta), a ljubiće se neprekidno dva meseca; provesti 2,5 godine uz telefon; a uz televiziju :shock: će provesti 12. godina !
 
®
Gle cuda :ispalemuoci:

Ali fora je u tome da mora na num a ja sam sve pokusavao na ovim gornjim brojevima pa zato.
Hvala november child, bio sam se ozbiljno zabrinuo za svog ljubimca :roll:
pozz
 
Prema legendi, sveti Danstan, zaštitnik kovača, radio je jednog dana za
svojim nakovnjem kad ga je posetio đavo prerušen u prelepu devojku,
s namerom da ga zavede sa puta gospodnjeg. Međutim, sveti Danstan
je spazio kopita koja su virila ispod haljine, te je zgrabio đavola za nos
usijanim kovačkim kleštima, osujetivši mu planove. Đavo je kasnije
ponovo pokušao da ga prevari, prerušen u putnika kom trebaju potkovice,
ali je svetac opet prozreo njegovu masku i počeo da ga mlati, sve dok se
ovaj nije zakleo da više nikad neće kročiti u kuću koja ima potkovicu
iznad vrata.

Zato se stavlja potkovica iznad vrata.

Valjda
 
prema anketi u Engleskoj, zene bolje kapiraju sta je to "pasivan ofsajd" za razliku od muskaraca?!
15.gif
15.gif
15.gif
15.gif
15.gif
 
Ja pa ja:
Prema legendi, sveti Danstan, zaštitnik kovača, radio je jednog dana za
svojim nakovnjem kad ga je posetio đavo prerušen u prelepu devojku,
s namerom da ga zavede sa puta gospodnjeg. Međutim, sveti Danstan
je spazio kopita koja su virila ispod haljine, te je zgrabio đavola za nos
usijanim kovačkim kleštima, osujetivši mu planove. Đavo je kasnije
ponovo pokušao da ga prevari, prerušen u putnika kom trebaju potkovice,
ali je svetac opet prozreo njegovu masku i počeo da ga mlati, sve dok se
ovaj nije zakleo da više nikad neće kročiti u kuću koja ima potkovicu
iznad vrata.

Zato se stavlja potkovica iznad vrata.

Valjda

Nisam znao za tu pricu, ali cu sigurno nabaviti potkovicu. :)
 
Nekada davno, pre 30 milion godina, na prostoru danashnje Panonske nizije se nalazilo Panonsko more iliti Paratetis, koje je bilo delo tadashnjeg okeana Tetisa. Jedina ostrva su bila Frushka gora i Vrshachke planine. More je pochelo da otiche pre 600,000 godina... Prve planine su bile Rodopske (Rodopidi) nastale hercinskom i kaledonskom orogenezom, a kasnije su se javjale mlade venachne planine nastale alpskom orogenezom (kraj mezozoika, pochetak kenozoika- vreme izlivanje Paratetisa)....
A, a, shta reci... 8) Pazljivo se slushalo na chasu geografije!!!
 
kaže `vako:

"Naučnici su uz pomoć specijalnih kamera za snimanje krvotoka otkrili da osobi koja laže zbilja raste nos i to nazvali Pinokio efektom..."

pa kaže dalje:

"Naučnici iz Fondacije za lečenje i istraživanje čula mirisa i ukusa u Čikagu otkrili su da se u procesu laganja oslobađaju hemikalije kateholamini, koje dovode do oticanja tkiva u nosu. Taj otok nije vidljiv golim okom ali je interesantno napomenuti da se pri laganju isto dešava i sa penisom :shock: . Prema tome, kad niste sigurni da li vas muškarac laže, skinite mu pantalone :mrgreen: ..."
 
ako dete pojede celu tubu paste za zube, otrovace se od fluora i umrece. isto vazi za coveka, ali potrebna je dupla doza

covek moze da trci po pudnigu, ali ako stane pocne da tone i onda mora da se izvlaci kolima
 
lady me:
kaže `vako:

"Naučnici su uz pomoć specijalnih kamera za snimanje krvotoka otkrili da osobi koja laže zbilja raste nos i to nazvali Pinokio efektom..."

pa kaže dalje:

"Naučnici iz Fondacije za lečenje i istraživanje čula mirisa i ukusa u Čikagu otkrili su da se u procesu laganja oslobađaju hemikalije kateholamini, koje dovode do oticanja tkiva u nosu. Taj otok nije vidljiv golim okom ali je interesantno napomenuti da se pri laganju isto dešava i sa penisom :shock: . Prema tome, kad niste sigurni da li vas muškarac laže, skinite mu pantalone :mrgreen: ..."

Danas sam nauchila, za shta je korisna ona pesma: ''Lazi, lazi, lazi me...ti to radish najbolje...''
 

Back
Top