Otvaranje tem "Fotografija nedelje", javna diskusija.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mogu modovi da izaberu 7 fotki, jednu za svaki dan iz prethodne nedelje, i postave u ponedeljak . Mi glasamo do subote ili nedelje. Poeni se sabiraju i sledećeg ponedeljka osvane fotografija nedelje. To je puno posla za modove, ne znam koliko bi hteli da se drndaju oko toga.
Možda, ili bolje samo radni dani, dakle 5 fotki (ponedeljak-petak), onda subota pauza i zasedanje žirija, i u nedelju da se objavi pobednica ili pobednik?
 
Mogu modovi da izaberu 7 fotki, jednu za svaki dan iz prethodne nedelje, i postave u ponedeljak . Mi glasamo do subote ili nedelje. Poeni se sabiraju i sledećeg ponedeljka osvane fotografija nedelje. To je puno posla za modove, ne znam koliko bi hteli da se drndaju oko toga.

Mislim da bi bilo interesantnije da mozemo svi da predlozimo po neku sliku, pod svi racunam moderatore a i ostale ucesnike. Verovatno bi morali da glasamo na neki nacin. Pitanje je da ne bude previse posla moderatorima? Dajte jos neki predlog.
 
Postoje raznorazne grupe npr na fejsu gde ima fotografija nedelje ili meseca.
Postoji tema i svi kače fotke.
Fotka sa najviše lajkova je pobednik.
Možda bi to moglo i ovde da se proba.
Npr na nedeljnom ili dvonedeljnom nivou.
Npr otvori se tema fotografija nedelje (43 i 43 kalendarske nedelje) - tema jesen.
Ili fotografija prve polovine oktobra.
Svi koji žele kače fotku sa temom jeseni, ko želi da lajk i na kraju se samo pogleda koja ima najviše lajkova.
 
Postoje raznorazne grupe npr na fejsu gde ima fotografija nedelje ili meseca.
Postoji tema i svi kače fotke.
Fotka sa najviše lajkova je pobednik.
Možda bi to moglo i ovde da se proba.
Npr na nedeljnom ili dvonedeljnom nivou.
Npr otvori se tema fotografija nedelje (43 i 43 kalendarske nedelje) - tema jesen.
Ili fotografija prve polovine oktobra.
Svi koji žele kače fotku sa temom jeseni, ko želi da lajk i na kraju se samo pogleda koja ima najviše lajkova.

I to nije losa ideja, mozda za jos jednu novu temu? Postoji i na "flickr" neke grupe koja imaju takva "takmicenja". Samo sto tu opet saljem svoje licne slike, ima neke razlike bar ja tako mislim. Moja ideja je bila da nominujem tudje slike ili sliku. Bar te koje mi se dopadnu najvise, tu je klucna razlika.
Hoces, neces, prijavim te za takmicenje :hahaha:

Mada to i ne bi bilo bukvalo takmicenje kao sta imamo sada.
 
Мој предлог за наслов теме :НАЈУСПЕШНИЈА ФОТОГРАФИЈА ПРОШЛЕ НЕДЕЉЕ
Учествују све фотографије на свим темем у тој недељи, почевши са понедељком и завршити са недељом.
Јасно ставити у уводу да ово није никаква такмичарска тема али сам за то да буде лепљива.
Могрион је дао предлог фунционисања који подржавам само га треба прецизирати као правило.
Одлучујући је број лајкова.
Овде је изражена бојазан да би то оптеретило рад модератора. Мислим да треба да нам буде јасно да модератори нису никакви управљачи изнад осталих учесника на овом ПДФ- у. Мој предлог је да бројање раде сви који овде сарађују. Има нас сасвим довољно да се једном недељно свако од нас позабави тиме и резултате јави модераторима који то понедељком објаве са све фотографијама.
 
Nemam predlog, samo da prozborim koju.
Iscitala sta je napisano.

Ideja je dobra,ipak imam predlog:mrgreen: aman nemojte sve fotografije, ko ce to sve pregledati, ja prva ne mogu svakog dana, nisam bitna ja, samo kazem tj pisem.

Mislim, mnogo bre sve fotke.Neka modovi izaberu "lupam" 10 fotki i onda glasanje, pa ko pobedi u slast podeli tortu sa svima:njam:

Eto, mali doprinos
 
Nemam predlog, samo da prozborim koju.
Iscitala sta je napisano.

Ideja je dobra,ipak imam predlog:mrgreen: aman nemojte sve fotografije, ko ce to sve pregledati, ja prva ne mogu svakog dana, nisam bitna ja, samo kazem tj pisem.

Mislim, mnogo bre sve fotke.Neka modovi izaberu "lupam" 10 fotki i onda glasanje, pa ko pobedi u slast podeli tortu sa svima:njam:

Eto, mali doprinos

To smo i hteli da vidimo na ovoj temi, da li i koliko ima zainterseovanih. U redu je i to da se nema dovoljno vremena. Ne bi ni trebalo da bude kao neka obaveza. Trebali bi i ostali koji cesce postiraju da napisu po neku. Da ne pocinjemo bezveze ako nema interesovanja.
 
Nemam predlog, samo da prozborim koju.
Iscitala sta je napisano.

Ideja je dobra,ipak imam predlog:mrgreen: aman nemojte sve fotografije, ko ce to sve pregledati, ja prva ne mogu svakog dana, nisam bitna ja, samo kazem tj pisem.

Mislim, mnogo bre sve fotke.Neka modovi izaberu "lupam" 10 fotki i onda glasanje, pa ko pobedi u slast podeli tortu sa svima:njam:

Eto, mali doprinos
Ako neko drugi pobedi može da deli tortu...ali jock ja :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top