Откривена масовна гробница жртава комуниста

Da sam ja neka vlast u Srbiji, ti iz nacionalnog stroja bi meni isli da sade sume po planinama, a sve uz rodoljubive pesme...Da rade za dobro Planete, buducih generacije i sebe licno...Naporan rad celici dusu...

Ne bi oni meni dzaba gubili energiju po stadionima divljajuci bez potrebe, trcali za drogom, nacionalno se izzivljavali nad nejakima i napadali strance...

Samo bi mi tri meseca trebalo da budem ministra unutrasnjih polova u Srbiji, pa da vidis kakve bi se pozitivne promene desile...

Могу да мислим какве би се позитивне промене десиле.:roll:
 
Za vreme Kraljevine Jugoslavije od 1918-1941 zivelo se kao i danas ako ne i 100x gore.Svi ti industrijalci su kao danasnji Miskovici,Karici...Ko je imao blisku vezu sa vlascu bogatio se.A narod je radio za bedu.Radnike je zandarmerija ubijala ako izadju da protestvuju.Ti tzv*ugledni industrijalci* su sve radili samo da radniku zakinu sto vise plate.Skolovao se onaj ko je imao para tj kome su roditelji imali para.Koliko je pametne dece iz siromasnih porodica bilo a nisu mogli da se skoluju.zato se i stvorio komunisticki pokret.A da nepricamo o ubistvu hrvatskih poslanika u skupstini.To je izazvalo stvaranje ustaskog pokreta.Sto reci NISTA NIJE BEZ RAZLOGA.
 

Back
Top